ציון ממוצע חודשי
הקישו על הגרף להחלפת הנתונים
הגבוה ביותר: 500K € (23 במאי 2017)
עודכן:
Alex Crognale משחק בקבוצת San Antonio. עמדה: מגן, לאום: ארצות הברית, גיל: 32, גובה: 196 ס״מ, שווי שוק: 175K €. Alex Crognale בעונת 2026: 31 הופעות, 4 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים.
המשחק האחרון ברשומות הזמינות שבו שיחק Alex Crognale הוא Oakland Roots נגד San Antonio, עם 90 דקות על המגרש. תאריך המשחק: 11 באוקטובר 2026.
San Antonio: הופעות 26, שערים 4, בישולים 0
לפי הרשומות הזמינות של San Antonio לעונת 2026, Alex Crognale שיחק 2170 דקות ופתח בהרכב ב־24 משחקים.
San Antonio: הופעות 53, שערים 6, בישולים 1
Birmingham Legion: הופעות 118, שערים 9, בישולים 1
Columbus Crew: הופעות 28, שערים 1, בישולים 0
Toronto: הופעות 1, שערים 0, בישולים 0
דפים קשורים: San Antonio, תוצאות כדורגל לייב
Alex Crognale – גיל: 32 שנים. תאריך לידה: 27 באוגוסט 1994.
עמדה: מגן.
| תאריך | קבוצה | גיל | שווי |
|---|---|---|---|
| San Antonio | גיל 31 | 175K € | |
| San Antonio | גיל 31 | 200K € | |
| San Antonio | גיל 30 | 275K € | |
| Birmingham Legion | גיל 30 | 275K € | |
| Birmingham Legion | גיל 29 | 350K € | |
| Birmingham Legion | גיל 29 | 350K € | |
| Birmingham Legion | גיל 28 | 350K € | |
| Birmingham Legion | גיל 28 | 300K € | |
| Birmingham Legion | גיל 27 | 300K € | |
| Birmingham Legion | גיל 27 | 325K € | |
| Birmingham Legion | גיל 26 | 350K € | |
| Birmingham Legion | גיל 25 | 350K € | |
| Indy Eleven | גיל 25 | 450K € | |
| Orange County | גיל 24 | 500K € | |
| Orange County | גיל 23 | 500K € | |
| Columbus Crew | גיל 23 | 500K € | |
| Columbus Crew | גיל 22 | 500K € | |
| Columbus Crew | גיל 22 | 100K € |
Alex Crognale – מועדון: San Antonio.
Alex Crognale – גובה: 196 ס״מ.
רגל חזקה: ימין.
אזרחות: ארצות הברית.
שווי שוק: 175K €.
Alex Crognale בעונת 2026: 31 הופעות, 4 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים.
Alex Crognale בעונת 2026: 31 הופעות, 4 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים. דקות משחק: 2,650. דירוג ממוצע: 6.9.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | USL צ'מפיונשיפ | San Antonio | 26 | 2,170 | 4 | 0 | 6.9 |
| USL Cup | San Antonio | 4 | 360 | 0 | 0 | 7.0 | |
| United States Open Cup | San Antonio | 1 | 120 | 0 | 0 | 7.1 | |
| 2025-2026 | USL צ'מפיונשיפ | San Antonio | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.6 |
| USL Cup | San Antonio | 1 | 53 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2025 | USL צ'מפיונשיפ | San Antonio | 4 | 360 | 0 | 0 | 7.0 |
| United States Open Cup | San Antonio |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 7.5 |
| 2024-2025 | USL צ'מפיונשיפ | San Antonio | 12 | 1,080 | 2 | 1 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| USL Cup | San Antonio | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.6 | |
| USL צ'מפיונשיפ | Birmingham Legion | 4 | 350 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2024 | USL צ'מפיונשיפ | Birmingham Legion | 20 | 1,673 | 2 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | Birmingham Legion | 1 | 40 | 0 | 0 | 5.4 |
| 2023-2024 | USL צ'מפיונשיפ | Birmingham Legion | 13 | 1,139 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | Birmingham Legion | 1 | 120 | 0 | 0 | 7.3 |
| 2023 | USL צ'מפיונשיפ | Birmingham Legion | 19 | 1,710 | 1 | 1 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | Birmingham Legion | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.2 |
| 2022-2023 | USL צ'מפיונשיפ | Birmingham Legion | 12 | 1,035 | 2 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | Birmingham Legion | 4 | 325 | 0 | 0 | 7.1 |
| 2022 | USL צ'מפיונשיפ | Birmingham Legion | 16 | 1,470 | 1 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | Birmingham Legion | 1 | 45 | 0 | 0 | 5.5 |
| 2021-2022 | USL צ'מפיונשיפ | Birmingham Legion | 4 | 360 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | Birmingham Legion | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2021 | USL צ'מפיונשיפ | Birmingham Legion | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | USL צ'מפיונשיפ | Birmingham Legion | 14 | 1,228 | 2 | 0 | – |
|---|
| 2020 | USL צ'מפיונשיפ | Birmingham Legion | 5 | 450 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | USL צ'מפיונשיפ | Birmingham Legion | 1 | 90 | 1 | 0 | – |
|---|
| 2019 | מייג'ור ליג סוקר | Columbus Crew | 10 | 701 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | Columbus Crew | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.2 |
| 2018-2019 | מייג'ור ליג סוקר | Columbus Crew | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|
| 2018 | מייג'ור ליג סוקר | Columbus Crew | 1 | 27 | 1 | 0 | 6.8 |
|---|
| 2017-2018 | מייג'ור ליג סוקר | Columbus Crew | 4 | 148 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2017 | מייג'ור ליג סוקר | Columbus Crew | 2 | 179 | 0 | 0 | 7.3 |
|---|
| 2016-2017 | מייג'ור ליג סוקר | Columbus Crew | 8 | 293 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| מייג'ור ליג סוקר | Toronto | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.0 |