ציון ממוצע חודשי
הקישו על הגרף להחלפת הנתונים
אין נתונים זמינים
הגבוה ביותר: 800K € (29 ביוני 2019)
עודכן:
Beder Caicedo משחק בקבוצת Orense. עמדה: מגן, לאום: אקוודור, גיל: 34, גובה: 180 ס״מ, שווי שוק: 250K €. Beder Caicedo בעונת 2026: 32 הופעות, שער אחד ו-בישול אחד בכל המפעלים.
המשחק האחרון ברשומות הזמינות שבו שיחק Beder Caicedo הוא Orense נגד Deportivo Cuenca, עם 65 דקות על המגרש. תאריך המשחק: 11 באוקטובר 2026.
Orense: הופעות 31, שערים 1, בישולים 1
לפי הרשומות הזמינות של Orense לעונת 2026, Beder Caicedo שיחק 2711 דקות ופתח בהרכב ב־31 משחקים.
Orense: הופעות 65, שערים 2, בישולים 1
Independiente del Valle: הופעות 103, שערים 3, בישולים 5
Barcelona SC(ECU): הופעות 14, שערים 0, בישולים 0
דפים קשורים: Orense, תוצאות כדורגל לייב
Beder Caicedo – גיל: 34 שנים. תאריך לידה: 13 במאי 1992.
עמדה: מגן.
Beder Caicedo – מועדון: Orense.
| תאריך | קבוצה | גיל | שווי |
|---|---|---|---|
| Orense | גיל 34 | 250K € | |
| Orense | גיל 33 | 250K € | |
| Orense | גיל 33 | 250K € | |
| Independiente del Valle | גיל 32 | 250K € | |
| Independiente del Valle | גיל 32 | 300K € | |
| Independiente del Valle | גיל 31 | 300K € | |
| Independiente del Valle | גיל 31 | 350K € | |
| Independiente del Valle | גיל 30 | 450K € | |
| Independiente del Valle | גיל 30 | 500K € | |
| Independiente del Valle | גיל 29 | 600K € | |
| Independiente del Valle | גיל 29 | 700K € | |
| Independiente del Valle | גיל 28 | 800K € | |
| Independiente del Valle | גיל 28 | 600K € | |
| Independiente del Valle | גיל 27 | 475K € | |
| Barcelona | גיל 27 | 600K € | |
| Barcelona | גיל 27 | 800K € | |
| Barcelona | גיל 26 | 600K € | |
| Barcelona | גיל 26 | 400K € | |
| Barcelona | גיל 25 | 600K € | |
| Barcelona | גיל 25 | 300K € | |
| Delfin | גיל 24 | 450K € | |
| Delfin | גיל 24 | 550K € |
Beder Caicedo – גובה: 180 ס״מ.
רגל חזקה: שמאל.
אזרחות: אקוודור.
שווי שוק: 250K €.
Beder Caicedo בעונת 2026: 32 הופעות, שער אחד ו-בישול אחד בכל המפעלים.
Beder Caicedo בעונת 2026: 32 הופעות, שער אחד ו-בישול אחד בכל המפעלים. דקות משחק: 2,727.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | ליגהפרו סריה A (אקוודור) | Orense | 30 | 2,625 | 1 | 1 | 6.3 |
| קופה סודאמריקנה | Orense | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.9 | |
| מוקדמות אליפות העולם (קונמבול) | אקוודורנבחרת לאומית | 1 | 12 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2025-2026 | ליגהפרו סריה A (אקוודור) | Orense | 1 | 86 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2025 | ליגהפרו סריה A (אקוודור) | Orense | 32 | 2,605 | 1 | 0 | 6.5 |
| 2024-2025 | ליגהפרו סריה A (אקוודור) | Orense | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.7 |
| Independiente del Valle |
| 10 |
| 478 |
| 0 |
| 0 |
| 6.3 |
| 2024 | ליגהפרו סריה A (אקוודור) | Independiente del Valle | 10 | 700 | 0 | 2 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| קופה ליברטדורס | Independiente del Valle | 4 | 286 | 0 | 0 | 6.0 | |
| קופה סודאמריקנה | Independiente del Valle | 2 | 175 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2023-2024 | ליגהפרו סריה A (אקוודור) | Independiente del Valle | 9 | 644 | 0 | 1 | 6.5 |
|---|
| 2023 | ליגהפרו סריה A (אקוודור) | Independiente del Valle | 9 | 542 | 1 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| קופה ליברטדורס | Independiente del Valle | 3 | 117 | 0 | 0 | 6.0 | |
| CONMEBOL Recopa Sudamericana | Independiente del Valle | 2 | 183 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2022-2023 | ליגהפרו סריה A (אקוודור) | Independiente del Valle | 3 | 225 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Conmebol Club challenge | Independiente del Valle | 1 | 7 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Copa Ecuador | Independiente del Valle | 1 | 89 | 0 | 0 | – |
| 2022 | ליגהפרו סריה A (אקוודור) | Independiente del Valle | 4 | 94 | 0 | 0 | 7.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| קופה סודאמריקנה | Independiente del Valle | 3 | 4 | 0 | 0 | 6.7 | |
| מוקדמות אליפות העולם (קונמבול) | אקוודורנבחרת לאומית | 2 | 81 | 1 | 0 | 6.5 |
| 2021-2022 | ליגהפרו סריה A (אקוודור) | Independiente del Valle | 2 | 22 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| קופה ליברטדורס | Independiente del Valle | 1 | 3 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2021 | קופה ליברטדורס | Independiente del Valle | 4 | 268 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ליגהפרו סריה A (אקוודור) | Independiente del Valle | 1 | 11 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | ליגהפרו סריה A (אקוודור) | Independiente del Valle | 15 | 1,105 | 0 | 1 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| קופה ליברטדורס | Independiente del Valle | 6 | 422 | 1 | 1 | 6.8 |
| 2020 | ליגהפרו סריה A (אקוודור) | Independiente del Valle | 9 | 623 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Recopa Sudamericana | Independiente del Valle | 2 | 145 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2019-2020 | קופה ליברטדורס | Independiente del Valle | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ליגהפרו סריה A (אקוודור) | Barcelona SC(ECU) | 1 | 77 | 0 | 0 | – |
| 2019 | ליגהפרו סריה A (אקוודור) | Barcelona SC(ECU) | 2 | 118 | 0 | 0 | 5.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| קופה ליברטדורס | Barcelona SC(ECU) | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2018-2019 | ליגהפרו סריה A (אקוודור) | Barcelona SC(ECU) | 4 | 360 | 0 | 0 | 5.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| משחקי ידידות בינלאומיים | Barcelona SC(ECU) | 3 | 270 | 0 | 0 | – | |
| קופה אמריקה | Barcelona SC(ECU) | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.3 |
| 2017-2018 | קופה סודאמריקנה | Barcelona SC(ECU) | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|