פרסומת
Caolan Boyd-Munce משחק בקבוצת Wycombe Wanderers. עמדה: קשר, לאום: צפון אירלנד, גיל: 26, גובה: 182 ס״מ, שווי שוק: 500K €. 2026-2027: הופעות 16, שערים 1, בישולים 1. ההופעה האחרונה ברשומות: Wycombe Wanderers נגד Burton (31 באוקטובר 2026).
עודכן:

ציון ממוצע חודשי
הקישו על הגרף להחלפת הנתונים
אין נתונים זמינים
הגבוה ביותר: 500K € (11 במאי 2026)
Wycombe Wanderers: הופעות 13, שערים 0, בישולים 1
לפי הרשומות הזמינות של Wycombe Wanderers לעונת 2026/27, Caolan Boyd-Munce שיחק 928 דקות ופתח בהרכב ב־9 משחקים.
Wycombe Wanderers: הופעות 60, שערים 6, בישולים 5
St Mirren: הופעות 82, שערים 7, בישולים 6
Middlesbrough U21: הופעות 5, שערים 1, בישולים 4
Middlesbrough: הופעות 2, שערים 1, בישולים 0
Southampton U23: הופעות 4, שערים 0, בישולים 0
Middlesbrough U23: הופעות 3, שערים 0, בישולים 0
דפים קשורים: Wycombe Wanderers, תוצאות כדורגל לייב
Caolan Boyd-Munce – גיל: 26 שנים. תאריך לידה: 26 בינואר 2000.
עמדה: קשר.
Caolan Boyd-Munce – מועדון: Wycombe Wanderers.
Caolan Boyd-Munce – גובה: 182 ס״מ.
| תאריך | קבוצה | גיל | שווי |
|---|---|---|---|
| Wycombe Wanderers | גיל 26 | 500K € | |
| Wycombe Wanderers | גיל 25 | 450K € | |
| Saint Mirren | גיל 25 | 400K € | |
| Saint Mirren | גיל 24 | 400K € | |
| Saint Mirren | גיל 24 | 400K € | |
| Saint Mirren | גיל 23 | 300K € | |
| Saint Mirren | גיל 23 | 250K € | |
| Middlesbrough | גיל 22 | 250K € | |
| Middlesbrough | גיל 22 | 300K € | |
| Birmingham City | גיל 21 | 150K € | |
| Birmingham City | גיל 21 | 150K € | |
| Birmingham City | גיל 20 | 150K € | |
| Birmingham City | גיל 20 | 150K € |
רגל חזקה: שמאל.
אזרחות: צפון אירלנד.
שווי שוק: 500K €.
Caolan Boyd-Munce בעונת 2026-2027: 16 הופעות, שער אחד ו-בישול אחד בכל המפעלים.
Caolan Boyd-Munce בעונת 2026-2027: 16 הופעות, שער אחד ו-בישול אחד בכל המפעלים. דקות משחק: 1,054. דירוג ממוצע: 6.5.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ליג 1 האנגלית | Wycombe Wanderers | 13 | 928 | 0 | 1 | 6.5 |
| גביע EFL טרופי | Wycombe Wanderers | 2 | 113 | 1 | 0 | 7.2 | |
| גביע הליגה האנגלי | Wycombe Wanderers | 1 | 13 | 0 | 0 | 6.0 | |
| 2025-2026 | ליג 1 האנגלית | Wycombe Wanderers | 35 | 1,751 | 3 | 3 | 6.6 |
| גביע הליגה האנגלי | Wycombe Wanderers | 4 | 292 | 1 | 0 | 7.0 | |
| גביע EFL טרופי | Wycombe Wanderers | 3 | 225 | 1 | 1 | 7.3 | |
| גביע ה-FA | Wycombe Wanderers |
| 2 |
| 98 |
| 0 |
| 0 |
| 6.4 |
| 2024-2025 | פרמיירשיפ הסקוטית | St Mirren | 30 | 1,825 | 5 | 1 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הגביע הסקוטי | St Mirren | 2 | 110 | 1 | 0 | 7.0 | |
| ליגת הקונפרנס | St Mirren | 2 | 68 | 0 | 0 | – |
| 2023-2024 | פרמיירשיפ הסקוטית | St Mirren | 35 | 2,221 | 0 | 4 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| גביע הליגה הסקוטית | St Mirren | 6 | 348 | 1 | 0 | 6.7 | |
| משחקי ידידות בינלאומיים | St Mirren | 2 | 59 | 0 | 1 | 6.9 | |
| הגביע הסקוטי | St Mirren | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2022-2023 | פרמיירשיפ הסקוטית | St Mirren | 3 | 63 | 0 | 0 | 6.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| פרמייר ליג 2 – דיוויזיון 1 (אנגליה) | Middlesbrough U21 | 4 | 360 | 1 | 4 | 7.4 | |
| גביע הפרמייר ליג | Middlesbrough U21 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.0 | |
| צ'מפיונשיפ | Middlesbrough | 1 | 1 | 0 | 0 | 6.2 | |
| גביע הליגה האנגלי | Southampton U23 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2021-2022 | ליגת העל האנגלית עד גיל 23 | Middlesbrough U23 | 3 | 269 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ליגת העל האנגלית עד גיל 23 | Southampton U23 | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.8 | |
| צ'מפיונשיפ | Southampton U23 | 1 | 21 | 0 | 0 | 6.5 | |
| גביע הליגה האנגלי עד גיל 23 | Southampton U23 | 1 | 45 | 0 | 0 | 5.9 | |
| גביע ה-FA | Middlesbrough | 1 | 58 | 1 | 0 | 7.4 | |
| ליגת העל האנגלית עד גיל 23 | Birmingham City U23 | 10 | 769 | 0 | 1 | 6.5 | |
| מוקדמות אליפות אירופה עד גיל 21 | צפון אירלנדנבחרת לאומית | 6 | 336 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | צ'מפיונשיפ | Birmingham City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| משחקי ידידות בינלאומיים של מועדונים | Birmingham City | 1 | 3 | 0 | 0 | 6.6 | |
| מוקדמות אליפות אירופה עד גיל 21 | צפון אירלנדנבחרת לאומית | 1 | 63 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | צ'מפיונשיפ | Birmingham City | 6 | 67 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| גביע ה-FA | Birmingham City | 1 | 102 | 0 | 0 | – | |
| גביע הליגה האנגלי | Birmingham City | 1 | 9 | 0 | 0 | 6.7 | |
| מוקדמות אליפות אירופה עד גיל 21 | צפון אירלנדנבחרת לאומית | 6 | 418 | 0 | 0 | 6.8 |