ציון ממוצע חודשי
הקישו על הגרף להחלפת הנתונים
הגבוה ביותר: 1.2M € (19 בדצמ׳ 2023)
עודכן:
Ivan Turitsov משחק בקבוצת Dinamo Batumi. עמדה: מגן, לאום: בולגריה, גיל: 27, גובה: 178 ס״מ, שווי שוק: 500K €. Ivan Turitsov בעונת 2023-2024: 12 הופעות, 0 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים.
המשחק האחרון ברשומות הזמינות שבו שיחק Ivan Turitsov הוא Iceland נגד Bulgaria, עם 90 דקות על המגרש. תאריך המשחק: 3 באוקטובר 2026.
Dinamo Batumi: הופעות 8, שערים 0, בישולים 0
לפי הרשומות הזמינות של Dinamo Batumi לעונת 2026, Ivan Turitsov שיחק 594 דקות ופתח בהרכב ב־8 משחקים.
CSKA Sofia: הופעות 78, שערים 1, בישולים 0
דפים קשורים: Dinamo Batumi, תוצאות כדורגל לייב
Ivan Turitsov – גיל: 27 שנים. תאריך לידה: 18 ביולי 1999.
עמדה: מגן.
Ivan Turitsov – מועדון: Dinamo Batumi.
Ivan Turitsov – גובה: 178 ס״מ.
רגל חזקה: ימין.
| תאריך | קבוצה | גיל | שווי |
|---|---|---|---|
| CSKA Sofia | גיל 26 | 500K € | |
| CSKA Sofia | גיל 26 | 600K € | |
| CSKA Sofia | גיל 25 | 700K € | |
| CSKA Sofia | גיל 25 | 900K € | |
| CSKA Sofia | גיל 25 | 1M € | |
| CSKA Sofia | גיל 24 | 1.2M € | |
| CSKA Sofia | גיל 24 | 1.2M € | |
| CSKA Sofia | גיל 23 | 1M € | |
| CSKA Sofia | גיל 23 | 700K € | |
| CSKA Sofia | גיל 22 | 600K € | |
| CSKA Sofia | גיל 22 | 500K € | |
| CSKA Sofia | גיל 22 | 500K € | |
| CSKA Sofia | גיל 21 | 350K € | |
| CSKA Sofia | גיל 21 | 350K € | |
| CSKA Sofia | גיל 20 | 450K € | |
| CSKA Sofia | גיל 20 | 500K € | |
| CSKA Sofia | גיל 20 | 300K € | |
| CSKA Sofia | גיל 19 | 300K € | |
| CSKA Sofia | גיל 19 | 100K € |
שווי שוק: 500K €.
Ivan Turitsov בעונת 2023-2024: 12 הופעות, 0 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים.
אזרחות: בולגריה.
Ivan Turitsov בעונת 2023-2024: 12 הופעות, 0 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים. דקות משחק: 712.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ליגת האומות של אופ"א | בולגריהנבחרת לאומית | 3 | 253 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2026 | מוקדמות אליפות העולם (אופ"א) | בולגריהנבחרת לאומית | 1 | 27 | 0 | 0 | 5.6 |
| 2024 | אליפות אירופה של אופ"א | בולגריהנבחרת לאומית | 2 | 95 | 0 | 0 | 6.0 |
| 2023-2024 | הליגה הראשונה הבולגרית | CSKA Sofia | 9 | 473 | 0 | 0 | 6.3 |
| Bulgarian Cup | CSKA Sofia | 1 | 74 | 0 | 0 | – | |
| ליגת הקונפרנס של אופ"א | CSKA Sofia | 1 | 75 | 0 |
| 0 |
| – |
| משחקי ידידות בינלאומיים | בולגריהנבחרת לאומית | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2023 | משחקי ידידות בינלאומיים | בולגריהנבחרת לאומית | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.0 |
|---|
| 2022-2023 | הליגה הראשונה הבולגרית | CSKA Sofia | 13 | 817 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ליגת הקונפרנס של אופ"א | CSKA Sofia | 4 | 360 | 1 | 0 | 6.4 | |
| ליגת האומות של אופ"א | בולגריהנבחרת לאומית | 2 | 150 | 0 | 0 | 6.5 | |
| משחקי ידידות בינלאומיים | בולגריהנבחרת לאומית | 1 | 27 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | ליגת הקונפרנס של אופ"א | CSKA Sofia | 13 | 1,212 | 0 | 0 | 6.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הליגה הראשונה הבולגרית | CSKA Sofia | 12 | 823 | 0 | 0 | – | |
| משחקי ידידות בינלאומיים | בולגריהנבחרת לאומית | 3 | 233 | 0 | 0 | 6.2 | |
| מוקדמות אליפות העולם (אופ"א) | בולגריהנבחרת לאומית | 3 | 225 | 0 | 0 | 6.9 | |
| ליגת האומות של אופ"א | בולגריהנבחרת לאומית | 2 | 154 | 0 | 1 | 6.1 |
| 2020-2021 | הליגה הראשונה הבולגרית | CSKA Sofia | 7 | 225 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bulgarian Cup | CSKA Sofia | 3 | 133 | 0 | 0 | – | |
| הליגה האירופית של אופ"א | CSKA Sofia | 3 | 63 | 0 | 0 | 6.5 | |
| משחקי ידידות בינלאומיים | בולגריהנבחרת לאומית | 3 | 173 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2019-2020 | הליגה הראשונה הבולגרית | CSKA Sofia | 5 | 444 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הליגה האירופית של אופ"א | CSKA Sofia | 3 | 140 | 0 | 0 | – | |
| Bulgarian Cup | CSKA Sofia | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| European U21 Championship qualification | CSKA Sofia | 1 | 28 | 0 | 0 | – | |
| משחקי ידידות בינלאומיים | בולגריהנבחרת לאומית | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | הליגה הראשונה הבולגרית | CSKA Sofia | 2 | 111 | 0 | 0 | – |
|---|