פרסומת
עמדה: מגן, לאום: סקוטלנד, גיל: 39, גובה: 183 ס״מ. 2023-2024: הופעות 34, שערים 1, בישולים 0. ההופעה האחרונה ברשומות: Motherwell נגד Saint Johnstone (19 במאי 2024).
עודכן:
אין נתונים זמינים
הגבוה ביותר: 1M € (21 ביולי 2012)
דפים קשורים: תוצאות כדורגל לייב
Andy Considine – גיל: 39 שנים. תאריך לידה: 1 באפריל 1987.
עמדה: מגן.
Andy Considine – גובה: 183 ס״מ.
רגל חזקה: שמאל.
אזרחות: סקוטלנד.
Andy Considine בעונת 2023-2024: 34 הופעות, שער אחד ו-0 בישולים בכל המפעלים.
| תאריך | קבוצה | גיל | שווי |
|---|---|---|---|
| Saint Johnstone | גיל 37 | 50K € | |
| Saint Johnstone | גיל 36 | 100K € | |
| Saint Johnstone | גיל 36 | 150K € | |
| Saint Johnstone | גיל 36 | 250K € | |
| Saint Johnstone | גיל 35 | 300K € | |
| Aberdeen | גיל 35 | 300K € | |
| Aberdeen | גיל 34 | 300K € | |
| Aberdeen | גיל 34 | 300K € | |
| Aberdeen | גיל 33 | 350K € | |
| Aberdeen | גיל 33 | 325K € | |
| Aberdeen | גיל 33 | 325K € | |
| Aberdeen | גיל 32 | 400K € | |
| Aberdeen | גיל 32 | 400K € | |
| Aberdeen | גיל 31 | 400K € | |
| Aberdeen | גיל 31 | 500K € | |
| Aberdeen | גיל 30 | 550K € | |
| Aberdeen | גיל 29 | 600K € | |
| Aberdeen | גיל 28 | 600K € | |
| Aberdeen | גיל 27 | 650K € | |
| Aberdeen | גיל 26 | 850K € | |
| Aberdeen | גיל 25 | 1M € | |
| Aberdeen | גיל 24 | 950K € | |
| Aberdeen | גיל 23 | 950K € | |
| Aberdeen | גיל 22 | 950K € | |
| Aberdeen | גיל 22 | 900K € | |
| Aberdeen | גיל 21 | 850K € | |
| Aberdeen | גיל 21 | 800K € | |
| Aberdeen | גיל 20 | 750K € |
Andy Considine בעונת 2023-2024: 34 הופעות, שער אחד ו-0 בישולים בכל המפעלים. דקות משחק: 2,696. דירוג ממוצע: 6.3.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-2024 | פרמיירשיפ הסקוטית | St Johnstone | 29 | 2,291 | 1 | 0 | 6.3 |
| גביע הליגה הסקוטית | St Johnstone | 4 | 315 | 0 | 0 | 6.4 | |
| הגביע הסקוטי | St Johnstone | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2022-2023 | פרמיירשיפ הסקוטית | St Johnstone | 32 | 2,779 | 1 | 1 | 6.2 |
| גביע הליגה הסקוטית | St Johnstone | 4 | 342 | 0 | 0 | 6.6 | |
| הגביע הסקוטי | St Johnstone | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2021-2022 | פרמיירשיפ הסקוטית |
| Aberdeen |
| 4 |
| 229 |
| 0 |
| 0 |
| 6.9 |
| ליגת הקונפרנס | Aberdeen | 4 | 284 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2020-2021 | פרמיירשיפ הסקוטית | Aberdeen | 36 | 3,236 | 1 | 1 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הגביע הסקוטי | Aberdeen | 3 | 300 | 0 | 0 | – | |
| הליגה האירופית | Aberdeen | 3 | 270 | 0 | 1 | – | |
| ליגת הקונפרנס | Aberdeen | 1 | 90 | 1 | 0 | 8.3 | |
| גביע הליגה הסקוטית | Aberdeen | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| ליגת האומות | סקוטלנדנבחרת לאומית | 3 | 248 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2019-2020 | פרמיירשיפ הסקוטית | Aberdeen | 27 | 2,297 | 4 | 2 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הגביע הסקוטי | Aberdeen | 5 | 480 | 1 | 0 | – | |
| הליגה האירופית | Aberdeen | 4 | 360 | 0 | 0 | 7.3 | |
| גביע הליגה הסקוטית | Aberdeen | 2 | 240 | 1 | 0 | 6.9 |
| 2018-2019 | פרמיירשיפ הסקוטית | Aberdeen | 25 | 2,221 | 3 | 2 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הגביע הסקוטי | Aberdeen | 6 | 540 | 1 | 0 | 6.5 | |
| הליגה האירופית | Aberdeen | 3 | 300 | 0 | 0 | 6.9 | |
| גביע הליגה הסקוטית | Aberdeen | 3 | 246 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2017-2018 | פרמיירשיפ הסקוטית | Aberdeen | 15 | 1,245 | 2 | 2 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הגביע הסקוטי | Aberdeen | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2016-2017 | פרמיירשיפ הסקוטית | Aberdeen | 1 | 72 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2015-2016 | פרמיירשיפ הסקוטית | Aberdeen | 11 | 735 | 2 | 0 | 6.2 |
|---|
| 2014-2015 | פרמיירשיפ הסקוטית | Aberdeen | 4 | 303 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|
| 2011-2012 | פרמיירשיפ הסקוטית | Aberdeen | 1 | 83 | 0 | 0 | – |
|---|