تبلیغ
Stefano Moreo در Pisa بازی میکند. پست: مهاجم، ملیت: ایتالیا، سن: 33، قد: 191 سانتیمتر، ارزش بازار: € 1.2 میلیون. 2026-2027: 9 بازی، 2 گل، 2 پاس گل. آخرین حضور ثبتشده: Avellino مقابل Pisa (10 آبان 1405).
آخرین بهروزرسانی:

میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 1.6 میلیون (14 خرداد 1398)
Pisa: 7 بازی، 2 گل، 2 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Pisa در فصل 2026/27، Stefano Moreo مجموعاً 547 دقیقه بازی کرد و در 6 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Pisa: 136 بازی، 22 گل، 11 پاس گل
Brescia(1911-2026): 63 بازی، 13 گل، 6 پاس گل
Empoli: 47 بازی، 4 گل، 1 پاس گل
Palermo: 44 بازی، 5 گل، 6 پاس گل
Venezia: 20 بازی، 2 گل، 2 پاس گل
ACD Virtus Entella: 6 بازی، 0 گل، 1 پاس گل
صفحههای مرتبط: Pisa، نتایج زنده فوتبال
Stefano Moreo 33 سال دارد. تاریخ تولد: 9 تیر 1372.
پست: مهاجم.
Stefano Moreo بازیکن Pisa است.
Stefano Moreo – قد: 191 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Pisa | 32 سال | € 1.2 میلیون | |
| Pisa | 32 سال | € 1.5 میلیون | |
| Pisa | 31 سال | € 1.5 میلیون | |
| Pisa | 31 سال | € 1 میلیون | |
| Pisa | 30 سال | € 800 هزار | |
| Pisa | 30 سال | € 1 میلیون | |
| Pisa | 29 سال | € 1.2 میلیون | |
| Brescia(1911-2026) | 29 سال | € 1 میلیون | |
| Brescia(1911-2026) | 28 سال | € 1 میلیون | |
| Brescia(1911-2026) | 28 سال | € 800 هزار | |
| Empoli | 27 سال | € 800 هزار | |
| Empoli | 27 سال | € 900 هزار | |
| Empoli | 27 سال | € 950 هزار | |
| Empoli | 26 سال | € 950 هزار | |
| Empoli | 26 سال | € 1.2 میلیون | |
| Palermo | 25 سال | € 1.6 میلیون | |
| Palermo | 25 سال | € 1 میلیون | |
| Palermo | 24 سال | € 700 هزار | |
| Venezia | 24 سال | € 500 هزار | |
| Venezia | 23 سال | € 300 هزار | |
| Venezia | 23 سال | € 200 هزار | |
| Teramo | 22 سال | € 200 هزار | |
| Teramo | 22 سال | € 175 هزار | |
| ACD Virtus Entella | 21 سال | € 125 هزار | |
| ACD Virtus Entella | 21 سال | € 150 هزار | |
| ACD Virtus Entella | 21 سال | € 175 هزار | |
| ACD Virtus Entella | 20 سال | € 150 هزار | |
| ACD Virtus Entella | 20 سال | € 75 هزار |
ملیت: ایتالیا.
ارزش بازاری: € 1.2 میلیون.
Stefano Moreo در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 9 بازی، 2 گل و 2 پاس گل.
Stefano Moreo در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 9 بازی، 2 گل و 2 پاس گل. دقایق بازی: 647. میانگین نمره: 6.6.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | سری ب ایتالیا | Pisa | 7 | 547 | 2 | 2 | 6.7 |
| کوپا ایتالیا | Pisa | 2 | 100 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2025-2026 | سری آ ایتالیا | Pisa | 37 | 2,316 | 7 | 1 | 6.6 |
| کوپا ایتالیا | Pisa | 1 | 72 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2024-2025 | سری ب ایتالیا | Pisa | 35 | 2,691 | 7 | 6 | 6.6 |
| کوپا ایتالیا | Pisa | 2 | 101 | 0 | 0 | 6.5 | |
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Pisa | 1 | 64 | 0 |
| 0 |
| 6.3 |
| 2023-2024 | سری ب ایتالیا | Pisa | 33 | 2,018 | 4 | 2 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا ایتالیا | Pisa | 1 | 89 | 0 | 0 | 6.0 |
| 2022-2023 | سری ب ایتالیا | Pisa | 17 | 1,035 | 2 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| سری ب ایتالیا | Brescia(1911-2026) | 19 | 1,430 | 2 | 1 | 6.4 | |
| کوپا ایتالیا | Brescia(1911-2026) | 2 | 105 | 1 | 1 | 7.2 |
| 2021-2022 | سری ب ایتالیا | Brescia(1911-2026) | 41 | 2,599 | 10 | 4 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا ایتالیا | Brescia(1911-2026) | 1 | 42 | 0 | 0 | 6.0 |
| 2020-2021 | سری ب ایتالیا | Empoli | 32 | 1,357 | 4 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کوپا ایتالیا | Empoli | 1 | 28 | 0 | 0 | 5.6 |
| 2019-2020 | سری ب ایتالیا | Empoli | 14 | 483 | 0 | 1 | 6.7 |
|---|
| 2018-2019 | سری ب ایتالیا | Palermo | 29 | 1,746 | 5 | 5 | 6.8 |
|---|
| 2017-2018 | سری ب ایتالیا | Palermo | 15 | 599 | 0 | 1 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| سری ب ایتالیا | Venezia | 20 | 1,328 | 2 | 2 | 6.5 |
| 2014-2015 | سری ب ایتالیا | ACD Virtus Entella | 6 | 158 | 0 | 1 | – |
|---|