تبلیغ
Ronaldo Lora در Real Cartagena بازی میکند. پست: مدافع، ملیت: کلمبیا، سن: 29، قد: 178 سانتیمتر، ارزش بازار: € 300 هزار. 2024: 18 بازی، 0 گل، 0 پاس گل. آخرین حضور ثبتشده: Independiente del Valle مقابل Macara (5 آذر 1403).
آخرین بهروزرسانی:
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 400 هزار (16 خرداد 1403)
Real Cartagena: 27 بازی، 1 گل، 0 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Real Cartagena در فصل 2026، Ronaldo Lora مجموعاً 140 دقیقه بازی کرد و در 26 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
صفحههای مرتبط: Real Cartagena، نتایج زنده فوتبال
Ronaldo Lora 29 سال دارد. تاریخ تولد: 21 تیر 1376.
پست: مدافع.
Ronaldo Lora بازیکن Real Cartagena است.
Ronaldo Lora – قد: 178 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
ملیت: کلمبیا.
ارزش بازاری: € 300 هزار.
Ronaldo Lora در فصل 2024 در همه رقابتها: 18 بازی، 0 گل و 0 پاس گل.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Real Cartagena | 28 سال | € 300 هزار | |
| Jaguares de Cordoba | 28 سال | € 250 هزار | |
| Jaguares de Cordoba | 27 سال | € 250 هزار | |
| Macara | 27 سال | € 350 هزار | |
| Macara | 26 سال | € 400 هزار | |
| Union Magdalena | 26 سال | € 300 هزار | |
| Union Magdalena | 25 سال | € 300 هزار | |
| Union Magdalena | 25 سال | € 300 هزار | |
| Union Magdalena | 25 سال | € 300 هزار | |
| Union Magdalena | 24 سال | € 150 هزار | |
| Union Magdalena | 21 سال | € 150 هزار | |
| Union Magdalena | 21 سال | € 150 هزار |
Ronaldo Lora در فصل 2024 در همه رقابتها: 18 بازی، 0 گل و 0 پاس گل. دقایق بازی: 1,417. میانگین نمره: 6.4.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | لیگاپرو سری آ اکوادور | Macará | 18 | 1,417 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2023-2024 | لیگاپرو سری آ اکوادور | Macará | 3 | 236 | 0 | 0 | 6.3 |
| لیگ دسته اول کلمبیا | Unión Magdalena | 5 | 355 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2023 | لیگ دسته اول کلمبیا | Unión Magdalena | 19 | 1,301 | 1 | 0 | 6.6 |
| 2022-2023 | لیگ دسته اول کلمبیا | Unión Magdalena | 7 | 585 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2022 | لیگ دسته اول کلمبیا | Unión Magdalena | 17 | 1,380 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2021-2022 | لیگ دسته اول کلمبیا | Unión Magdalena | 6 | 345 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2019 | لیگ دسته اول کلمبیا | Unión Magdalena | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2018-2019 | لیگ دسته اول کلمبیا | Unión Magdalena | 3 | 205 | 0 | 0 | 6.1 |