ציון ממוצע חודשי
הקישו על הגרף להחלפת הנתונים
אין נתונים זמינים
הגבוה ביותר: 175K € (22 ביוני 2023)
עודכן:
Josh Gordon משחק בקבוצת Exeter City. עמדה: חלוץ, לאום: אנגליה, גיל: 31, גובה: 178 ס״מ, שווי שוק: 75K €. Josh Gordon בעונת 2026-2027: 14 הופעות, 2 שערים ו-בישול אחד בכל המפעלים.
המשחק האחרון ברשומות הזמינות שבו שיחק Josh Gordon הוא Shrewsbury Town נגד Exeter City, עם 96 דקות על המגרש. תאריך המשחק: 10 באוקטובר 2026.
Exeter City: הופעות 10, שערים 0, בישולים 0
לפי הרשומות הזמינות של Exeter City לעונת 2026/27, Josh Gordon שיחק 693 דקות ופתח בהרכב ב־8 משחקים.
Exeter City: הופעות 14, שערים 2, בישולים 1
Barrow: הופעות 118, שערים 31, בישולים 7
Walsall: הופעות 137, שערים 25, בישולים 7
Burton: הופעות 23, שערים 0, בישולים 0
דפים קשורים: Exeter City, תוצאות כדורגל לייב
Josh Gordon – גיל: 31 שנים. תאריך לידה: 19 בינואר 1995.
עמדה: חלוץ.
| גיל 31 |
| 75K € |
| Walsall | גיל 30 | 100K € |
| Walsall | גיל 30 | 100K € |
| Burton | גיל 29 | 125K € |
| Burton | גיל 29 | 175K € |
| Barrow | גיל 28 | 175K € |
| Barrow | גיל 28 | 150K € |
Josh Gordon – מועדון: Exeter City.
Josh Gordon – גובה: 178 ס״מ.
רגל חזקה: ימין.
אזרחות: אנגליה.
שווי שוק: 75K €.
Josh Gordon בעונת 2026-2027: 14 הופעות, 2 שערים ו-בישול אחד בכל המפעלים.
Josh Gordon בעונת 2026-2027: 14 הופעות, 2 שערים ו-בישול אחד בכל המפעלים. דקות משחק: 881. דירוג ממוצע: 6.7.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ליג 2 האנגלית | Exeter City | 10 | 693 | 0 | 0 | 6.4 |
| English Football League Trophy | Exeter City | 3 | 163 | 2 | 1 | 7.6 | |
| English Football League Cup | Exeter City | 1 | 25 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2025-2026 | ליג 2 האנגלית | Barrow | 31 | 2,543 | 9 | 0 | 6.5 |
| FA Cup | Barrow | 2 | 203 | 0 | 0 | 6.4 | |
| English Football League Cup | Walsall | 1 | 65 | 0 | 0 | 6.3 | |
| ליג 2 האנגלית |
| 1 |
| 24 |
| 0 |
| 0 |
| 6.5 |
| 2024-2025 | ליג 2 האנגלית | Walsall | 9 | 385 | 1 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Walsall | 2 | 119 | 0 | 1 | 7.1 | |
| English Football League Trophy | Walsall | 1 | 18 | 1 | 0 | 7.4 |
| 2023-2024 | ליג 2 האנגלית | Walsall | 22 | 1,435 | 1 | 2 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ליג 1 האנגלית | Burton | 18 | 702 | 0 | 0 | 6.4 | |
| English Football League Trophy | Burton | 3 | 215 | 0 | 0 | 6.4 | |
| FA Cup | Burton | 1 | 12 | 0 | 0 | 6.8 | |
| English Football League Cup | Burton | 1 | 56 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2022-2023 | ליג 2 האנגלית | Barrow | 37 | 2,703 | 15 | 2 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Barrow | 2 | 118 | 0 | 1 | 6.4 | |
| English Football League Cup | Barrow | 2 | 79 | 0 | 1 | 6.6 | |
| FA Cup | Barrow | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.0 |
| 2021-2022 | ליג 2 האנגלית | Barrow | 36 | 2,692 | 6 | 3 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Barrow | 3 | 254 | 1 | 0 | 6.9 | |
| English Football League Trophy | Barrow | 2 | 104 | 0 | 0 | 6.3 | |
| English Football League Cup | Barrow | 2 | 128 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2020-2021 | ליג 2 האנגלית | Walsall | 36 | 2,607 | 5 | 2 | 6.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Walsall | 1 | 90 | 1 | 0 | – | |
| English Football League Cup | Walsall | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2019-2020 | ליג 2 האנגלית | Walsall | 34 | 2,321 | 9 | 1 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Walsall | 3 | 204 | 3 | 0 | 7.4 | |
| FA Cup | Walsall | 2 | 169 | 0 | 0 | 6.4 | |
| English Football League Cup | Walsall | 1 | 53 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2018-2019 | ליג 1 האנגלית | Walsall | 23 | 1,652 | 4 | 1 | 6.6 |
|---|