ציון ממוצע חודשי
הקישו על הגרף להחלפת הנתונים
פצוע
אין נתונים זמינים
הגבוה ביותר: 2.5M € (12 ביוני 2024)
עודכן:
Brooks Lennon משחק בקבוצת Columbus Crew. עמדה: מגן, לאום: ארצות הברית, גיל: 29, גובה: 177 ס״מ, שווי שוק: 1.8M €. Brooks Lennon בעונת 2026: 13 הופעות, 0 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים.
המשחק האחרון ברשומות הזמינות שבו שיחק Brooks Lennon הוא Orlando City נגד Columbus Crew, עם 7 דקות על המגרש. תאריך המשחק: 11 באוקטובר 2026.
Columbus Crew: הופעות 8, שערים 0, בישולים 0
לפי הרשומות הזמינות של Columbus Crew לעונת 2026, Brooks Lennon שיחק 420 דקות ופתח בהרכב ב־4 משחקים.
Columbus Crew: הופעות 13, שערים 0, בישולים 0
Atlanta United: הופעות 196, שערים 11, בישולים 36
Real Salt Lake: הופעות 82, שערים 2, בישולים 8
דפים קשורים: Columbus Crew, תוצאות כדורגל לייב
Brooks Lennon – גיל: 29 שנים. תאריך לידה: 22 בספטמבר 1997.
עמדה: מגן.
Brooks Lennon – מועדון: Columbus Crew.
| תאריך | קבוצה | גיל | שווי |
|---|---|---|---|
| Free Player | גיל 28 | 1.8M € | |
| Atlanta United | גיל 28 | 2M € | |
| Atlanta United | גיל 27 | 2.5M € | |
| Atlanta United | גיל 27 | 2.5M € | |
| Atlanta United | גיל 26 | 2.5M € | |
| Atlanta United | גיל 26 | 2M € | |
| Atlanta United | גיל 25 | 2M € | |
| Atlanta United | גיל 25 | 1M € | |
| Atlanta United | גיל 24 | 1M € | |
| Atlanta United | גיל 24 | 850K € | |
| Atlanta United | גיל 23 | 850K € | |
| Atlanta United | גיל 23 | 850K € | |
| Atlanta United | גיל 22 | 750K € | |
| Atlanta United | גיל 22 | 600K € | |
| Real Salt Lake | גיל 22 | 750K € | |
| Real Salt Lake | גיל 21 | 750K € | |
| Real Salt Lake | גיל 21 | 650K € | |
| Real Salt Lake | גיל 20 | 550K € | |
| Real Salt Lake | גיל 20 | 400K € | |
| Real Salt Lake | גיל 19 | 250K € | |
| Real Salt Lake | גיל 19 | 100K € |
Brooks Lennon – גובה: 177 ס״מ.
רגל חזקה: ימין.
אזרחות: ארצות הברית.
שווי שוק: 1.8M €.
Brooks Lennon בעונת 2026: 13 הופעות, 0 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים.
Brooks Lennon בעונת 2026: 13 הופעות, 0 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים. דקות משחק: 642. דירוג ממוצע: 6.3.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | מייג'ור ליג סוקר | Columbus Crew | 8 | 420 | 0 | 0 | 6.1 |
| Leagues Cup | Columbus Crew | 4 | 146 | 0 | 0 | 6.7 | |
| United States Open Cup | Columbus Crew | 1 | 76 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2025-2026 | מייג'ור ליג סוקר | Atlanta United | 1 | 6 | 0 | 0 | 5.9 |
| Leagues Cup | Atlanta United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2025 | מייג'ור ליג סוקר | Atlanta United | 20 | 1,208 | 1 | 2 | 6.4 |
| Leagues Cup |
| Atlanta United |
| 2 |
| 115 |
| 0 |
| 0 |
| 6.3 |
| 2024-2025 | מייג'ור ליג סוקר | Atlanta United | 4 | 345 | 0 | 1 | 6.7 |
|---|
| 2024 | מייג'ור ליג סוקר | Atlanta United | 34 | 2,979 | 1 | 7 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Atlanta United | 2 | 180 | 0 | 1 | 6.8 | |
| United States Open Cup | Atlanta United | 2 | 60 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2023-2024 | מייג'ור ליג סוקר | Atlanta United | 1 | 89 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|
| 2023 | מייג'ור ליג סוקר | Atlanta United | 35 | 3,061 | 4 | 12 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Atlanta United | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.0 | |
| United States Open Cup | Atlanta United | 1 | 58 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2022-2023 | מייג'ור ליג סוקר | Atlanta United | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|
| 2022 | מייג'ור ליג סוקר | Atlanta United | 25 | 2,033 | 2 | 6 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | Atlanta United | 1 | 45 | 1 | 0 | 8.8 |
| 2021-2022 | United States Open Cup | Atlanta United | 1 | 62 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| משחקי ידידות בינלאומיים | Atlanta United | 1 | 62 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2021 | מייג'ור ליג סוקר | Atlanta United | 31 | 2,559 | 0 | 4 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| גביע האלופות של קונקקאף | Atlanta United | 3 | 270 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | מייג'ור ליג סוקר | Atlanta United | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|
| 2020 | מייג'ור ליג סוקר | Atlanta United | 23 | 1,751 | 2 | 3 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| גביע האלופות של קונקקאף | Atlanta United | 3 | 205 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | מייג'ור ליג סוקר | Real Salt Lake | 7 | 366 | 0 | 1 | 6.4 |
|---|
| 2018-2019 | מייג'ור ליג סוקר | Real Salt Lake | 35 | 2,392 | 0 | 1 | 6.5 |
|---|
| 2018 | מייג'ור ליג סוקר | Real Salt Lake | 1 | 90 | 0 | 1 | 7.0 |
|---|
| 2017-2018 | מייג'ור ליג סוקר | Real Salt Lake | 31 | 2,275 | 2 | 4 | 6.7 |
|---|
| 2016-2017 | מייג'ור ליג סוקר | Real Salt Lake | 8 | 509 | 0 | 1 | 6.8 |
|---|