פרסומת
Ben Dempsey משחק בקבוצת Partick Thistle. עמדה: קשר, לאום: אנגליה, גיל: 26, שווי שוק: 150K €. 2026-2027: הופעות 12, שערים 0, בישולים 0. ההופעה האחרונה ברשומות: Partick Thistle נגד Greenock Morton (31 באוקטובר 2026).
עודכן:
ציון ממוצע חודשי
הקישו על הגרף להחלפת הנתונים
הגבוה ביותר: 275K € (25 ביוני 2023)
| תאריך | קבוצה | גיל | שווי |
|---|---|---|---|
Partick Thistle: הופעות 11, שערים 0, בישולים 0
לפי הרשומות הזמינות של Partick Thistle לעונת 2026/27, Ben Dempsey שיחק 665 דקות ופתח בהרכב ב־7 משחקים.
Partick Thistle: הופעות 12, שערים 0, בישולים 0
Ayr United: הופעות 159, שערים 20, בישולים 9
Charlton Athletic: הופעות 9, שערים 0, בישולים 0
Woking: הופעות 1, שערים 0, בישולים 0
Dulwich Hamlet: הופעות 3, שערים 0, בישולים 0
דפים קשורים: Partick Thistle, תוצאות כדורגל לייב
Ben Dempsey – גיל: 26 שנים. תאריך לידה: 1 בינואר 2000.
עמדה: קשר.
Ben Dempsey – מועדון: Partick Thistle.
רגל חזקה: ימין.
אזרחות: אנגליה.
| Ayr United |
| גיל 26 |
| 150K € |
| Ayr United | גיל 26 | 200K € |
| Ayr United | גיל 25 | 200K € |
| Ayr United | גיל 25 | 225K € |
| Ayr United | גיל 25 | 250K € |
| Ayr United | גיל 24 | 275K € |
| Ayr United | גיל 24 | 275K € |
| Ayr United | גיל 23 | 275K € |
| Ayr United | גיל 23 | 175K € |
| Ayr United | גיל 22 | 175K € |
שווי שוק: 150K €.
Ben Dempsey בעונת 2026-2027: 12 הופעות, 0 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים.
Ben Dempsey בעונת 2026-2027: 12 הופעות, 0 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים. דקות משחק: 686. דירוג ממוצע: 6.5.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | צ'מפיונשיפ הסקוטית | Partick Thistle | 11 | 665 | 0 | 0 | 6.5 |
| גביע הליגה הסקוטית | Partick Thistle | 1 | 21 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2025-2026 | צ'מפיונשיפ הסקוטית | Ayr United | 29 | 2,295 | 3 | 0 | 6.3 |
| גביע האתגר הסקוטי | Ayr United | 2 | 168 | 1 | 0 | 6.5 | |
| הגביע הסקוטי | Ayr United | 2 | 146 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2024-2025 | צ'מפיונשיפ הסקוטית | Ayr United | 36 | 3,200 | 4 | 1 | 6.5 |
| גביע האתגר הסקוטי |
| Ayr United |
| 3 |
| 251 |
| 0 |
| 1 |
| 6.3 |
| גביע הליגה הסקוטית | Ayr United | 3 | 251 | 0 | 1 | 6.3 |
| הגביע הסקוטי | Ayr United | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2023-2024 | צ'מפיונשיפ הסקוטית | Ayr United | 22 | 1,966 | 3 | 2 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| גביע הליגה הסקוטית | Ayr United | 4 | 321 | 0 | 1 | 6.4 | |
| הגביע הסקוטי | Ayr United | 3 | 256 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2022-2023 | צ'מפיונשיפ הסקוטית | Ayr United | 37 | 3,240 | 7 | 2 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הגביע הסקוטי | Ayr United | 4 | 376 | 2 | 1 | 7.1 | |
| גביע הליגה הסקוטית | Ayr United | 3 | 182 | 0 | 0 | 6.3 | |
| גביע האתגר הסקוטי | Ayr United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2021-2022 | צ'מפיונשיפ הסקוטית | Ayr United | 7 | 596 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| גביע הליגה הסקוטית | Ayr United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.9 | |
| גביע EFL טרופי | Charlton Athletic | 4 | 132 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2020-2021 | גביע ה-FA | Woking | 1 | 83 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| גביע EFL טרופי | Charlton Athletic | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | ליגה לאומית (אנגליה) | Dulwich Hamlet | 2 | 154 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| גביע ה-FA | Dulwich Hamlet | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.4 | |
| צ'מפיונשיפ | Charlton Athletic | 4 | 262 | 0 | 0 | – |