פרסומת
Damián Rivera משחק בקבוצת Phoenix Rising. עמדה: חלוץ, לאום: גואטמלה, גיל: 23, גובה: 178 ס״מ, שווי שוק: 200K €. 2026: הופעות 14, שערים 0, בישולים 1. ההופעה האחרונה ברשומות: New Mexico United נגד Phoenix Rising (2 בנובמבר 2026).
עודכן:
ציון ממוצע חודשי
הקישו על הגרף להחלפת הנתונים
פצוע
הגבוה ביותר: 500K € (7 בנוב׳ 2022)
Phoenix Rising: הופעות 14, שערים 0, בישולים 1
לפי הרשומות הזמינות של Phoenix Rising לעונת 2026, Damián Rivera שיחק 435 דקות ופתח בהרכב ב־5 משחקים.
Phoenix Rising: הופעות 31, שערים 2, בישולים 1
Tampa Bay Rowdies: הופעות 38, שערים 7, בישולים 4
New England Revolution: הופעות 27, שערים 1, בישולים 1
New England Revolution B: הופעות 48, שערים 14, בישולים 6
דפים קשורים: Phoenix Rising, תוצאות כדורגל לייב
Damián Rivera – גיל: 23 שנים. תאריך לידה: 8 בדצמבר 2002.
עמדה: חלוץ.
Damián Rivera – מועדון: Phoenix Rising.
Damián Rivera – גובה: 178 ס״מ.
רגל חזקה: ימין.
אזרחות: גואטמלה.
| תאריך | קבוצה | גיל | שווי |
|---|---|---|---|
| Phoenix Rising | גיל 23 | 200K € | |
| Phoenix Rising | גיל 22 | 275K € | |
| Phoenix Rising | גיל 22 | 300K € | |
| New England Revolution | גיל 22 | 400K € | |
| Tampa Bay Rowdies | גיל 21 | 400K € | |
| Tampa Bay Rowdies | גיל 21 | 500K € | |
| New England Revolution | גיל 21 | 500K € | |
| New England Revolution | גיל 20 | 500K € | |
| New England Revolution | גיל 19 | 500K € | |
| New England Revolution | גיל 19 | 200K € | |
| New England Revolution B | גיל 18 | 200K € | |
| New England Revolution B | גיל 18 | 200K € | |
| New England Revolution B | גיל 18 | 150K € | |
| New England Revolution B | גיל 17 | 100K € | |
| New England Revolution | גיל 16 | 50K € |
שווי שוק: 200K €.
Damián Rivera בעונת 2026: 14 הופעות, 0 שערים ו-בישול אחד בכל המפעלים.
Damián Rivera בעונת 2026: 14 הופעות, 0 שערים ו-בישול אחד בכל המפעלים. דקות משחק: 386. דירוג ממוצע: 6.4.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | USL צ'מפיונשיפ | Phoenix Rising | 13 | 371 | 0 | 1 | 6.4 |
| גביע USL | Phoenix Rising | 1 | 15 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2025-2026 | USL צ'מפיונשיפ | Phoenix Rising | 3 | 158 | 0 | 0 | 6.1 |
| גביע USL | Phoenix Rising | 1 | 10 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2025 | USL צ'מפיונשיפ | Phoenix Rising | 3 | 162 | 1 | 0 | 6.7 |
| האו פן קאפ האמריקאי | Phoenix Rising | 1 | 0 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2024-2025 | USL צ'מפיונשיפ |
| 7 |
| 369 |
| 1 |
| 0 |
| 6.5 |
| האו פן קאפ האמריקאי | Phoenix Rising | 1 | 51 | 0 | 0 | 6.6 |
| גביע USL | Phoenix Rising | 1 | 22 | 0 | 0 | 6.3 |
| USL צ'מפיונשיפ | Tampa Bay Rowdies | 3 | 106 | 0 | 1 | 6.2 |
| 2024 | USL צ'מפיונשיפ | Tampa Bay Rowdies | 27 | 779 | 5 | 2 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| האו פן קאפ האמריקאי | Tampa Bay Rowdies | 2 | 127 | 1 | 1 | 7.6 |
| 2023-2024 | USL צ'מפיונשיפ | Tampa Bay Rowdies | 6 | 166 | 1 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| מייג'ור ליג סוקר | New England Revolution | 2 | 74 | 0 | 0 | 6.1 | |
| גביע הליגות | New England Revolution | 1 | 33 | 0 | 0 | 6.5 | |
| MLS נקסט פרו | New England Revolution B | 2 | 135 | 1 | 0 | 7.4 |
| 2023 | מייג'ור ליג סוקר | New England Revolution | 2 | 17 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| האו פן קאפ האמריקאי | New England Revolution | 1 | 70 | 0 | 1 | 7.0 | |
| טורניר טולון | קוסטה ריקהנבחרת לאומית | 2 | 106 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2022-2023 | MLS נקסט פרו | New England Revolution B | 7 | 566 | 3 | 3 | 7.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ליגת הרזרבה האמריקאית | New England Revolution B | 1 | 90 | 2 | 1 | 9.1 | |
| מייג'ור ליג סוקר | New England Revolution | 4 | 117 | 0 | 0 | 6.5 | |
| האו פן קאפ האמריקאי | New England Revolution | 1 | 63 | 0 | 0 | 6.1 | |
| משחקי ידידות בינלאומיים של מועדונים | New England Revolution | 1 | 63 | 0 | 0 | 6.8 | |
| טורניר טולון | ונצואלהנבחרת לאומית | 1 | 57 | 0 | 0 | – |
| 2022 | מייג'ור ליג סוקר | New England Revolution | 12 | 384 | 1 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| האו פן קאפ האמריקאי | New England Revolution | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2021-2022 | ליגת הפרמייר הלאומית של ארה"ב | New England Revolution B | 12 | 1,004 | 3 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLS נקסט פרו | New England Revolution B | 2 | 106 | 0 | 0 | 6.0 | |
| מייג'ור ליג סוקר | New England Revolution | 1 | 28 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2020-2021 | ליגת הפרמייר הלאומית של ארה"ב | New England Revolution B | 24 | 1,693 | 5 | 1 | 6.5 |
|---|