میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
مصدوم
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 1.1 میلیون (30 آذر 1400)
آخرین بهروزرسانی:
Valentin Costache در Artsakh بازی میکند. پست: مهاجم، ملیت: رومانی، سن: 28، قد: 175 سانتیمتر، ارزش بازار: € 800 هزار. Valentin Costache در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 4 بازی، 1 گل و 0 پاس گل.
آخرین مسابقه در سوابق موجود که Valentin Costache در آن بازی کرده، Sion مقابل Noah است؛ او در این مسابقه 34 دقیقه در زمین حضور داشت. تاریخ مسابقه: 22 مرداد 1405.
Noah: 4 بازی، 1 گل، 0 پاس گل
UT Arad: 69 بازی، 17 گل، 8 پاس گل
Apollon Limassol: 18 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Rapid 1923: 27 بازی، 0 گل، 5 پاس گل
CFR Cluj: 130 بازی، 7 گل، 5 پاس گل
Dinamo 1948: 12 بازی، 1 گل، 2 پاس گل
صفحههای مرتبط: Artsakh، نتایج زنده فوتبال
Valentin Costache 28 سال دارد. تاریخ تولد: 11 مرداد 1377.
پست: مهاجم.
Valentin Costache بازیکن Artsakh است.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Artsakh | 28 سال | € 800 هزار | |
| Artsakh | 27 سال | € 900 هزار | |
| UTA Arad | 27 سال | € 1 میلیون | |
| UTA Arad | 26 سال | € 800 هزار | |
| UTA Arad | 26 سال | € 650 هزار | |
| UTA Arad | 26 سال | € 550 هزار | |
| Apollon Limassol | 25 سال | € 500 هزار | |
| Apollon Limassol | 25 سال | € 600 هزار | |
| Apollon Limassol | 25 سال | € 650 هزار | |
| Apollon Limassol | 25 سال | € 750 هزار | |
| Rapid 1923 | 24 سال | € 850 هزار | |
| Rapid 1923 | 24 سال | € 1 میلیون | |
| CFR Cluj | 23 سال | € 1 میلیون | |
| CFR Cluj | 23 سال | € 1.1 میلیون | |
| CFR Cluj | 22 سال | € 1 میلیون | |
| CFR Cluj | 22 سال | € 800 هزار | |
| CFR Cluj | 22 سال | € 800 هزار | |
| CFR Cluj | 21 سال | € 800 هزار | |
| CFR Cluj | 21 سال | € 900 هزار | |
| CFR Cluj | 21 سال | € 550 هزار | |
| CFR Cluj | 20 سال | € 450 هزار | |
| CFR Cluj | 20 سال | € 350 هزار | |
| CFR Cluj | 19 سال | € 500 هزار | |
| Dinamo 1948 | 19 سال | € 500 هزار | |
| Afumati | 18 سال | € 100 هزار | |
| Afumati | 18 سال | € 75 هزار | |
| Dinamo 1948 | 17 سال | € 150 هزار | |
| Dinamo 1948 | 17 سال | € 150 هزار |
Valentin Costache – قد: 175 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
ملیت: رومانی.
ارزش بازاری: € 800 هزار.
Valentin Costache در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 4 بازی، 1 گل و 0 پاس گل.
Valentin Costache در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 4 بازی، 1 گل و 0 پاس گل. دقایق بازی: 104. میانگین نمره: 6.9.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | لیگ کنفرانس اروپا | Noah | 4 | 104 | 1 | 0 | 6.9 |
| 2025-2026 | سوپرلیگا رومانی | UT Arad | 24 | 1,904 | 8 | 4 | 6.7 |
| Romanian Cup | UT Arad | 4 | 217 | 2 | 0 | – | |
| 2024-2025 | سوپرلیگا رومانی | UT Arad | 41 | 2,974 | 7 | 4 | 6.6 |
| 2023-2024 | لیگ دسته اول قبرس | Apollon Limassol | 18 | 968 | 0 | 0 | 6.2 |
| سوپرلیگا رومانی | Rapid 1923 | 2 | 61 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2022-2023 |
| سوپرلیگا رومانی |
| Rapid 1923 |
| 22 |
| 1,026 |
| 0 |
| 4 |
| 6.6 |
| 2021-2022 | سوپرلیگا رومانی | Rapid 1923 | 3 | 248 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| سوپرلیگا رومانی | CFR Cluj | 18 | 849 | 1 | 0 | 6.5 | |
| لیگ کنفرانس اروپا | CFR Cluj | 6 | 150 | 0 | 1 | 6.6 | |
| لیگ قهرمانان اروپا | CFR Cluj | 3 | 79 | 0 | 0 | 6.6 | |
| لیگ اروپا | CFR Cluj | 2 | 101 | 0 | 1 | – |
| 2020-2021 | سوپرلیگا رومانی | CFR Cluj | 38 | 2,169 | 4 | 2 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ قهرمانان اروپا | CFR Cluj | 3 | 139 | 0 | 0 | – | |
| Romanian Super Cup | CFR Cluj | 2 | 92 | 0 | 0 | – | |
| European U21 Championship qualification | CFR Cluj | 2 | 110 | 1 | 1 | – | |
| Romanian Cup | CFR Cluj | 1 | 67 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | سوپرلیگا رومانی | CFR Cluj | 26 | 1,841 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European U21 Championship qualification | رومانیتیم ملی | 1 | 76 | 1 | 0 | – |
| 2018-2019 | سوپرلیگا رومانی | CFR Cluj | 16 | 613 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ قهرمانان اروپا | CFR Cluj | 1 | 24 | 0 | 0 | – | |
| Romanian Super Cup | CFR Cluj | 1 | 70 | 0 | 0 | – | |
| Romanian Cup | CFR Cluj | 1 | 84 | 0 | 0 | – | |
| لیگ اروپا | CFR Cluj | 1 | 27 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | سوپرلیگا رومانی | CFR Cluj | 9 | 111 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| سوپرلیگا رومانی | Dinamo 1948 | 8 | 472 | 1 | 2 | – |
| 2016-2017 | سوپرلیگا رومانی | Dinamo 1948 | 1 | 5 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2015-2016 | سوپرلیگا رومانی | Dinamo 1948 | 3 | 94 | 0 | 0 | – |
|---|