ציון ממוצע חודשי
הקישו על הגרף להחלפת הנתונים
הגבוה ביותר: 900K € (4 ביוני 2024)
עודכן:
עמדה: חלוץ, לאום: רומניה, גיל: 31, גובה: 186 ס״מ, שווי שוק: 250K €. Daniel Popa בעונת 2025-2026: 8 הופעות, שער אחד ו-0 בישולים בכל המפעלים.
המשחק האחרון ברשומות הזמינות שבו שיחק Daniel Popa הוא UT Arad נגד Metaloglobus, עם 58 דקות על המגרש. תאריך המשחק: 5 באפריל 2026.
Metaloglobus: הופעות 7, שערים 1, בישולים 0
Gençlerbirliği: הופעות 16, שערים 8, בישולים 0
Club FCSB: הופעות 28, שערים 2, בישולים 4
Universitatea Cluj: הופעות 39, שערים 11, בישולים 5
Chindia Targoviste: הופעות 99, שערים 21, בישולים 10
Daejeon Hana Citizen: הופעות 9, שערים 0, בישולים 0
דפים קשורים: תוצאות כדורגל לייב
Daniel Popa – גיל: 31 שנים. תאריך לידה: 14 ביולי 1995.
עמדה: חלוץ.
Daniel Popa – גובה: 186 ס״מ.
רגל חזקה: ימין.
| תאריך | קבוצה | גיל | שווי |
|---|---|---|---|
| Free Player | גיל 31 | 250K € | |
| Metaloglobus | גיל 30 | 350K € | |
| Metaloglobus | גיל 30 | 500K € | |
| Free Player | גיל 30 | 600K € | |
| Gençlerbirliği | גיל 29 | 650K € | |
| Gençlerbirliği | גיל 29 | 650K € | |
| FCSB | גיל 29 | 650K € | |
| Universitatea Cluj | גיל 28 | 900K € | |
| Universitatea Cluj | גיל 28 | 850K € | |
| Universitatea Cluj | גיל 28 | 700K € | |
| Chindia Targoviste | גיל 27 | 700K € | |
| Chindia Targoviste | גיל 27 | 700K € | |
| Daejeon Citizen | גיל 26 | 600K € | |
| Chindia Targoviste | גיל 26 | 650K € | |
| Chindia Targoviste | גיל 26 | 650K € | |
| Chindia Targoviste | גיל 25 | 550K € | |
| Chindia Targoviste | גיל 25 | 500K € | |
| Chindia Targoviste | גיל 25 | 350K € | |
| Dinamo 1948 | גיל 25 | 250K € | |
| Dinamo 1948 | גיל 24 | 325K € | |
| Dinamo 1948 | גיל 24 | 400K € | |
| Dinamo 1948 | גיל 23 | 400K € | |
| Dinamo 1948 | גיל 23 | 450K € | |
| Dinamo 1948 | גיל 22 | 700K € | |
| Botosani | גיל 22 | 350K € | |
| Dinamo 1948 | גיל 21 | 250K € | |
| Dinamo 1948 | גיל 21 | 300K € | |
| Chindia Targoviste | גיל 20 | 250K € | |
| Chindia Targoviste | גיל 20 | 150K € |
אזרחות: רומניה.
שווי שוק: 250K €.
Daniel Popa בעונת 2025-2026: 8 הופעות, שער אחד ו-0 בישולים בכל המפעלים.
Daniel Popa בעונת 2025-2026: 8 הופעות, שער אחד ו-0 בישולים בכל המפעלים. דקות משחק: 378.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | סופרליגה הרומנית | Metaloglobus | 7 | 310 | 1 | 0 | 6.6 |
| סופר ליג הטורקית | Gençlerbirliği | 1 | 68 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2024-2025 | הליגה הראשונה הטורקית | Gençlerbirliği | 15 | 910 | 8 | 0 | 7.1 |
| סופרליגה הרומנית | Club FCSB | 14 | 609 | 0 | 1 | 6.4 | |
| הליגה האירופית של אופ"א | Club FCSB | 7 | 177 | 0 | 0 | 6.4 | |
| ליגת האלופות של אופ"א | Club FCSB | 3 | 180 | 2 | 1 | 7.4 | |
| 2023-2024 | ליגת האלופות של אופ"א |
| Club FCSB |
| 2 |
| 60 |
| 0 |
| 1 |
| 6.5 |
| סופרליגה הרומנית | Club FCSB | 1 | 55 | 0 | 0 | 5.9 |
| Romanian Super Cup | Club FCSB | 1 | 45 | 0 | 1 | 6.9 |
| סופרליגה הרומנית | Universitatea Cluj | 36 | 2,629 | 11 | 5 | 6.9 |
| Romanian Cup | Universitatea Cluj | 3 | 103 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | סופרליגה הרומנית | Chindia Targoviste | 34 | 2,903 | 8 | 4 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Romanian Cup | Chindia Targoviste | 1 | 91 | 0 | 0 | – |
| 2022 | K ליג 2 | Daejeon Hana Citizen | 4 | 184 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2021-2022 | סופרליגה הרומנית | Chindia Targoviste | 23 | 1,931 | 5 | 3 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Romanian Cup | Chindia Targoviste | 1 | 22 | 0 | 0 | – | |
| K ליג 2 | Daejeon Hana Citizen | 5 | 230 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2020-2021 | סופרליגה הרומנית | Chindia Targoviste | 39 | 3,076 | 8 | 3 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Romanian Cup | Chindia Targoviste | 1 | 15 | 0 | 0 | – | |
| סופרליגה הרומנית | Dinamo 1948 | 3 | 135 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | סופרליגה הרומנית | Dinamo 1948 | 26 | 817 | 3 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Romanian Cup | Dinamo 1948 | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | סופרליגה הרומנית | Dinamo 1948 | 27 | 1,189 | 1 | 1 | – |
|---|
| 2017-2018 | סופרליגה הרומנית | Dinamo 1948 | 12 | 671 | 6 | 2 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| סופרליגה הרומנית | Botosani | 15 | 842 | 1 | 2 | 6.3 |
| 2016-2017 | סופרליגה הרומנית | Botosani | 3 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| סופרליגה הרומנית | Dinamo 1948 | 6 | 119 | 0 | 0 | – |