ציון ממוצע חודשי
הקישו על הגרף להחלפת הנתונים
אין נתונים זמינים
הגבוה ביותר: 1M € (28 ביוני 2023)
עודכן:
Brian Rubio משחק בקבוצת Garudayaksa. עמדה: חלוץ, לאום: מקסיקו, גיל: 29, גובה: 186 ס״מ, שווי שוק: 800K €. Brian Rubio בעונת 2026-2027: 4 הופעות, שער אחד ו-0 בישולים בכל המפעלים.
המשחק האחרון ברשומות הזמינות שבו שיחק Brian Rubio הוא Persita Tangerang נגד Garudayaksa, עם 33 דקות על המגרש. תאריך המשחק: 10 באוקטובר 2026.
Garudayaksa: הופעות 4, שערים 1, בישולים 0
לפי הרשומות הזמינות של Garudayaksa לעונת 2026/27, Brian Rubio שיחק 294 דקות ופתח בהרכב ב־3 משחקים.
Garudayaksa: הופעות 4, שערים 1, בישולים 0
Mazatlan: הופעות 97, שערים 14, בישולים 4
Herediano: הופעות 3, שערים 2, בישולים 0
Queretaro: הופעות 12, שערים 1, בישולים 1
Club Leon: הופעות 48, שערים 6, בישולים 2
Juarez: הופעות 6, שערים 2, בישולים 0
דפים קשורים: Garudayaksa, תוצאות כדורגל לייב
| תאריך | קבוצה | גיל | שווי |
|---|---|---|---|
| Mazatlan | גיל 29 | 800K € | |
| Herediano | גיל 29 | 700K € | |
| Queretaro | גיל 28 | 800K € | |
| Mazatlan | גיל 28 | 800K € | |
| Mazatlan | גיל 27 | 800K € | |
| Club Leon | גיל 27 | 800K € | |
| Club Leon | גיל 26 | 1M € | |
| Club Leon | גיל 26 | 700K € | |
| Mazatlan | גיל 25 | 700K € | |
| Mazatlan | גיל 25 | 700K € | |
| Mazatlan | גיל 24 | 700K € | |
| Juarez | גיל 24 | 400K € | |
| Juarez | גיל 24 | 400K € | |
| Juarez | גיל 23 | 300K € | |
| Herediano | גיל 23 | 225K € |
Brian Rubio – גיל: 29 שנים. תאריך לידה: 9 בנובמבר 1996.
עמדה: חלוץ.
Brian Rubio – מועדון: Garudayaksa.
Brian Rubio – גובה: 186 ס״מ.
רגל חזקה: ימין.
אזרחות: מקסיקו.
שווי שוק: 800K €.
Brian Rubio בעונת 2026-2027: 4 הופעות, שער אחד ו-0 בישולים בכל המפעלים.
Brian Rubio בעונת 2026-2027: 4 הופעות, שער אחד ו-0 בישולים בכל המפעלים. דקות משחק: 294. דירוג ממוצע: 6.8.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | סופר ליג האינדונזית | Garudayaksa | 4 | 294 | 1 | 0 | 6.8 |
| 2025-2026 | ליגה MX | Mazatlan | 15 | 1,087 | 4 | 0 | 6.6 |
| 2025 | CONCACAF Central American Cup | Herediano | 3 | 79 | 2 | 0 | 6.7 |
| 2024-2025 | ליגה MX | Queretaro | 7 | 297 | 0 | 1 | 6.5 |
| ליגה MX | Mazatlan | 14 | 784 | 3 | 0 | 6.7 | |
| Leagues Cup | Mazatlan | 3 | 228 | 1 | 0 | 6.9 | |
| 2024 |
| Mazatlan |
| 2 |
| 83 |
| 0 |
| 0 |
| 6.3 |
| 2023-2024 | ליגה MX | Mazatlan | 14 | 531 | 1 | 0 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ליגה MX | Club Leon | 11 | 440 | 0 | 1 | 6.4 | |
| Leagues Cup | Club Leon | 1 | 61 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2023 | גביע האלופות של קונקקאף | Club Leon | 2 | 20 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|
| 2022-2023 | ליגה MX | Club Leon | 17 | 409 | 4 | 1 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| גביע האלופות של קונקקאף | Club Leon | 6 | 382 | 2 | 0 | 6.8 | |
| Leagues Cup | Club Leon | 2 | 108 | 0 | 0 | 6.5 | |
| ליגה MX | Mazatlan | 11 | 559 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2021-2022 | ליגה MX | Mazatlan | 32 | 1,391 | 4 | 2 | 6.5 |
|---|
| 2020-2021 | ליגה MX | Mazatlan | 6 | 304 | 1 | 2 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ליגה MX | Queretaro | 1 | 4 | 0 | 0 | 6.5 | |
| ליגה MX | Club Leon | 7 | 176 | 0 | 0 | 6.6 | |
| ליגה MX | Juarez | 2 | 180 | 1 | 0 | – |
| 2019-2020 | Mexico Copa MX | Club Leon | 1 | 31 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ליגה MX | Club Leon | 1 | 6 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Mexico Copa MX | Queretaro | 3 | 236 | 1 | 0 | – | |
| ליגה MX | Queretaro | 1 | 13 | 0 | 0 | 6.6 | |
| ליגה MX | Juarez | 4 | 26 | 1 | 0 | 6.9 |
| 2018-2019 | גביע האלופות של קונקקאף | Toluca | 1 | 18 | 0 | 0 | 5.9 |
|---|