פרסומת
Giovanni Augusto משחק בקבוצת Chapecoense. עמדה: קשר, לאום: ברזיל, גיל: 37, גובה: 177 ס״מ, שווי שוק: 150K €. 2026: הופעות 21, שערים 2, בישולים 6. ההופעה האחרונה ברשומות: Red Bull Bragantino נגד Chapecoense (29 באוקטובר 2026).
עודכן:
ציון ממוצע חודשי
הקישו על הגרף להחלפת הנתונים
פצוע
אין נתונים זמינים
הגבוה ביותר: 4.5M € (14 בדצמ׳ 2015)
Chapecoense: הופעות 24, שערים 2, בישולים 6
לפי הרשומות הזמינות של Chapecoense לעונת 2026, Giovanni Augusto שיחק 1469 דקות ופתח בהרכב ב־20 משחקים.
Chapecoense: הופעות 85, שערים 4, בישולים 18
Portuguesa Desportos: הופעות 12, שערים 2, בישולים 0
Vitória - BA: הופעות 20, שערים 1, בישולים 1
Guarani SP: הופעות 49, שערים 6, בישולים 7
Mazatlan: הופעות 29, שערים 5, בישולים 0
Coritiba SAF - PR: הופעות 22, שערים 4, בישולים 5
דפים קשורים: Chapecoense, תוצאות כדורגל לייב
Giovanni Augusto – גיל: 37 שנים. תאריך לידה: 5 בספטמבר 1989.
עמדה: קשר.
Giovanni Augusto – מועדון: Chapecoense.
Giovanni Augusto – גובה: 177 ס״מ.
| תאריך | קבוצה | גיל | שווי |
|---|---|---|---|
| Chapecoense | גיל 36 | 150K € | |
| Chapecoense | גיל 36 | 200K € | |
| Chapecoense | גיל 35 | 200K € | |
| Chapecoense | גיל 35 | 200K € | |
| Vitória | גיל 34 | 300K € | |
| Vitória | גיל 33 | 400K € | |
| Guarani SP | גיל 32 | 450K € | |
| Mazatlan | גיל 32 | 900K € | |
| Mazatlan | גיל 31 | 800K € | |
| Coritiba SAF | גיל 31 | 650K € | |
| Coritiba SAF | גיל 30 | 650K € | |
| Goiás - GO | גיל 30 | 800K € | |
| Goiás - GO | גיל 29 | 1.5M € | |
| Corinthians | גיל 29 | 2M € | |
| Vasco da Gama Saf | גיל 28 | 3M € | |
| Corinthians | גיל 28 | 3M € | |
| Corinthians | גיל 27 | 4.3M € | |
| Corinthians | גיל 26 | 4.5M € | |
| Atlético Mineiro | גיל 26 | 4.5M € | |
| Atlético Mineiro | גיל 26 | 3.5M € | |
| Atlético Mineiro | גיל 25 | 1.5M € | |
| Atlético Mineiro | גיל 25 | 1.5M € | |
| Figueirense | גיל 24 | 400K € | |
| Nautico PE | גיל 23 | 400K € | |
| Atlético Mineiro | גיל 21 | 500K € | |
| Atlético Mineiro | גיל 21 | 250K € |
רגל חזקה: ימין.
אזרחות: ברזיל.
שווי שוק: 150K €.
Giovanni Augusto בעונת 2026: 21 הופעות, 2 שערים ו-6 בישולים בכל המפעלים.
Giovanni Augusto בעונת 2026: 21 הופעות, 2 שערים ו-6 בישולים בכל המפעלים. דקות משחק: 1,343. דירוג ממוצע: 6.8.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | סריה A הברזילאית | Chapecoense | 18 | 1,173 | 2 | 6 | 6.9 |
| הגביע הברזילאי | Chapecoense | 3 | 170 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2025-2026 | סריה A הברזילאית | Chapecoense | 6 | 296 | 0 | 0 | 6.6 |
| סריה B הברזילאית | Chapecoense | 3 | 225 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2025 | סריה B הברזילאית | Chapecoense | 27 | 2,120 | 2 | 7 | 6.9 |
| 2024-2025 | סריה B הברזילאית | Chapecoense | 5 | 249 | 0 | 1 | 7.0 |
| 2024 |
| Chapecoense |
| 22 |
| 1,104 |
| 0 |
| 3 |
| 6.6 |
| קמפיונאטו פאוליסטה דיוויזיון 1 (ברזיל) | Portuguesa Desportos | 12 | 906 | 2 | 0 | 6.7 |
| 2023-2024 | סריה B הברזילאית | Chapecoense | 1 | 75 | 0 | 0 | 5.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| סריה B הברזילאית | Vitória - BA | 10 | 311 | 1 | 0 | 6.9 |
| 2023 | סריה B הברזילאית | Vitória - BA | 1 | 66 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| קמפיונאטו פאוליסטה דיוויזיון 1 (ברזיל) | Guarani SP | 4 | 303 | 1 | 0 | 6.7 |
| 2022-2023 | סריה B הברזילאית | Vitória - BA | 9 | 494 | 0 | 1 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| סריה B הברזילאית | Guarani SP | 5 | 290 | 1 | 1 | 6.9 | |
| קמפיונאטו פאוליסטה דיוויזיון 1 (ברזיל) | Guarani SP | 4 | 251 | 0 | 1 | 6.8 |
| 2022 | סריה B הברזילאית | Guarani SP | 14 | 1,160 | 0 | 2 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| קמפיונאטו פאוליסטה דיוויזיון 1 (ברזיל) | Guarani SP | 6 | 438 | 1 | 2 | 7.2 |
| 2021-2022 | סריה B הברזילאית | Guarani SP | 8 | 696 | 1 | 1 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| קמפיונאטו פאוליסטה דיוויזיון 1 (ברזיל) | Guarani SP | 7 | 471 | 2 | 0 | 5.9 | |
| הגביע הברזילאי | Guarani SP | 1 | 64 | 0 | 0 | – | |
| ליגה MX | Mazatlan | 13 | 685 | 2 | 0 | 6.6 |
| 2020-2021 | ליגה MX | Mazatlan | 16 | 1,077 | 3 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| סריה A הברזילאית | Coritiba SAF - PR | 8 | 580 | 4 | 2 | 7.6 |
| 2020 | סריה A הברזילאית | Coritiba SAF - PR | 12 | 696 | 0 | 3 | 6.7 |
|---|
| 2019-2020 | קמפיונאטו פאראנאנסה (ברזיל) | Coritiba SAF - PR | 2 | 91 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| סריה A הברזילאית | Goiás | 1 | 29 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2019 | סריה A הברזילאית | Goiás | 2 | 165 | 0 | 0 | 7.1 |
|---|
| 2018-2019 | סריה A הברזילאית | Goiás | 9 | 599 | 0 | 1 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| סריה A הברזילאית | Vasco da Gama Saf - RJ | 9 | 512 | 0 | 1 | 6.5 | |
| קופה סודאמריקנה | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2018 | סריה A הברזילאית | Vasco da Gama Saf - RJ | 5 | 260 | 0 | 1 | 6.6 |
|---|
| 2017-2018 | סריה A הברזילאית | Vasco da Gama Saf - RJ | 5 | 238 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| קופה סודאמריקנה | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 45 | 0 | 0 | 5.8 | |
| סריה A הברזילאית | Corinthians - SP | 2 | 94 | 1 | 0 | 7.5 |
| 2017 | סריה A הברזילאית | Corinthians - SP | 8 | 305 | 0 | 1 | 6.6 |
|---|
| 2016-2017 | סריה A הברזילאית | Corinthians - SP | 3 | 124 | 1 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2016 | סריה A הברזילאית | Corinthians - SP | 27 | 1,950 | 2 | 3 | 6.9 |
|---|
| 2015-2016 | סריה A הברזילאית | Corinthians - SP | 3 | 191 | 0 | 1 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| סריה A הברזילאית | Atlético Mineiro - MG | 15 | 1,215 | 2 | 3 | 7.0 |
| 2015 | סריה A הברזילאית | Atlético Mineiro - MG | 7 | 478 | 2 | 2 | 7.1 |
|---|
| 2014-2015 | סריה A הברזילאית | Atlético Mineiro - MG | 13 | 969 | 1 | 5 | 7.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| סריה A הברזילאית | Figueirense | 9 | 676 | 0 | 2 | 6.3 |
| 2014 | סריה A הברזילאית | Figueirense | 11 | 858 | 3 | 0 | 8.0 |
|---|
| 2013-2014 | סריה A הברזילאית | Figueirense | 3 | 172 | 0 | 0 | – |
|---|