פרסומת
Daniel Álvarez משחק בקבוצת Tlaxcala. עמדה: חלוץ, לאום: מקסיקו, גיל: 32, גובה: 178 ס״מ, שווי שוק: 550K €. 2026-2027: הופעות 16, שערים 6, בישולים 3. ההופעה האחרונה ברשומות: Tlaxcala נגד Club Atletico La Paz (5 בנובמבר 2026).
עודכן:
ציון ממוצע חודשי
הקישו על הגרף להחלפת הנתונים
אין נתונים זמינים
הגבוה ביותר: 1M € (14 באוק׳ 2021)
Tlaxcala: הופעות 16, שערים 6, בישולים 3
לפי הרשומות הזמינות של Tlaxcala לעונת 2026/27, Daniel Álvarez שיחק 966 דקות ופתח בהרכב ב־13 משחקים.
Tlaxcala: הופעות 16, שערים 6, בישולים 3
Club Puebla: הופעות 115, שערים 8, בישולים 8
Toluca: הופעות 22, שערים 0, בישולים 1
Club Necaxa: הופעות 56, שערים 3, בישולים 2
Atlas: הופעות 52, שערים 3, בישולים 4
דפים קשורים: Tlaxcala, תוצאות כדורגל לייב
Daniel Álvarez – גיל: 32 שנים. תאריך לידה: 22 ביולי 1994.
עמדה: חלוץ.
Daniel Álvarez – מועדון: Tlaxcala.
Daniel Álvarez – גובה: 178 ס״מ.
רגל חזקה: ימין.
אזרחות: מקסיקו.
| תאריך | קבוצה | גיל | שווי |
|---|---|---|---|
| Atletico La Paz | גיל 31 | 550K € | |
| Atletico La Paz | גיל 31 | 600K € | |
| Tepatitlan | גיל 30 | 600K € | |
| Puebla | גיל 30 | 800K € | |
| Puebla | גיל 29 | 800K € | |
| Puebla | גיל 29 | 800K € | |
| Puebla | גיל 28 | 800K € | |
| Puebla | גיל 28 | 800K € | |
| Toluca | גיל 28 | 800K € | |
| Toluca | גיל 28 | 800K € | |
| Toluca | גיל 27 | 1M € | |
| Puebla | גיל 27 | 1M € | |
| Puebla | גיל 26 | 800K € | |
| Puebla | גיל 26 | 800K € | |
| Necaxa | גיל 25 | 800K € | |
| Necaxa | גיל 25 | 550K € | |
| Necaxa | גיל 25 | 700K € | |
| Necaxa | גיל 25 | 800K € | |
| Necaxa | גיל 24 | 800K € | |
| Necaxa | גיל 24 | 800K € | |
| Necaxa | גיל 23 | 800K € | |
| Necaxa | גיל 23 | 800K € | |
| Atlas | גיל 22 | 700K € | |
| Atlas | גיל 22 | 500K € | |
| Atlas | גיל 21 | 500K € |
שווי שוק: 550K €.
Daniel Álvarez בעונת 2026-2027: 16 הופעות, 6 שערים ו-3 בישולים בכל המפעלים.
Daniel Álvarez בעונת 2026-2027: 16 הופעות, 6 שערים ו-3 בישולים בכל המפעלים. דקות משחק: 966. דירוג ממוצע: 7.0.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | אסנסו MX | Tlaxcala | 16 | 966 | 6 | 3 | 7.0 |
| 2024-2025 | ליגה MX | Club Puebla | 11 | 307 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2024 | גביע הליגות | Club Puebla | 2 | 79 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2023-2024 | ליגה MX | Club Puebla | 29 | 1,701 | 0 | 2 | 6.3 |
| 2023 | גביע הליגות | Club Puebla | 2 | 117 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2022-2023 | ליגה MX | Club Puebla | 15 | 412 | 0 | 2 | 6.5 |
| ליגה MX |
| Toluca |
| 14 |
| 284 |
| 0 |
| 1 |
| 6.5 |
| 2021-2022 | ליגה MX | Club Necaxa | 4 | 56 | 1 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ליגה MX | Toluca | 8 | 329 | 0 | 0 | 6.5 | |
| ליגה MX | Club Puebla | 20 | 1,009 | 2 | 2 | 6.5 |
| 2020-2021 | ליגה MX | Club Puebla | 36 | 1,315 | 6 | 2 | 6.7 |
|---|
| 2019-2020 | ליגה MX | Club Necaxa | 14 | 701 | 2 | 1 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| קופה MX | Club Necaxa | 1 | 82 | 0 | 0 | – |
| 2019 | הסופר קאפ המקסיקני | Club Necaxa | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.0 |
|---|
| 2018-2019 | ליגה MX | Club Necaxa | 15 | 861 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|
| 2017-2018 | ליגה MX | Club Necaxa | 20 | 919 | 0 | 1 | 6.4 |
|---|
| 2016-2017 | ליגה MX | Club Necaxa | 1 | 17 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ליגה MX | Atlas | 26 | 1,339 | 2 | 2 | 6.7 |
| 2016 | ליגה MX | Atlas | 2 | 37 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|
| 2015-2016 | ליגה MX | Atlas | 20 | 841 | 1 | 1 | 6.7 |
|---|
| 2015 | ליגה MX | Atlas | 1 | 23 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2014-2015 | ליגה MX | Atlas | 3 | 269 | 0 | 1 | – |
|---|