ציון ממוצע חודשי
הקישו על הגרף להחלפת הנתונים
פצוע
הגבוה ביותר: 250K € (9 ביוני 2026)
| תאריך | קבוצה | גיל |
|---|
עודכן:
James Brown משחק בקבוצת St. Patricks Athletic. עמדה: מגן, לאום: אירלנד, גיל: 28, שווי שוק: 250K €. James Brown בעונת 2026: 25 הופעות, שער אחד ו-3 בישולים בכל המפעלים.
המשחק האחרון ברשומות הזמינות שבו שיחק James Brown הוא Dundalk נגד St. Patrick's Athletic, עם 32 דקות על המגרש. תאריך המשחק: 14 בספטמבר 2026.
St. Patrick's Athletic: הופעות 29, שערים 1, בישולים 3
לפי הרשומות הזמינות של St. Patrick's Athletic לעונת 2026, James Brown שיחק 2235 דקות ופתח בהרכב ב־26 משחקים.
St. Patrick's Athletic: הופעות 29, שערים 1, בישולים 3
Kilmarnock: הופעות 16, שערים 0, בישולים 2
Kilmarnock U21: הופעות 1, שערים 0, בישולים 0
Ross County: הופעות 73, שערים 3, בישולים 7
Doncaster Rovers: הופעות 17, שערים 0, בישולים 0
Blackburn Rovers U21: הופעות 1, שערים 0, בישולים 0
דפים קשורים: St. Patricks Athletic, תוצאות כדורגל לייב
| שווי |
|---|
| St. Patricks Athletic | גיל 28 | 250K € | |
| Kilmarnock | גיל 27 | 200K € | |
| Ross County | גיל 27 | 200K € | |
| Ross County | גיל 26 | 200K € | |
| Ross County | גיל 25 | 200K € | |
| Ross County | גיל 25 | 200K € | |
| Blackburn Rovers | גיל 25 | 200K € | |
| Doncaster Rovers | גיל 24 | 125K € | |
| Drogheda United | גיל 23 | 100K € | |
| Drogheda United | גיל 23 | 25K € |
James Brown – גיל: 28 שנים. תאריך לידה: 4 ביוני 1998.
עמדה: מגן.
James Brown – מועדון: St. Patricks Athletic.
רגל חזקה: ימין.
אזרחות: אירלנד.
שווי שוק: 250K €.
James Brown בעונת 2026: 25 הופעות, שער אחד ו-3 בישולים בכל המפעלים.
James Brown בעונת 2026: 25 הופעות, שער אחד ו-3 בישולים בכל המפעלים. דקות משחק: 1,907. דירוג ממוצע: 6.7.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | פרמייר דיוויז'ן (אירלנד) | St. Patrick's Athletic | 25 | 1,907 | 1 | 3 | 6.7 |
| 2025-2026 | פרמייר דיוויז'ן (אירלנד) | St. Patrick's Athletic | 4 | 328 | 0 | 0 | 6.8 |
| פרמיירשיפ הסקוטית | Kilmarnock | 15 | 1,203 | 0 | 2 | 6.2 | |
| Scottish League Cup | Kilmarnock | 1 | 83 | 0 | 0 | 5.7 | |
| Scottish Challenge Cup | Kilmarnock U21 | 1 | 68 | 0 | 0 | 5.9 | |
| 2024-2025 | פרמיירשיפ הסקוטית | Ross County | 27 | 1,746 | 0 | 0 | 6.1 |
| Ross County |
| 5 |
| 375 |
| 1 |
| 3 |
| 7.2 |
| Scottish Cup | Ross County | 1 | 120 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2023-2024 | פרמיירשיפ הסקוטית | Ross County | 33 | 2,431 | 1 | 2 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League Cup | Ross County | 5 | 360 | 0 | 2 | 6.3 | |
| Scottish Cup | Ross County | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2022-2023 | Scottish League Cup | Ross County | 1 | 90 | 1 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ליג 2 האנגלית | Doncaster Rovers | 17 | 1,365 | 0 | 0 | 6.0 | |
| English U21 Premier League | Blackburn Rovers U21 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.8 | |
| ליג 2 האנגלית | Stockport County | 16 | 1,086 | 0 | 2 | 6.5 | |
| FA Cup | Stockport County | 2 | 47 | 0 | 0 | 6.6 | |
| English Football League Trophy | Stockport County | 2 | 158 | 0 | 0 | 7.6 | |
| English Football League Cup | Stockport County | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2021-2022 | צ'מפיונשיפ | Blackburn Rovers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English U23 Premier League | Blackburn Rovers U23 | 3 | 270 | 0 | 1 | 7.0 | |
| English U23 Premier League | Waterford United | 3 | 208 | 0 | 0 | 6.8 | |
| פרמייר דיוויז'ן (אירלנד) | Waterford United | 1 | 91 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | פרמייר דיוויז'ן (אירלנד) | Waterford United | 1 | 65 | 0 | 0 | – |
|---|