פרסומת
David Peham משחק בקבוצת SKU Amstetten. עמדה: חלוץ, לאום: אוסטריה, גיל: 34, גובה: 184 ס״מ, שווי שוק: 125K €. 2026-2027: הופעות 10, שערים 4, בישולים 1. ההופעה האחרונה ברשומות: Austria Salzburg נגד SKU Ertl Glas Amstetten (30 באוקטובר 2026).
עודכן:
ציון ממוצע חודשי
הקישו על הגרף להחלפת הנתונים
הגבוה ביותר: 350K € (30 ביולי 2020)
SKU Ertl Glas Amstetten: הופעות 11, שערים 5, בישולים 1
לפי הרשומות הזמינות של SKU Ertl Glas Amstetten לעונת 2026/27, David Peham שיחק 940 דקות ופתח בהרכב ב־11 משחקים.
SKU Ertl Glas Amstetten: הופעות 99, שערים 56, בישולים 5
First Vienna 1894: הופעות 51, שערים 12, בישולים 2
Grazer AK: הופעות 54, שערים 14, בישולים 2
דפים קשורים: SKU Amstetten, תוצאות כדורגל לייב
David Peham – גיל: 34 שנים. תאריך לידה: 20 בפברואר 1992.
עמדה: חלוץ.
David Peham – מועדון: SKU Amstetten.
David Peham – גובה: 184 ס״מ.
רגל חזקה: ימין.
אזרחות: אוסטריה.
שווי שוק: 125K €.
| תאריך | קבוצה | גיל | שווי |
|---|---|---|---|
| SKU Amstetten | גיל 34 | 125K € | |
| SKU Amstetten | גיל 33 | 125K € | |
| First Vienna 1894 | גיל 33 | 125K € | |
| First Vienna 1894 | גיל 32 | 150K € | |
| First Vienna 1894 | גיל 32 | 175K € | |
| First Vienna 1894 | גיל 31 | 200K € | |
| Grazer AK | גיל 31 | 200K € | |
| Grazer AK | גיל 30 | 200K € | |
| Grazer AK | גיל 30 | 225K € | |
| Grazer AK | גיל 29 | 225K € | |
| SKU Amstetten | גיל 29 | 300K € | |
| SKU Amstetten | גיל 28 | 350K € | |
| SKU Amstetten | גיל 28 | 350K € | |
| SKU Amstetten | גיל 27 | 300K € | |
| SKU Amstetten | גיל 27 | 250K € | |
| SKU Amstetten | גיל 26 | 100K € | |
| SKU Amstetten | גיל 26 | 25K € |
David Peham בעונת 2026-2027: 10 הופעות, 4 שערים ו-בישול אחד בכל המפעלים.
David Peham בעונת 2026-2027: 10 הופעות, 4 שערים ו-בישול אחד בכל המפעלים. דקות משחק: 850. דירוג ממוצע: 6.9.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | הליגה השנייה האוסטרית | SKU Ertl Glas Amstetten | 10 | 850 | 4 | 1 | 6.9 |
| 2025-2026 | הליגה השנייה האוסטרית | SKU Ertl Glas Amstetten | 27 | 2,201 | 15 | 1 | 6.8 |
| הגביע האוסטרי | SKU Ertl Glas Amstetten | 2 | 152 | 2 | 0 | 7.0 | |
| 2024-2025 | הליגה השנייה האוסטרית | First Vienna 1894 | 19 | 311 | 2 | 0 | 6.5 |
| הגביע האוסטרי | First Vienna 1894 | 1 | 63 | 0 | 0 | – | |
| 2023-2024 | הליגה השנייה האוסטרית | First Vienna 1894 | 30 | 2,139 | 10 | 2 | 6.6 |
| הגביע האוסטרי |
| First Vienna 1894 |
| 1 |
| 17 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2022-2023 | הליגה השנייה האוסטרית | Grazer AK | 29 | 1,373 | 5 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הגביע האוסטרי | Grazer AK | 2 | 79 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | הליגה השנייה האוסטרית | Grazer AK | 23 | 1,984 | 9 | 2 | 7.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הליגה השנייה האוסטרית | SKU Ertl Glas Amstetten | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | הליגה השנייה האוסטרית | SKU Ertl Glas Amstetten | 30 | 2,660 | 19 | 3 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הגביע האוסטרי | SKU Ertl Glas Amstetten | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | הליגה השנייה האוסטרית | SKU Ertl Glas Amstetten | 24 | 2,041 | 16 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הגביע האוסטרי | SKU Ertl Glas Amstetten | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | הליגה השנייה האוסטרית | SKU Ertl Glas Amstetten | 3 | 250 | 0 | 0 | – |
|---|