تبلیغ
Samuel Johansen Chukwudi در Ried بازی میکند. پست: مدافع، ملیت: جزایر فارو، سن: 23، قد: 195 سانتیمتر، ارزش بازار: € 500 هزار. 2026-2027: 15 بازی، 2 گل، 0 پاس گل. آخرین حضور ثبتشده: Rheindorf Altach مقابل Ried (9 آبان 1405).
آخرین بهروزرسانی:

میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
بیشترین: € 500 هزار (5 مهر 1405)
Ried: 11 بازی، 1 گل، 0 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Ried در فصل 2026/27، Samuel Johansen Chukwudi مجموعاً 990 دقیقه بازی کرد و در 11 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Ried: 13 بازی، 2 گل، 0 پاس گل
SJK Seinajoen: 38 بازی، 4 گل، 2 پاس گل
HB Torshavn: 2 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Newtown: 1 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: Ried، نتایج زنده فوتبال
Samuel Johansen Chukwudi 23 سال دارد. تاریخ تولد: 4 تیر 1382.
پست: مدافع.
Samuel Johansen Chukwudi بازیکن Ried است.
Samuel Johansen Chukwudi – قد: 195 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
ملیت: جزایر فارو.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|
| Ried | 23 سال | € 500 هزار | |
| SJK Seinajoen | 22 سال | € 300 هزار | |
| SJK Seinajoen | 22 سال | € 300 هزار | |
| SJK Seinajoen | 22 سال | € 300 هزار | |
| SJK Seinajoen | 21 سال | € 200 هزار | |
| HB Torshavn | 21 سال | € 200 هزار | |
| HB Torshavn | 21 سال | € 150 هزار | |
| HB Torshavn | 20 سال | € 125 هزار | |
| HB Torshavn | 19 سال | € 125 هزار | |
| HB Torshavn | 17 سال | € 50 هزار |
ارزش بازاری: € 500 هزار.
Samuel Johansen Chukwudi در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 15 بازی، 2 گل و 0 پاس گل.
Samuel Johansen Chukwudi در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 15 بازی، 2 گل و 0 پاس گل. دقایق بازی: 1,237.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | بوندسلیگا اتریش | Ried | 11 | 990 | 1 | 0 | 6.8 |
| جام حذفی اتریش | Ried | 2 | 120 | 1 | 0 | – | |
| لیگ ملتهای اروپا | جزایر فاروتیم ملی | 2 | 127 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2026 | ویکاوسلیگا فنلاند | SJK Seinajoen | 13 | 1,125 | 1 | 0 | 6.9 |
| بازیهای دوستانه ملی | جزایر فاروتیم ملی | 1 | 45 | 0 | 0 | – | |
| جام بالتیک | جزایر فاروتیم ملی | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| مقدماتی قهرمانی جهان (اروپا) |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 7.4 |
| 2025-2026 | ویکاوسلیگا فنلاند | SJK Seinajoen | 5 | 239 | 0 | 1 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ کنفرانس اروپا | SJK Seinajoen | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2025 | ویکاوسلیگا فنلاند | SJK Seinajoen | 13 | 1,100 | 3 | 1 | 7.0 |
|---|
| 2024-2025 | ویکاوسلیگا فنلاند | SJK Seinajoen | 5 | 450 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ کنفرانس اروپا | HB Torshavn | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| لیگ ملتهای اروپا | جزایر فاروتیم ملی | 2 | 123 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2023-2024 | جام بالتیک | جزایر فاروتیم ملی | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2022-2023 | لیگ برتر جزایر فارو | Newtown | 1 | 28 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ کنفرانس اروپا | HB Torshavn | 1 | 15 | 0 | 0 | – |
| 2022 | بازیهای دوستانه ملی | جزایر فاروتیم ملی | 1 | 19 | 0 | 0 | 5.3 |
|---|