פרסומת
David Kiki משחק בקבוצת Voluntari. עמדה: מגן, לאום: בנין, גיל: 32, גובה: 180 ס״מ, שווי שוק: 300K €. 2026-2027: הופעות 3, שערים 0, בישולים 0. ההופעה האחרונה ברשומות: Corvinul Hunedoara נגד Voluntari (9 באוקטובר 2026).
עודכן:
ציון ממוצע חודשי
הקישו על הגרף להחלפת הנתונים
אין נתונים זמינים
הגבוה ביותר: 1.2M € (14 ביוני 2023)
Voluntari: הופעות 3, שערים 0, בישולים 0
לפי הרשומות הזמינות של Voluntari לעונת 2026/27, David Kiki שיחק 52 דקות ופתח בהרכב ב־משחק אחד.
Voluntari: הופעות 3, שערים 0, בישולים 0
FCSB: הופעות 15, שערים 0, בישולים 0
Farul Constanta: הופעות 74, שערים 2, בישולים 2
Red Star 93: הופעות 15, שערים 0, בישולים 0
Stade Brestois 29: הופעות 11, שערים 0, בישולים 1
Chamois Niortais: הופעות 34, שערים 1, בישולים 2
דפים קשורים: Voluntari, תוצאות כדורגל לייב
David Kiki – גיל: 32 שנים. תאריך לידה: 25 בנובמבר 1993.
עמדה: מגן.
David Kiki – מועדון: Voluntari.
David Kiki – גובה: 180 ס״מ.
| תאריך | קבוצה | גיל | שווי |
|---|---|---|---|
| FCSB | גיל 32 | 300K € | |
| FCSB | גיל 32 | 400K € | |
| FCSB | גיל 31 | 500K € | |
| FCSB | גיל 31 | 500K € | |
| FCSB | גיל 30 | 700K € | |
| Farul Constanta | גיל 30 | 1M € | |
| Farul Constanta | גיל 30 | 1.1M € | |
| Farul Constanta | גיל 29 | 1.2M € | |
| Farul Constanta | גיל 29 | 900K € | |
| Farul Constanta | גיל 29 | 700K € | |
| Farul Constanta | גיל 28 | 450K € | |
| Arda | גיל 28 | 300K € | |
| Arda | גיל 28 | 250K € | |
| Arda | גיל 28 | 200K € | |
| PFK Montana | גיל 27 | 150K € | |
| PFK Montana | גיל 27 | 200K € | |
| Brest | גיל 26 | 325K € | |
| Brest | גיל 26 | 400K € | |
| Red Star 93 | גיל 25 | 600K € | |
| Brest | גיל 25 | 700K € | |
| Brest | גיל 24 | 800K € | |
| Chamois Niortais | גיל 23 | 800K € | |
| Chamois Niortais | גיל 23 | 800K € | |
| Chamois Niortais | גיל 22 | 400K € | |
| Chamois Niortais | גיל 22 | 400K € | |
| Chamois Niortais | גיל 21 | 200K € |
אזרחות: בנין.
שווי שוק: 300K €.
David Kiki בעונת 2026-2027: 3 הופעות, 0 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים.
David Kiki בעונת 2026-2027: 3 הופעות, 0 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים. דקות משחק: 52. דירוג ממוצע: 6.5.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | סופרליגה הרומנית | Voluntari | 3 | 52 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2026 | מוקדמות אליפות העולם (אפריקה) | בניןנבחרת לאומית | 7 | 546 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2025-2026 | סופרליגה הרומנית | FCSB | 3 | 248 | 0 | 0 | 6.6 |
| הליגה האירופית | FCSB | 2 | 90 | 0 | 0 | 6.5 | |
| הגביע הרומני | FCSB | 1 | 79 | 0 | 0 | – | |
| 2025 | גביע אפריקה לאומות | בניןנבחרת לאומית | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2024-2025 |
| סופרליגה הרומנית |
| FCSB |
| 6 |
| 490 |
| 0 |
| 0 |
| 6.9 |
| ליגת האלופות | FCSB | 2 | 135 | 0 | 0 | 6.3 |
| גביע אפריקה לאומות | בניןנבחרת לאומית | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2023-2024 | ליגת האלופות | FCSB | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| סופרליגה הרומנית | Farul Constanta | 24 | 1,841 | 0 | 2 | 6.4 | |
| ליגת הקונפרנס | Farul Constanta | 5 | 410 | 0 | 0 | 6.5 | |
| משחקי ידידות בינלאומיים | בניןנבחרת לאומית | 2 | 179 | 0 | 0 | – |
| 2023 | גביע אפריקה לאומות | בניןנבחרת לאומית | 5 | 450 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2022-2023 | סופרליגה הרומנית | Farul Constanta | 36 | 2,787 | 1 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ליגת האלופות | Farul Constanta | 2 | 177 | 1 | 0 | – | |
| הגביע הרומני | Farul Constanta | 2 | 112 | 0 | 0 | – | |
| ליגת הקונפרנס | Farul Constanta | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| הסופר קאפ הרומני | Farul Constanta | 1 | 45 | 0 | 0 | 7.1 |
| 2021-2022 | סופרליגה הרומנית | Farul Constanta | 3 | 257 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הליגה הראשונה הבולגרית | Red Star 93 | 5 | 171 | 0 | 0 | – | |
| מוקדמות אליפות העולם (אפריקה) | בניןנבחרת לאומית | 1 | 68 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | הליגה הראשונה הבולגרית | Red Star 93 | 3 | 106 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019 | גביע אפריקה לאומות | בניןנבחרת לאומית | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.1 |
|---|
| 2018-2019 | ליג 2 | Red Star 93 | 7 | 630 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ליג 2 | Stade Brestois 29 | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2017-2018 | ליג 2 | Stade Brestois 29 | 9 | 722 | 0 | 1 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ליג 2 | Chamois Niortais | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2016-2017 | ליג 2 | Chamois Niortais | 28 | 2,248 | 1 | 2 | 6.6 |
|---|
| 2015-2016 | ליג 2 | Chamois Niortais | 3 | 208 | 0 | 0 | – |
|---|