פרסומת
Amir Murillo משחק בקבוצת Beşiktaş. עמדה: מגן, לאום: פנמה, גיל: 30, גובה: 183 ס״מ, שווי שוק: 7M €. 2026-2027: הופעות 18, שערים 4, בישולים 1. ההופעה האחרונה ברשומות: Celtic נגד Beşiktaş (5 בנובמבר 2026).
עודכן:

ציון ממוצע חודשי
הקישו על הגרף להחלפת הנתונים
אין נתונים זמינים
הגבוה ביותר: 10M € (2 ביוני 2025)
Beşiktaş: הופעות 9, שערים 1, בישולים 1
לפי הרשומות הזמינות של Beşiktaş לעונת 2026/27, Amir Murillo שיחק 714 דקות ופתח בהרכב ב־8 משחקים.
Beşiktaş: הופעות 33, שערים 6, בישולים 2
Olympique de Marseille: הופעות 73, שערים 5, בישולים 6
RSC Anderlecht: הופעות 133, שערים 14, בישולים 16
New York Red Bulls: הופעות 67, שערים 4, בישולים 6
MLS All Stars: הופעות 1, שערים 0, בישולים 0
דפים קשורים: Beşiktaş, תוצאות כדורגל לייב
Amir Murillo – גיל: 30 שנים. תאריך לידה: 11 בפברואר 1996.
עמדה: מגן.
Amir Murillo – מועדון: Beşiktaş.
Amir Murillo – גובה: 183 ס״מ.
רגל חזקה: ימין.
| תאריך | קבוצה | גיל | שווי |
|---|---|---|---|
| Beşiktaş | גיל 30 | 7M € | |
| Beşiktaş | גיל 30 | 8M € | |
| Marseille | גיל 29 | 10M € | |
| Marseille | גיל 29 | 10M € | |
| Marseille | גיל 29 | 9M € | |
| Marseille | גיל 28 | 7M € | |
| Marseille | גיל 28 | 5M € | |
| Marseille | גיל 28 | 4M € | |
| Marseille | גיל 27 | 3M € | |
| Anderlecht | גיל 27 | 3M € | |
| Anderlecht | גיל 26 | 3M € | |
| Anderlecht | גיל 26 | 3.5M € | |
| Anderlecht | גיל 26 | 4M € | |
| Anderlecht | גיל 25 | 4M € | |
| Anderlecht | גיל 25 | 3.5M € | |
| Anderlecht | גיל 25 | 4M € | |
| Anderlecht | גיל 24 | 4M € | |
| Anderlecht | גיל 24 | 2.8M € | |
| Anderlecht | גיל 24 | 3.5M € | |
| Anderlecht | גיל 24 | 2.5M € | |
| New York Red Bulls | גיל 23 | 1.1M € | |
| New York Red Bulls | גיל 23 | 1.3M € | |
| New York Red Bulls | גיל 22 | 1.3M € | |
| New York Red Bulls | גיל 22 | 1M € | |
| New York Red Bulls | גיל 22 | 500K € | |
| New York Red Bulls | גיל 21 | 500K € | |
| New York Red Bulls | גיל 21 | 150K € | |
| New York Red Bulls | גיל 21 | 150K € | |
| San Francisco | גיל 19 | 25K € |
שווי שוק: 7M €.
Amir Murillo בעונת 2026-2027: 18 הופעות, 4 שערים ו-בישול אחד בכל המפעלים.
Amir Murillo בעונת 2026-2027: 18 הופעות, 4 שערים ו-בישול אחד בכל המפעלים. דקות משחק: 1,455. דירוג ממוצע: 6.9.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | הליגה האירופית | Beşiktaş | 9 | 741 | 3 | 0 | 7.1 |
| סופר ליג הטורקית | Beşiktaş | 9 | 714 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 2026 | מוקדמות אליפות העולם (קונקקאף) | פנמהנבחרת לאומית | 7 | 585 | 0 | 3 | 7.4 |
| משחקי ידידות בינלאומיים | פנמהנבחרת לאומית | 3 | 153 | 0 | 0 | 6.4 | |
| אליפות העולם בכדורגל | פנמהנבחרת לאומית | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.9 | |
| גביע הידידות היפני | פנמהנבחרת לאומית | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2025-2026 |
| Beşiktaş |
| 12 |
| 957 |
| 1 |
| 1 |
| 6.6 |
| הגביע הטורקי | Beşiktaş | 3 | 270 | 1 | 0 | 6.6 |
| ליג 1 | Olympique de Marseille | 16 | 988 | 2 | 1 | 6.7 |
| ליגת האלופות | Olympique de Marseille | 7 | 388 | 0 | 0 | 6.3 |
| הגביע הצרפתי | Olympique de Marseille | 1 | 90 | 0 | 2 | 8.9 |
| משחקי ידידות בינלאומיים | פנמהנבחרת לאומית | 2 | 174 | 0 | 0 | 6.0 |
| מוקדמות אליפות העולם (קונקקאף) | פנמהנבחרת לאומית | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.1 |
| 2025 | הסופר קאפ הצרפתי | Olympique de Marseille | 1 | 13 | 0 | 0 | 6.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| גביע הזהב של קונקקאף | פנמהנבחרת לאומית | 2 | 180 | 0 | 1 | 7.5 |
| 2024-2025 | ליג 1 | Olympique de Marseille | 22 | 1,776 | 0 | 1 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הגביע הצרפתי | Olympique de Marseille | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.3 | |
| ליגת האומות של קונקקאף | פנמהנבחרת לאומית | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.1 | |
| גביע הזהב של קונקקאף | פנמהנבחרת לאומית | 1 | 90 | 0 | 1 | – |
| 2024 | קופה אמריקה | פנמהנבחרת לאומית | 1 | 45 | 0 | 0 | 5.7 |
|---|
| 2023-2024 | ליג 1 | Olympique de Marseille | 16 | 995 | 3 | 2 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הליגה האירופית | Olympique de Marseille | 7 | 281 | 0 | 0 | 6.5 | |
| הגביע הצרפתי | Olympique de Marseille | 2 | 106 | 0 | 0 | 6.3 | |
| ליגת האומות של קונקקאף | פנמהנבחרת לאומית | 4 | 354 | 1 | 0 | 6.8 |
| 2023 | גביע הזהב של קונקקאף | פנמהנבחרת לאומית | 2 | 180 | 1 | 1 | 7.7 |
|---|
| 2022-2023 | ליגת העל הבלגית | RSC Anderlecht | 29 | 2,448 | 3 | 3 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ליגת הקונפרנס | RSC Anderlecht | 14 | 1,244 | 3 | 2 | 6.3 | |
| הגביע הבלגי | RSC Anderlecht | 2 | 226 | 0 | 0 | – | |
| ליגת האומות של קונקקאף | פנמהנבחרת לאומית | 2 | 135 | 0 | 0 | 6.9 | |
| משחקי ידידות בינלאומיים | פנמהנבחרת לאומית | 2 | 123 | 3 | 0 | – |
| 2022 | מוקדמות אליפות העולם (קונקקאף) | פנמהנבחרת לאומית | 9 | 806 | 0 | 2 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| משחקי ידידות בינלאומיים | פנמהנבחרת לאומית | 1 | 90 | 1 | 0 | 7.4 |
| 2021-2022 | ליגת העל הבלגית | RSC Anderlecht | 32 | 2,713 | 2 | 4 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הגביע הבלגי | RSC Anderlecht | 5 | 466 | 1 | 1 | 7.4 | |
| ליגת הקונפרנס | RSC Anderlecht | 3 | 185 | 0 | 0 | 7.1 | |
| מוקדמות אליפות העולם (קונקקאף) | פנמהנבחרת לאומית | 5 | 405 | 0 | 0 | 6.7 | |
| ליגת האומות של קונקקאף | פנמהנבחרת לאומית | 3 | 225 | 0 | 1 | – |
| 2020-2021 | ליגת העל הבלגית | RSC Anderlecht | 38 | 3,167 | 4 | 4 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הגביע הבלגי | RSC Anderlecht | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| משחקי ידידות בינלאומיים | פנמהנבחרת לאומית | 2 | 180 | 0 | 0 | 5.9 | |
| מוקדמות אליפות העולם (קונקקאף) | פנמהנבחרת לאומית | 1 | 90 | 0 | 1 | 7.4 |
| 2019-2020 | ליגת העל הבלגית | RSC Anderlecht | 8 | 720 | 1 | 2 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| מייג'ור ליג סוקר | New York Red Bulls | 2 | 97 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2019 | מייג'ור ליג סוקר | New York Red Bulls | 15 | 1,178 | 0 | 3 | 6.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| גביע האלופות של קונקקאף | New York Red Bulls | 1 | 59 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | מייג'ור ליג סוקר | New York Red Bulls | 14 | 1,116 | 1 | 1 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| משחקי ידידות בינלאומיים של מועדונים | MLS All Stars | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.6 | |
| משחקי ידידות בינלאומיים | פנמהנבחרת לאומית | 2 | 175 | 0 | 0 | 6.0 | |
| גביע הזהב של קונקקאף | פנמהנבחרת לאומית | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018 | מייג'ור ליג סוקר | New York Red Bulls | 11 | 861 | 0 | 2 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אליפות העולם בכדורגל | פנמהנבחרת לאומית | 2 | 180 | 0 | 0 | 5.4 |
| 2017-2018 | מייג'ור ליג סוקר | New York Red Bulls | 9 | 766 | 1 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2017 | מייג'ור ליג סוקר | New York Red Bulls | 14 | 1,091 | 2 | 0 | 6.9 |
|---|
| 2016-2017 | מייג'ור ליג סוקר | New York Red Bulls | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|