הגבוה ביותר: 650K € (4 בדצמ׳ 2017)
| תאריך | קבוצה | גיל | שווי |
|---|---|---|---|
| Columbus Crew | גיל 35 | 150K € | |
| Columbus Crew | גיל 35 | 150K € | |
| Columbus Crew | גיל 34 | 300K € | |
| Columbus Crew | גיל 34 | 400K € | |
| Columbus Crew | גיל 33 | 500K € | |
| Columbus Crew | גיל 33 | 500K € | |
| Columbus Crew | גיל 32 | 450K € | |
| Columbus Crew |
עודכן:
עמדה: מגן, לאום: ארצות הברית, גיל: 38, גובה: 187 ס״מ, שווי שוק: 570K €. Josh Williams בעונת 2022: 21 הופעות, 0 שערים ו-בישול אחד בכל המפעלים.
המשחק האחרון ברשומות הזמינות שבו שיחק Josh Williams הוא Charlotte נגד Columbus Crew, עם 90 דקות על המגרש. תאריך המשחק: 6 באוקטובר 2022.
Columbus Crew: הופעות 122, שערים 3, בישולים 1
Toronto: הופעות 13, שערים 0, בישולים 1
New York City: הופעות 2, שערים 0, בישולים 0
דפים קשורים: תוצאות כדורגל לייב
Josh Williams – גיל: 38 שנים. תאריך לידה: 18 באפריל 1988.
עמדה: מגן.
Josh Williams – גובה: 187 ס״מ.
רגל חזקה: ימין.
אזרחות: ארצות הברית.
שווי שוק: 570K €.
Josh Williams בעונת 2022: 21 הופעות, 0 שערים ו-בישול אחד בכל המפעלים.
| גיל 32 |
| 450K € |
| Columbus Crew | גיל 31 | 450K € |
| Columbus Crew | גיל 31 | 550K € |
| Columbus Crew | גיל 31 | 650K € |
| Columbus Crew | גיל 30 | 650K € |
| Columbus Crew | גיל 30 | 650K € |
| Columbus Crew | גיל 29 | 650K € |
| Columbus Crew | גיל 29 | 350K € |
| Toronto | גיל 28 | 250K € |
| Toronto | גיל 28 | 350K € |
| Toronto | גיל 27 | 350K € |
| New York City | גיל 26 | 350K € |
| Columbus Crew | גיל 23 | 100K € |
| Columbus Crew | גיל 22 | 50K € |
Josh Williams בעונת 2022: 21 הופעות, 0 שערים ו-בישול אחד בכל המפעלים. דקות משחק: 1,329. דירוג ממוצע: 6.7.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | מייג'ור ליג סוקר | Columbus Crew | 21 | 1,329 | 0 | 1 | 6.7 |
| 2021-2022 | מייג'ור ליג סוקר | Columbus Crew | 5 | 361 | 0 | 0 | 6.4 |
| United States Open Cup | Columbus Crew | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2021 | מייג'ור ליג סוקר | Columbus Crew | 12 | 881 | 0 | 0 | 6.9 |
| גביע האלופות של קונקקאף | Columbus Crew | 3 | 208 | 0 | 0 | – | |
| 2020-2021 | מייג'ור ליג סוקר | Columbus Crew | 4 | 301 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2020 | מייג'ור ליג סוקר | Columbus Crew | 15 | 1,321 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|
| 2019-2020 | מייג'ור ליג סוקר | Columbus Crew | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2019 | מייג'ור ליג סוקר | Columbus Crew | 9 | 694 | 1 | 0 | 6.8 |
|---|
| 2018-2019 | מייג'ור ליג סוקר | Columbus Crew | 10 | 703 | 1 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2018 | מייג'ור ליג סוקר | Columbus Crew | 6 | 396 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2017-2018 | מייג'ור ליג סוקר | Columbus Crew | 23 | 882 | 1 | 0 | 6.9 |
|---|
| 2017 | מייג'ור ליג סוקר | Columbus Crew | 5 | 446 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2016-2017 | מייג'ור ליג סוקר | Columbus Crew | 6 | 426 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| מייג'ור ליג סוקר | Toronto | 3 | 255 | 0 | 0 | 7.2 |
| 2016 | מייג'ור ליג סוקר | Toronto | 6 | 324 | 0 | 1 | 6.9 |
|---|
| 2015-2016 | מייג'ור ליג סוקר | Toronto | 4 | 359 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2015 | מייג'ור ליג סוקר | New York City | 2 | 171 | 0 | 0 | 7.2 |
|---|
| 2013-2014 | מייג'ור ליג סוקר | Columbus Crew | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|