میانگین نمره ماهانه
برای تغییر مقادیر روی نمودار بزنید
مصدوم
دادهای موجود نیست
بیشترین: € 1.1 میلیون (4 فروردین 1396)
آخرین بهروزرسانی:
Yuichi Maruyama در Kawasaki Frontale بازی میکند. پست: مدافع، ملیت: ژاپن، سن: 37، قد: 182 سانتیمتر، ارزش بازار: € 100 هزار. Yuichi Maruyama در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 2 بازی، 0 گل و 0 پاس گل.
آخرین مسابقه در سوابق موجود که Yuichi Maruyama در آن بازی کرده، Kawasaki Frontale مقابل Shimizu S-Pulse است؛ او در این مسابقه 90 دقیقه در زمین حضور داشت. تاریخ مسابقه: 15 شهریور 1405.
Kawasaki Frontale: 2 بازی، 0 گل، 0 پاس گل
طبق سوابق موجود برای Kawasaki Frontale در فصل 2026/27، Yuichi Maruyama مجموعاً 97 دقیقه بازی کرد و در 1 مسابقه در ترکیب اصلی بود.
Kawasaki Frontale: 63 بازی، 0 گل، 2 پاس گل
Nagoya Grampus: 143 بازی، 3 گل، 4 پاس گل
Tokyo: 52 بازی، 2 گل، 1 پاس گل
صفحههای مرتبط: Kawasaki Frontale، نتایج زنده فوتبال
Yuichi Maruyama 37 سال دارد. تاریخ تولد: 26 خرداد 1368.
پست: مدافع.
| تاریخ | تیم | سن | ارزش |
|---|---|---|---|
| Kawasaki Frontale | 36 سال | € 100 هزار | |
| Kawasaki Frontale | 36 سال | € 100 هزار | |
| Kawasaki Frontale | 35 سال | € 100 هزار | |
| Kawasaki Frontale | 35 سال | € 100 هزار | |
| Kawasaki Frontale | 34 سال | € 150 هزار | |
| Kawasaki Frontale | 34 سال | € 250 هزار | |
| Nagoya Grampus | 34 سال | € 400 هزار | |
| Nagoya Grampus | 33 سال | € 500 هزار | |
| Nagoya Grampus | 33 سال | € 600 هزار | |
| Nagoya Grampus | 32 سال | € 700 هزار | |
| Nagoya Grampus | 32 سال | € 800 هزار | |
| Nagoya Grampus | 31 سال | € 800 هزار | |
| Nagoya Grampus | 30 سال | € 650 هزار | |
| Nagoya Grampus | 30 سال | € 800 هزار | |
| Nagoya Grampus | 30 سال | € 800 هزار | |
| Nagoya Grampus | 29 سال | € 750 هزار | |
| Tokyo | 28 سال | € 1 میلیون | |
| Tokyo | 27 سال | € 1.1 میلیون | |
| Tokyo | 26 سال | € 800 هزار | |
| Tokyo | 26 سال | € 400 هزار | |
| Tokyo | 25 سال | € 400 هزار | |
| Tokyo | 24 سال | € 150 هزار | |
| Tokyo | 23 سال | € 50 هزار | |
| Meiji University | 22 سال | € 50 هزار |
Yuichi Maruyama بازیکن Kawasaki Frontale است.
Yuichi Maruyama – قد: 182 سانتیمتر.
پای تخصصی: چپ.
ملیت: ژاپن.
ارزش بازاری: € 100 هزار.
Yuichi Maruyama در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 2 بازی، 0 گل و 0 پاس گل.
Yuichi Maruyama در فصل 2026-2027 در همه رقابتها: 2 بازی، 0 گل و 0 پاس گل. دقایق بازی: 97. میانگین نمره: 6.4.
| فصل | رقابت | تیم | بازیها | دقایق بازی | گلها | پاس گلها | نمره |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | جی۱ لیگ ژاپن | Kawasaki Frontale | 2 | 97 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2026 | جی۱ لیگ ژاپن | Kawasaki Frontale | 15 | 1,284 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2025-2026 | جی۱ لیگ ژاپن | Kawasaki Frontale | 2 | 102 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2025 | جی۱ لیگ ژاپن | Kawasaki Frontale | 16 | 1,395 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2024-2025 | لیگ قهرمانان نخبگان آسیا | Kawasaki Frontale | 12 | 939 | 0 | 1 | 7.0 |
| جی۱ لیگ ژاپن | Kawasaki Frontale | 7 | 551 | 0 |
| 1 |
| 7.0 |
| 2024 | جی۱ لیگ ژاپن | Kawasaki Frontale | 6 | 420 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Japanese Super Cup | Kawasaki Frontale | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2023-2024 | AFC Champions League | Kawasaki Frontale | 2 | 108 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Japanese Emperor's Cup | Nagoya Grampus | 1 | 75 | 0 | 0 | – | |
| جی۱ لیگ ژاپن | Nagoya Grampus | 1 | 4 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2023 | جی۱ لیگ ژاپن | Nagoya Grampus | 11 | 624 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2022-2023 | جی۱ لیگ ژاپن | Nagoya Grampus | 10 | 696 | 1 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.League Yamazaki Biscuit Levain Cup | Nagoya Grampus | 2 | 60 | 0 | 0 | – |
| 2022 | جی۱ لیگ ژاپن | Nagoya Grampus | 8 | 713 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2021-2022 | جی۱ لیگ ژاپن | Nagoya Grampus | 11 | 989 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|
| 2021 | جی۱ لیگ ژاپن | Nagoya Grampus | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|
| 2020-2021 | جی۱ لیگ ژاپن | Nagoya Grampus | 35 | 3,115 | 2 | 0 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.League Yamazaki Biscuit Levain Cup | Nagoya Grampus | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020 | جی۱ لیگ ژاپن | Nagoya Grampus | 10 | 900 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|
| 2019-2020 | جی۱ لیگ ژاپن | Nagoya Grampus | 9 | 810 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2019 | جی۱ لیگ ژاپن | Nagoya Grampus | 8 | 720 | 0 | 1 | 6.7 |
|---|
| 2018-2019 | جی۱ لیگ ژاپن | Nagoya Grampus | 29 | 2,439 | 0 | 3 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.League Yamazaki Biscuit Levain Cup | Nagoya Grampus | 1 | 53 | 0 | 0 | – |
| 2018 | جی۱ لیگ ژاپن | Nagoya Grampus | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|
| 2017-2018 | جی۱ لیگ ژاپن | Nagoya Grampus | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| جی۱ لیگ ژاپن | Tokyo | 22 | 1,856 | 1 | 0 | 6.7 |
| 2017 | جی۱ لیگ ژاپن | Tokyo | 4 | 360 | 0 | 1 | 7.1 |
|---|
| 2016-2017 | جی۱ لیگ ژاپن | Tokyo | 21 | 1,620 | 1 | 0 | 7.0 |
|---|
| 2015-2016 | جی۱ لیگ ژاپن | Tokyo | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2014-2015 | جی۱ لیگ ژاپن | Tokyo | 4 | 55 | 0 | 0 | – |
|---|