تبلیغ
پست: مدافع، ملیت: چین، سن: 37، قد: 186 سانتیمتر. 2024: 3 بازی، 0 گل، 0 پاس گل. آخرین حضور ثبتشده: Tianjin Jinmen Tiger مقابل Changchun Yatai (16 تیر 1403).
آخرین بهروزرسانی:
بیشترین: € 550 هزار (17 آذر 1397)
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Tianjin Jinmen Tiger | 35 سال | € 25 هزار | |
| Tianjin Jinmen Tiger | 34 سال | € 25 هزار | |
| Tianjin Jinmen Tiger | 34 سال | € 25 هزار | |
| Tianjin Jinmen Tiger | 33 سال | € 50 هزار | |
| Beijing Guoan | 33 سال | € 100 هزار | |
| Beijing Guoan | 32 سال | € 125 هزار | |
| Beijing Guoan | 32 سال | € 200 هزار | |
| Beijing Guoan |
Tianjin Jinmen Tiger: 16 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
Beijing Guoan: 115 بازی، 5 گل، 2 پاس گل
Guangzhou City(2011-2023): 34 بازی، 0 گل، 1 پاس گل
صفحههای مرتبط: نتایج زنده فوتبال
Yu Yang 37 سال دارد. تاریخ تولد: 15 مرداد 1368.
پست: مدافع.
Yu Yang – قد: 186 سانتیمتر.
پای تخصصی: راست.
ملیت: چین.
Yu Yang در فصل 2024 در همه رقابتها: 3 بازی، 0 گل و 0 پاس گل.
| 31 سال |
| € 225 هزار |
| Beijing Guoan | 30 سال | € 175 هزار |
| Beijing Guoan | 30 سال | € 200 هزار |
| Beijing Guoan | 29 سال | € 550 هزار |
| Beijing Guoan | 28 سال | € 450 هزار |
| Beijing Guoan | 28 سال | € 250 هزار |
| Beijing Guoan | 27 سال | € 225 هزار |
| Beijing Guoan | 27 سال | € 200 هزار |
| Guangzhou City(2011-2023) | 27 سال | € 200 هزار |
| Guangzhou City(2011-2023) | 26 سال | € 150 هزار |
| Guangzhou City(2011-2023) | 26 سال | € 200 هزار |
| Guangzhou City(2011-2023) | 25 سال | € 225 هزار |
| Beijing Guoan | 25 سال | € 150 هزار |
| Beijing Guoan | 24 سال | € 300 هزار |
| Beijing Guoan | 24 سال | € 200 هزار |
| Beijing Guoan | 24 سال | € 150 هزار |
| Beijing Guoan | 24 سال | € 275 هزار |
| Beijing Guoan | 23 سال | € 300 هزار |
| Beijing Guoan | 23 سال | € 325 هزار |
| Beijing Guoan | 23 سال | € 350 هزار |
| Beijing Guoan | 22 سال | € 300 هزار |
| Beijing Guoan | 22 سال | € 150 هزار |
| Dalian Professional(2009-2024) | 20 سال | € 50 هزار |
Yu Yang در فصل 2024 در همه رقابتها: 3 بازی، 0 گل و 0 پاس گل. دقایق بازی: 17. میانگین نمره: 6.4.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | سوپر لیگ چین | Tianjin Jinmen Tiger | 3 | 17 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2023-2024 | سوپر لیگ چین | Tianjin Jinmen Tiger | 1 | 1 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2023 | سوپر لیگ چین | Tianjin Jinmen Tiger | 12 | 508 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2022-2023 | سوپر لیگ چین | Beijing Guoan | 3 | 186 | 0 | 0 | 7.0 |
| 2022 | سوپر لیگ چین | Beijing Guoan | 6 | 471 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2021-2022 | سوپر لیگ چین | Beijing Guoan | 2 | 135 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2021 | سوپر لیگ چین | Beijing Guoan | 7 | 566 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2020-2021 | سوپر لیگ چین | Beijing Guoan | 9 | 781 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ قهرمانان آسیا | Beijing Guoan | 5 | 450 | 0 | 0 | 7.2 |
| 2020 | سوپر لیگ چین | Beijing Guoan | 11 | 867 | 1 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ قهرمانان آسیا | Beijing Guoan | 1 | 26 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2019-2020 | سوپر لیگ چین | Beijing Guoan | 5 | 369 | 0 | 1 | 6.6 |
|---|
| 2019 | سوپر لیگ چین | Beijing Guoan | 3 | 8 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| لیگ قهرمانان آسیا | Beijing Guoan | 1 | 1 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2018-2019 | سوپر لیگ چین | Beijing Guoan | 13 | 947 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| بازیهای دوستانه ملی | Beijing Guoan | 2 | 92 | 0 | 0 | – | |
| جام حذفی چین | Beijing Guoan | 1 | 84 | 0 | 0 | – | |
| لیگ قهرمانان آسیا | Beijing Guoan | 1 | 22 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2018 | سوپر لیگ چین | Beijing Guoan | 6 | 492 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2017-2018 | سوپر لیگ چین | Beijing Guoan | 18 | 1,620 | 4 | 0 | 6.8 |
|---|
| 2017 | سوپر لیگ چین | Beijing Guoan | 6 | 540 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|
| 2016-2017 | سوپر لیگ چین | Beijing Guoan | 15 | 1,347 | 0 | 1 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| سوپر لیگ چین | Guangzhou City(2011-2023) | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.2 |
| 2016 | سوپر لیگ چین | Guangzhou City(2011-2023) | 19 | 1,544 | 0 | 1 | 6.6 |
|---|
| 2015-2016 | سوپر لیگ چین | Guangzhou City(2011-2023) | 5 | 364 | 0 | 0 | 7.1 |
|---|
| 2015 | سوپر لیگ چین | Guangzhou City(2011-2023) | 7 | 591 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2014-2015 | سوپر لیگ چین | Guangzhou City(2011-2023) | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.6 |
|---|