פרסומת
עמדה: מגן, לאום: ברזיל, גיל: 40, גובה: 183 ס״מ. 2024: הופעות 2, שערים 0, בישולים 0. ההופעה האחרונה ברשומות: Santo Andre נגד Red Bull Bragantino (4 בפברואר 2024).
עודכן:
אין נתונים זמינים
Santo Andre: הופעות 2, שערים 0, בישולים 0
CRB: הופעות 18, שערים 0, בישולים 0
Vasco da Gama Saf - RJ: הופעות 49, שערים 0, בישולים 3
Red Bull Bragantino: הופעות 110, שערים 4, בישולים 5
São Paulo - SP: הופעות 41, שערים 0, בישולים 1
Cruzeiro - MG: הופעות 20, שערים 0, בישולים 0
דפים קשורים: תוצאות כדורגל לייב
Edimar – גיל: 40 שנים. תאריך לידה: 21 במאי 1986.
עמדה: מגן.
Edimar – גובה: 183 ס״מ.
רגל חזקה: שמאל.
אזרחות: ברזיל.
Edimar בעונת 2024: 2 הופעות, 0 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים.
Edimar בעונת 2024: 2 הופעות, 0 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים. דקות משחק: 54. דירוג ממוצע: 6.1.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | קמפיונאטו פאוליסטה דיוויזיון 1 (ברזיל) | Santo Andre | 2 | 54 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2023-2024 | סריה B הברזילאית | CRB | 1 | 22 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2023 | סריה B הברזילאית | CRB | 13 | 836 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2022-2023 | סריה B הברזילאית | CRB | 3 | 122 | 0 | 0 | 6.6 |
| הגביע הברזילאי | CRB | 1 | 4 | 0 | 0 | – | |
| משחקי ידידות בינלאומיים של מועדונים | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 11 | 0 | 0 | 6.0 | |
| 2022 | סריה B הברזילאית |
| Vasco da Gama Saf - RJ |
| 36 |
| 2,881 |
| 0 |
| 2 |
| 6.5 |
| קמפיונאטו קריוקה A (ברזיל) | Vasco da Gama Saf - RJ | 3 | 195 | 0 | 0 | – |
| הגביע הברזילאי | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | קמפיונאטו קריוקה A (ברזיל) | Vasco da Gama Saf - RJ | 7 | 612 | 0 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הגביע הברזילאי | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| קופה סודאמריקנה | Red Bull Bragantino | 5 | 418 | 0 | 0 | 6.4 | |
| סריה A הברזילאית | Red Bull Bragantino | 1 | 84 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2021 | סריה A הברזילאית | Red Bull Bragantino | 19 | 1,169 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| קמפיונאטו פאוליסטה דיוויזיון 1 (ברזיל) | Red Bull Bragantino | 8 | 621 | 0 | 1 | 5.9 | |
| קופה סודאמריקנה | Red Bull Bragantino | 5 | 448 | 0 | 0 | 6.4 | |
| הגביע הברזילאי | Red Bull Bragantino | 1 | 72 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | סריה A הברזילאית | Red Bull Bragantino | 5 | 443 | 1 | 0 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| קופה סודאמריקנה | Red Bull Bragantino | 3 | 269 | 0 | 0 | – | |
| קמפיונאטו פאוליסטה דיוויזיון 1 (ברזיל) | Red Bull Bragantino | 2 | 92 | 0 | 0 | – |
| 2020 | סריה A הברזילאית | Red Bull Bragantino | 24 | 1,845 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| קמפיונאטו פאוליסטה דיוויזיון 1 (ברזיל) | Red Bull Bragantino | 9 | 810 | 0 | 1 | 6.6 | |
| הגביע הברזילאי | Red Bull Bragantino | 2 | 149 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | קמפיונאטו פאוליסטה דיוויזיון 1 (ברזיל) | Red Bull Bragantino | 3 | 225 | 0 | 2 | 7.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| סריה B הברזילאית | Red Bull Bragantino | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.1 |
| 2019 | סריה B הברזילאית | Red Bull Bragantino | 17 | 1,468 | 2 | 1 | 7.0 |
|---|
| 2018-2019 | סריה B הברזילאית | Red Bull Bragantino | 4 | 360 | 1 | 0 | 7.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| סריה A הברזילאית | São Paulo - SP | 9 | 576 | 0 | 1 | 6.6 |
| 2018 | סריה A הברזילאית | São Paulo - SP | 4 | 196 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| קמפיונאטו פאוליסטה דיוויזיון 1 (ברזיל) | São Paulo - SP | 1 | 80 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2017-2018 | סריה A הברזילאית | São Paulo - SP | 14 | 1,251 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| קמפיונאטו פאוליסטה דיוויזיון 1 (ברזיל) | São Paulo - SP | 6 | 419 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2017 | סריה A הברזילאית | São Paulo - SP | 5 | 450 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|
| 2016-2017 | סריה A הברזילאית | São Paulo - SP | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| סריה A הברזילאית | Cruzeiro - MG | 14 | 1,136 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2016 | סריה A הברזילאית | Cruzeiro - MG | 3 | 270 | 0 | 0 | 7.1 |
|---|
| 2015-2016 | סריה A הברזילאית | Cruzeiro - MG | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| פרימיירה ליגה | Rio Ave | 26 | 2,319 | 1 | 2 | 6.5 |
| 2014-2015 | לה ליגה | Olympiacos Piraeus | 1 | 59 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| סריה A | Olympiacos Piraeus | 1 | 9 | 0 | 0 | – |
| 2013-2014 | פרימיירה ליגה | Rio Ave | 1 | 70 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | פרימיירה ליגה | Rio Ave | 3 | 239 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | סופר ליג היוונית | Olympiacos Piraeus | 3 | 170 | 0 | 0 | – |
|---|