ציון ממוצע חודשי
הקישו על הגרף להחלפת הנתונים
פצוע
הגבוה ביותר: 1.2M € (8 בספט׳ 2016)
עודכן:
Facundo Castro משחק בקבוצת Defensor Sporting Montevideo. עמדה: חלוץ, לאום: אורוגוואי, גיל: 31, גובה: 176 ס״מ, שווי שוק: 250K €. Facundo Castro בעונת 2025: 14 הופעות, שער אחד ו-0 בישולים בכל המפעלים.
המשחק האחרון ברשומות הזמינות שבו שיחק Facundo Castro הוא Deportes La Serena נגד Palestino, עם 11 דקות על המגרש. תאריך המשחק: 29 בנובמבר 2025.
Defensor Sporting Montevideo: הופעות 17, שערים 2, בישולים 0
לפי הרשומות הזמינות של Defensor Sporting Montevideo לעונת 2026, Facundo Castro שיחק 757 דקות ופתח בהרכב ב־9 משחקים.
Palestino: הופעות 15, שערים 1, בישולים 0
Ceara: הופעות 18, שערים 0, בישולים 0
O.Higgins: הופעות 126, שערים 22, בישולים 22
Necaxa: הופעות 26, שערים 1, בישולים 2
Defensor Sporting Montevideo: הופעות 6, שערים 0, בישולים 1
דפים קשורים: Defensor Sporting Montevideo, תוצאות כדורגל לייב
| תאריך | קבוצה | גיל | שווי |
|---|---|---|---|
| Defensor Sporting Montevideo | גיל 31 | 250K € | |
| Palestino | גיל 30 | 250K € | |
| Palestino | גיל 30 | 250K € | |
| Palestino | גיל 30 | 400K € | |
| Ceara | גיל 29 | 400K € | |
| Ceara | גיל 29 | 550K € | |
| O.Higgins | גיל 28 | 550K € | |
| O.Higgins | גיל 28 | 550K € | |
| O.Higgins | גיל 28 | 550K € | |
| O.Higgins | גיל 27 | 550K € | |
| O.Higgins | גיל 27 | 550K € | |
| O.Higgins | גיל 27 | 550K € | |
| O.Higgins | גיל 26 | 550K € | |
| O.Higgins | גיל 26 | 600K € | |
| O.Higgins | גיל 25 | 800K € | |
| O.Higgins | גיל 25 | 950K € | |
| O.Higgins | גיל 24 | 1.2M € | |
| Necaxa | גיל 24 | 1.2M € | |
| Necaxa | גיל 23 | 1.2M € | |
| Defensor Sporting Montevideo | גיל 23 | 1M € | |
| Defensor Sporting Montevideo | גיל 22 | 1M € | |
| Defensor Sporting Montevideo | גיל 21 | 1.2M € | |
| Defensor Sporting Montevideo | גיל 21 | 1M € | |
| Defensor Sporting Montevideo | גיל 20 | 900K € | |
| Defensor Sporting Montevideo | גיל 20 | 850K € |
עמדה: חלוץ.
Facundo Castro – מועדון: Defensor Sporting Montevideo.
Facundo Castro – גובה: 176 ס״מ.
רגל חזקה: ימין.
אזרחות: אורוגוואי.
שווי שוק: 250K €.
Facundo Castro בעונת 2025: 14 הופעות, שער אחד ו-0 בישולים בכל המפעלים.
Facundo Castro בעונת 2025: 14 הופעות, שער אחד ו-0 בישולים בכל המפעלים. דקות משחק: 506. דירוג ממוצע: 6.3.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | ליגה דה פרימרה הצ'יליאנית | Palestino | 8 | 306 | 1 | 0 | 6.4 |
| קופה סודאמריקנה | Palestino | 4 | 124 | 0 | 0 | 6.1 | |
| Chilean Cup | Palestino | 2 | 76 | 0 | 0 | 6.1 | |
| 2024-2025 | קופה סודאמריקנה | Palestino | 1 | 9 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2024 | סריה B הברזילאית | Ceara | 4 | 125 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2023-2024 | Brazilian Campeonato Cearense Division 1 | Ceara | 6 | 378 | 0 | 0 | – |
| סריה B הברזילאית |
| Ceara |
| 4 |
| 169 |
| 0 |
| 0 |
| 6.5 |
| Brazilian Copa do Nordeste | Ceara | 3 | 190 | 0 | 0 | – |
| Brazilian Cup | Ceara | 1 | 19 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2023 | ליגה דה פרימרה הצ'יליאנית | O.Higgins | 25 | 1,762 | 3 | 8 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | O.Higgins | 2 | 173 | 0 | 0 | 5.2 |
| 2022-2023 | ליגה דה פרימרה הצ'יליאנית | O.Higgins | 1 | 18 | 0 | 1 | 6.6 |
|---|
| 2022 | ליגה דה פרימרה הצ'יליאנית | O.Higgins | 25 | 1,586 | 3 | 3 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | O.Higgins | 2 | 115 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | ליגה דה פרימרה הצ'יליאנית | O.Higgins | 9 | 733 | 2 | 2 | 6.9 |
|---|
| 2021 | ליגה דה פרימרה הצ'יליאנית | O.Higgins | 11 | 896 | 2 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2020-2021 | ליגה דה פרימרה הצ'יליאנית | O.Higgins | 35 | 2,760 | 9 | 7 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | O.Higgins | 2 | 172 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | ליגה דה פרימרה הצ'יליאנית | O.Higgins | 7 | 531 | 2 | 1 | 6.9 |
|---|
| 2019 | ליגה דה פרימרה הצ'יליאנית | O.Higgins | 6 | 496 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|
| 2018-2019 | ליגה דה פרימרה הצ'יליאנית | O.Higgins | 1 | 58 | 1 | 0 | 6.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ליגה MX | Necaxa | 24 | 934 | 1 | 1 | 6.5 | |
| Mexico Copa MX | Necaxa | 1 | 74 | 0 | 0 | – |
| 2018 | קופה ליברטדורס | Defensor Sporting Montevideo | 4 | 176 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2017-2018 | ליגה MX | Necaxa | 1 | 13 | 0 | 1 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| קופה ליברטדורס | Defensor Sporting Montevideo | 2 | 126 | 0 | 1 | 7.1 |