ציון ממוצע חודשי
הקישו על הגרף להחלפת הנתונים
פצוע
הגבוה ביותר: 300K € (25 במרץ 2021)
עודכן:
עמדה: קשר, לאום: גרמניה, גיל: 28, גובה: 179 ס״מ, שווי שוק: 100K €. Florian Egerer בעונת 2025-2026: הופעה אחת, 0 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים.
המשחק האחרון ברשומות הזמינות שבו שיחק Florian Egerer הוא Viktoria Köln נגד Duisburg, עם 45 דקות על המגרש. תאריך המשחק: 21 בדצמבר 2025.
Duisburg: הופעות 1, שערים 0, בישולים 0
Lubeck: הופעות 50, שערים 0, בישולים 0
Meppen: הופעות 91, שערים 2, בישולים 1
דפים קשורים: תוצאות כדורגל לייב
Florian Egerer – גיל: 28 שנים. תאריך לידה: 17 בפברואר 1998.
עמדה: קשר.
Florian Egerer – גובה: 179 ס״מ.
רגל חזקה: ימין.
אזרחות: גרמניה.
שווי שוק: 100K €.
Florian Egerer בעונת 2025-2026: הופעה אחת, 0 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים.
| תאריך | קבוצה | גיל | שווי |
|---|---|---|---|
| Free Player | גיל 28 | 100K € | |
| Duisburg | גיל 28 | 125K € | |
| Duisburg | גיל 27 | 175K € | |
| Duisburg | גיל 27 | 200K € | |
| Duisburg | גיל 26 | 175K € | |
| Lubeck | גיל 26 | 150K € | |
| Lubeck | גיל 25 | 175K € | |
| Lubeck | גיל 25 | 175K € | |
| Lubeck | גיל 24 | 175K € | |
| Meppen | גיל 24 | 175K € | |
| Meppen | גיל 24 | 200K € | |
| Meppen | גיל 23 | 225K € | |
| Meppen | גיל 23 | 250K € | |
| Meppen | גיל 23 | 300K € | |
| Meppen | גיל 22 | 275K € | |
| Meppen | גיל 22 | 275K € | |
| Meppen | גיל 21 | 225K € | |
| Meppen | גיל 21 | 175K € | |
| Meppen | גיל 21 | 150K € | |
| Hertha Berlin II | גיל 21 | 150K € | |
| Hertha Berlin II | גיל 20 | 125K € | |
| Hertha Berlin II | גיל 19 | 100K € | |
| Hertha Berlin II | גיל 19 | 100K € |
Florian Egerer בעונת 2025-2026: הופעה אחת, 0 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים. דקות משחק: 45. דירוג ממוצע: 6.4.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | הליגה השלישית | Duisburg | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2023-2024 | הליגה השלישית | Lubeck | 37 | 2,475 | 0 | 0 | 6.1 |
| DFB Pokal | Lubeck | 1 | 21 | 0 | 0 | 6.0 | |
| 2022-2023 | רגיונלליגה | Lubeck | 10 | 812 | 0 | 0 | – |
| DFB Pokal | Lubeck | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.0 | |
| 2021-2022 | הליגה השלישית | Meppen | 18 | 762 | 0 | 0 | 6.1 |
| DFB Pokal |
| 1 |
| 89 |
| 0 |
| 0 |
| 6.1 |
| 2020-2021 | הליגה השלישית | Meppen | 37 | 2,996 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | הליגה השלישית | Meppen | 34 | 2,970 | 2 | 1 | 6.6 |
|---|
| 2018-2019 | הליגה השלישית | Meppen | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|