میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 100 هزار (18 مرداد 1391)
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Greenock Morton | 22 سال | € 100 هزار | |
| Greenock Morton | 21 سال | € 100 هزار | |
| Dumbarton | 20 سال | € 75 هزار |
آخرین بهروزرسانی:
Tony Wallace در Dumbarton بازی میکند. پست: هافبک، ملیت: اسکاتلند، سن: 35، قد: 185 سانتیمتر. Tony Wallace در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 5 بازی، 0 گل و 0 پاس گل.
آخرین مسابقه در سوابق موجود که Tony Wallace در آن بازی کرده، Clydebank مقابل Dumbarton است؛ او در این مسابقه 9 دقیقه در زمین حضور داشت. تاریخ مسابقه: 21 مهر 1405.
Dumbarton: 2 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Dumbarton در فصل 2026/27، Tony Wallace مجموعاً 25 دقیقه بازی کرد و در 0 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Dumbarton: 129 بازی، 26 گل، 12 پاس گل
Annan Athletic: 100 بازی، 27 گل، 11 پاس گل
Clyde: 6 بازی، 1 گل، 0 پاس گل
صفحههای مرتبط: Dumbarton، نتایج زنده فوتبال
Tony Wallace 35 سال دارد. تاریخ تولد: 3 اسفند 1369.
پست: هافبک.
Tony Wallace بازیکن Dumbarton است.
Tony Wallace – قد: 185 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
ملیت: اسکاتلند.
Tony Wallace در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 5 بازی، 0 گل و 0 پاس گل.
Tony Wallace در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 5 بازی، 0 گل و 0 پاس گل. دقایق بازی: 45. میانگین نمره: 6.1.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Scottish Challenge Cup | Dumbarton | 3 | 20 | 0 | 0 | 5.9 |
| لیگ تو اسکاتلند | Dumbarton | 2 | 25 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2025-2026 | لیگ تو اسکاتلند | Dumbarton | 25 | 1,006 | 2 | 0 | 6.1 |
| Scottish Challenge Cup | Dumbarton | 7 | 539 | 2 | 0 | 6.6 | |
| Scottish Cup | Dumbarton | 2 | 58 | 0 | 0 | 6.2 | |
| Scottish League Cup | Dumbarton | 1 | 79 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2024-2025 | لیگ وان اسکاتلند |
| Dumbarton |
| 28 |
| 882 |
| 5 |
| 3 |
| 6.3 |
| Scottish League Cup | Dumbarton | 3 | 144 | 0 | 0 | 6.2 |
| Scottish Cup | Dumbarton | 2 | 30 | 0 | 0 | 5.9 |
| Scottish Challenge Cup | Dumbarton | 2 | 180 | 0 | 2 | 7.2 |
| 2023-2024 | لیگ تو اسکاتلند | Dumbarton | 35 | 2,310 | 11 | 6 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ وان اسکاتلند | Dumbarton | 4 | 355 | 2 | 0 | 6.8 | |
| Scottish League Cup | Dumbarton | 3 | 147 | 0 | 0 | 6.2 | |
| Scottish Cup | Dumbarton | 3 | 246 | 1 | 0 | 6.1 | |
| Scottish Challenge Cup | Dumbarton | 2 | 85 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2022-2023 | Scottish League Cup | Dumbarton | 4 | 257 | 2 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ وان اسکاتلند | Dumbarton | 2 | 98 | 0 | 1 | 7.0 | |
| لیگ تو اسکاتلند | Dumbarton | 1 | 69 | 1 | 0 | 7.8 | |
| لیگ تو اسکاتلند | Annan Athletic | 35 | 2,577 | 3 | 3 | 6.3 | |
| Scottish Challenge Cup | Annan Athletic | 2 | 158 | 0 | 0 | 6.2 | |
| Scottish Cup | Annan Athletic | 1 | 90 | 0 | 1 | 6.6 | |
| Scottish League Cup | Annan Athletic | 1 | 120 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2021-2022 | لیگ تو اسکاتلند | Annan Athletic | 34 | 2,391 | 13 | 5 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League Cup | Annan Athletic | 4 | 310 | 1 | 0 | 6.6 | |
| لیگ وان اسکاتلند | Annan Athletic | 4 | 337 | 2 | 0 | 6.7 | |
| Scottish Cup | Annan Athletic | 4 | 284 | 2 | 0 | 6.4 |
| 2020-2021 | لیگ تو اسکاتلند | Annan Athletic | 11 | 867 | 5 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League Cup | Annan Athletic | 3 | 270 | 1 | 0 | – | |
| Scottish Cup | Annan Athletic | 1 | 101 | 0 | 1 | – |
| 2018-2019 | Scottish League Cup | Clyde | 4 | 284 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ وان اسکاتلند | Clyde | 2 | 171 | 0 | 0 | 6.0 |