
میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
مصدوم
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 900 هزار (11 خرداد 1400)
آخرین بهروزرسانی:
Vesel Demaku در Rheindorf Altach بازی میکند. پست: هافبک، ملیت: کوزوو، سن: 26، قد: 179 سانتیمتر، ارزش بازار: € 500 هزار. Vesel Demaku در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 9 بازی، 0 گل و 0 پاس گل.
آخرین مسابقه در سوابق موجود که Vesel Demaku در آن بازی کرده، Rheindorf Altach مقابل Wolfsberger است؛ او در این مسابقه 22 دقیقه در زمین حضور داشت. تاریخ مسابقه: 19 مهر 1405.
Rheindorf Altach: 8 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Rheindorf Altach در فصل 2026/27، Vesel Demaku مجموعاً 575 دقیقه بازی کرد و در 7 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Rheindorf Altach: 80 بازی، 3 گل، 5 پاس گل
Sturm Graz II: 11 بازی، 2 گل، 2 پاس گل
Sturm Graz: 7 بازی، 0 گل، 1 پاس گل
Austria Klagenfurt: 14 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Austria Vienna: 76 بازی، 1 گل، 2 پاس گل
Young Violets Austria Wien: 12 بازی، 0 گل، 1 پاس گل
صفحههای مرتبط: Rheindorf Altach، نتایج زنده فوتبال
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Rheindorf Altach | 26 سال | € 500 هزار | |
| Rheindorf Altach | 25 سال | € 450 هزار | |
| Rheindorf Altach | 25 سال | € 500 هزار | |
| Rheindorf Altach | 24 سال | € 500 هزار | |
| Rheindorf Altach | 24 سال | € 500 هزار | |
| Sturm Graz | 23 سال | € 400 هزار | |
| SG Austria Klagenfurt | 23 سال | € 600 هزار | |
| Sturm Graz | 22 سال | € 600 هزار | |
| Austria Vienna | 22 سال | € 800 هزار | |
| Austria Vienna | 21 سال | € 900 هزار | |
| Austria Vienna | 21 سال | € 900 هزار | |
| Austria Vienna | 20 سال | € 700 هزار | |
| Austria Vienna | 20 سال | € 700 هزار | |
| Austria Vienna | 20 سال | € 525 هزار | |
| Austria Vienna | 19 سال | € 600 هزار | |
| Austria Vienna | 19 سال | € 600 هزار | |
| Austria Vienna | 18 سال | € 600 هزار | |
| Austria Vienna | 18 سال | € 500 هزار | |
| Austria Vienna | 17 سال | € 75 هزار | |
| Austria Vienna | 17 سال | € 75 هزار |
Vesel Demaku 26 سال دارد. تاریخ تولد: 16 بهمن 1378.
پست: هافبک.
Vesel Demaku بازیکن Rheindorf Altach است.
Vesel Demaku – قد: 179 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
ملیت: کوزوو.
ارزش بازاری: € 500 هزار.
Vesel Demaku در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 9 بازی، 0 گل و 0 پاس گل.
Vesel Demaku در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 9 بازی، 0 گل و 0 پاس گل. دقایق بازی: 583.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | بوندسلیگا اتریش | Rheindorf Altach | 8 | 574 | 0 | 0 | 6.4 |
| لیگ ملتهای اروپا | کوزووتیم ملی | 1 | 9 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2025-2026 | بوندسلیگا اتریش | Rheindorf Altach | 22 | 1,709 | 1 | 3 | 6.6 |
| Austrian Cup | Rheindorf Altach | 4 | 341 | 1 | 0 | 6.6 | |
| 2024-2025 | بوندسلیگا اتریش | Rheindorf Altach | 29 | 2,249 | 0 | 1 | 6.4 |
| Austrian Cup | Rheindorf Altach | 1 | 58 | 0 | 0 | – | |
| لیگ ملتهای اروپا |
| کوزووتیم ملی |
| 2 |
| 100 |
| 0 |
| 0 |
| 6.8 |
| 2023-2024 | بوندسلیگا اتریش | Rheindorf Altach | 15 | 979 | 1 | 1 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Austrian Cup | Rheindorf Altach | 1 | 84 | 0 | 0 | 5.7 | |
| لیگ دسته دوم اتریش | Sturm Graz II | 9 | 731 | 2 | 2 | 6.2 |
| 2022-2023 | بوندسلیگا اتریش | Sturm Graz | 3 | 120 | 0 | 1 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ قهرمانان اروپا | Sturm Graz | 2 | 29 | 0 | 0 | 6.4 | |
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Sturm Graz | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Austrian Cup | Sturm Graz | 1 | 22 | 0 | 0 | – | |
| بوندسلیگا اتریش | Austria Klagenfurt | 13 | 659 | 0 | 0 | 6.2 | |
| Austrian Cup | Austria Klagenfurt | 1 | 34 | 0 | 0 | 6.5 | |
| لیگ دسته دوم اتریش | Sturm Graz II | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.0 |
| 2021-2022 | بوندسلیگا اتریش | Austria Vienna | 19 | 1,168 | 0 | 1 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Austrian Cup | Austria Vienna | 1 | 46 | 0 | 0 | – | |
| لیگ دسته دوم اتریش | Young Violets Austria Wien | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.1 | |
| European U21 Championship qualification | اتریشتیم ملی | 6 | 348 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2020-2021 | بوندسلیگا اتریش | Austria Vienna | 15 | 1,053 | 1 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Austrian Cup | Austria Vienna | 2 | 156 | 0 | 0 | – | |
| لیگ کنفرانس اروپا | Austria Vienna | 1 | 89 | 0 | 0 | 6.1 | |
| بازیهای دوستانه بینالمللی باشگاهی | Austria Vienna | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.0 | |
| لیگ دسته دوم اتریش | Young Violets Austria Wien | 4 | 352 | 0 | 0 | – | |
| European U21 Championship qualification | اتریشتیم ملی | 1 | 89 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | بوندسلیگا اتریش | Austria Vienna | 12 | 602 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ اروپا | Austria Vienna | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| لیگ دسته دوم اتریش | Young Violets Austria Wien | 7 | 585 | 0 | 1 | 6.4 | |
| European U21 Championship qualification | اتریشتیم ملی | 2 | 157 | 0 | 0 | 5.7 |
| 2018-2019 | بوندسلیگا اتریش | Austria Vienna | 14 | 656 | 0 | 1 | 6.4 |
|---|
| 2017-2018 | بوندسلیگا اتریش | Austria Vienna | 10 | 606 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|