פרסומת
Gilles Dewaele משחק בקבוצת Kortrijk. עמדה: מגן, לאום: בלגיה, גיל: 30, גובה: 180 ס״מ, שווי שוק: 200K €. 2025-2026: הופעות 3, שערים 0, בישולים 0. ההופעה האחרונה ברשומות: Francs Borains נגד KV Kortrijk (21 במרץ 2026).
עודכן:
ציון ממוצע חודשי
הקישו על הגרף להחלפת הנתונים
הגבוה ביותר: 1.4M € (5 בינו׳ 2022)
KV Kortrijk: הופעות 75, שערים 4, בישולים 3
Standard Liege: הופעות 44, שערים 0, בישולים 1
KVC Westerlo: הופעות 9, שערים 0, בישולים 1
דפים קשורים: Kortrijk, תוצאות כדורגל לייב
Gilles Dewaele – גיל: 30 שנים. תאריך לידה: 13 בפברואר 1996.
עמדה: מגן.
Gilles Dewaele – מועדון: Kortrijk.
Gilles Dewaele – גובה: 180 ס״מ.
רגל חזקה: ימין.
אזרחות: בלגיה.
שווי שוק: 200K €.
Gilles Dewaele בעונת 2025-2026: 3 הופעות, 0 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים.
| תאריך | קבוצה | גיל | שווי |
|---|---|---|---|
| Kortrijk | גיל 30 | 200K € | |
| Kortrijk | גיל 29 | 250K € | |
| Kortrijk | גיל 29 | 350K € | |
| Kortrijk | גיל 29 | 500K € | |
| Kortrijk | גיל 29 | 650K € | |
| Kortrijk | גיל 28 | 800K € | |
| Standard Liege | גיל 28 | 900K € | |
| Standard Liege | גיל 27 | 1.2M € | |
| Standard Liege | גיל 27 | 1M € | |
| Standard Liege | גיל 26 | 1.4M € | |
| Standard Liege | גיל 26 | 1.4M € | |
| Kortrijk | גיל 25 | 1.4M € | |
| Kortrijk | גיל 25 | 1.3M € | |
| Kortrijk | גיל 24 | 1M € | |
| Kortrijk | גיל 24 | 800K € | |
| Westerlo | גיל 24 | 525K € | |
| Westerlo | גיל 24 | 650K € | |
| Westerlo | גיל 23 | 500K € | |
| Westerlo | גיל 23 | 400K € | |
| Westerlo | גיל 22 | 400K € | |
| Westerlo | גיל 22 | 400K € | |
| Westerlo | גיל 21 | 400K € | |
| Cercle Brugge | גיל 21 | 400K € | |
| Cercle Brugge | גיל 20 | 400K € | |
| Cercle Brugge | גיל 20 | 400K € | |
| Cercle Brugge | גיל 19 | 400K € | |
| Cercle Brugge | גיל 19 | 350K € | |
| Cercle Brugge | גיל 18 | 200K € | |
| Cercle Brugge | גיל 18 | 100K € | |
| Cercle Brugge | גיל 17 | 50K € |
Gilles Dewaele בעונת 2025-2026: 3 הופעות, 0 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים. דקות משחק: 66. דירוג ממוצע: 6.0.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | צ'לנג'ר פרו ליג (בלגיה) | KV Kortrijk | 3 | 66 | 0 | 0 | 6.0 |
| 2024-2025 | ליגת העל הבלגית | KV Kortrijk | 20 | 1,097 | 1 | 0 | 6.3 |
| 2023-2024 | ליגת העל הבלגית | Standard Liege | 24 | 683 | 0 | 1 | 6.2 |
| משחקי ידידות בינלאומיים של מועדונים | Standard Liege | 1 | 30 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2022-2023 | ליגת העל הבלגית | Standard Liege | 11 | 704 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2021-2022 | ליגת העל הבלגית | Standard Liege | 8 | 701 | 0 | 0 |
| 6.2 |
| ליגת העל הבלגית | KV Kortrijk | 18 | 1,499 | 0 | 0 | 6.4 |
| הגביע הבלגי | KV Kortrijk | 2 | 114 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | ליגת העל הבלגית | KV Kortrijk | 30 | 2,595 | 3 | 3 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הגביע הבלגי | KV Kortrijk | 2 | 72 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | הגביע הבלגי | KVC Westerlo | 1 | 32 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | ליגת העל הבלגית | KVC Westerlo | 8 | 711 | 0 | 1 | 6.4 |
|---|