دادهای موجود نیست
بیشترین: € 1.8 میلیون (1 خرداد 1397)
آخرین بهروزرسانی:
پست: مدافع، ملیت: برزیل، سن: 37، قد: 177 سانتیمتر. Thiago Carleto در فصل 2020-2021 در همه رقابتها: 18 بازی، 4 گل و 0 پاس گل.
آخرین مسابقه در سوابق موجود که Thiago Carleto در آن بازی کرده، Operario Ferroviario PR مقابل Vitória - BA است؛ او در این مسابقه 90 دقیقه در زمین حضور داشت. تاریخ مسابقه: 12 مهر 1399.
Vitória - BA: 32 بازی، 7 گل، 5 پاس گل
Valencia: 12 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Ceara: 2 بازی، 0 گل، 1 پاس گل
Athletico Paranaense - PR: 12 بازی، 2 گل، 3 پاس گل
Coritiba SAF - PR: 21 بازی، 2 گل، 8 پاس گل
Arouca: 2 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: نتایج زنده فوتبال
Thiago Carleto 37 سال دارد. تاریخ تولد: 4 فروردین 1368.
پست: مدافع.
Thiago Carleto – قد: 177 سانتیمتر.
پای تخصصی: چپ.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Free Player | 32 سال | € 400 هزار | |
| Vitória | 31 سال | € 1 میلیون | |
| Ceara | 30 سال | € 1.3 میلیون | |
| Al Ittihad | 29 سال | € 1.2 میلیون | |
| Athletico Paranaense | 29 سال | € 1.8 میلیون | |
| Coritiba SAF | 28 سال | € 1.3 میلیون | |
| São Paulo | 27 سال | € 750 هزار | |
| Avaí | 26 سال | € 1.1 میلیون | |
| Avaí | 26 سال | € 1 میلیون | |
| Botafogo | 26 سال | € 1 میلیون | |
| Botafogo | 25 سال | € 750 هزار | |
| Ponte Preta | 25 سال | € 750 هزار | |
| Ponte Preta | 24 سال | € 750 هزار | |
| São Paulo | 24 سال | € 750 هزار | |
| Fluminense | 23 سال | € 500 هزار | |
| Fluminense | 23 سال | € 750 هزار | |
| America MG | 22 سال | € 400 هزار | |
| America MG | 22 سال | € 400 هزار | |
| São Paulo | 21 سال | € 400 هزار | |
| Elche | 20 سال | € 600 هزار | |
| Elche | 20 سال | € 600 هزار | |
| Valencia | 20 سال | € 600 هزار | |
| Valencia | 19 سال | € 600 هزار | |
| Santos | 19 سال | € 400 هزار | |
| Santos | 19 سال | € 150 هزار | |
| Santos | 19 سال | € 300 هزار | |
| Santos | 18 سال | € 50 هزار |
ملیت: برزیل.
Thiago Carleto در فصل 2020-2021 در همه رقابتها: 18 بازی، 4 گل و 0 پاس گل.
Thiago Carleto در فصل 2020-2021 در همه رقابتها: 18 بازی، 4 گل و 0 پاس گل. دقایق بازی: 1,465. میانگین نمره: 6.6.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-2021 | سری ب برزیل | Vitória - BA | 16 | 1,342 | 4 | 0 | 6.6 |
| کامپئوناتو گویانو (برزیل) | Vitória - BA | 1 | 63 | 0 | 0 | – | |
| Brazilian Cup | Vitória - BA | 1 | 60 | 0 | 0 | – | |
| 2020 | سری ب برزیل | Vitória - BA | 1 | 90 | 0 | 1 | 6.6 |
| 2019-2020 | سری ب برزیل | Vitória - BA | 9 | 810 | 3 | 2 | 7.1 |
| Brazilian Copa do Nordeste | Vitória - BA | 2 | 76 | 0 | 0 | – | |
| سری آ برزیل |
| Valencia |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 7.1 |
| 2019 | سری ب برزیل | Vitória - BA | 2 | 180 | 0 | 2 | 7.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| سری آ برزیل | Ceara | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.6 | |
| Brazilian Cup | Ceara | 1 | 90 | 0 | 1 | 7.7 |
| 2018-2019 | لیگ حرفهای عربستان | Valencia | 4 | 347 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| سری آ برزیل | Valencia | 3 | 257 | 0 | 0 | 7.0 |
| 2018 | سری آ برزیل | Athletico Paranaense - PR | 5 | 450 | 0 | 1 | 7.3 |
|---|
| 2017-2018 | سری آ برزیل | Athletico Paranaense - PR | 7 | 589 | 2 | 2 | 7.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| سری آ برزیل | Coritiba SAF - PR | 13 | 1,137 | 2 | 5 | 6.9 |
| 2017 | سری آ برزیل | Coritiba SAF - PR | 7 | 525 | 0 | 3 | 6.7 |
|---|
| 2016-2017 | سری آ برزیل | Coritiba SAF - PR | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ برتر پرتغال | Arouca | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.4 |
| 2012-2013 | سری آ برزیل | Valencia | 3 | 108 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2008-2009 | لالیگا | Valencia | 1 | 75 | 0 | 0 | – |
|---|