ציון ממוצע חודשי
הקישו על הגרף להחלפת הנתונים
הגבוה ביותר: 1.5M € (23 ביוני 2021)
עודכן:
Juanjo Narváez משחק בקבוצת Cong An HCMC. עמדה: קשר, לאום: קולומביה, גיל: 31, גובה: 181 ס״מ, שווי שוק: 325K €. Juanjo Narváez בעונת 2026-2027: הופעה אחת, 0 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים.
המשחק האחרון ברשומות הזמינות שבו שיחק Juanjo Narváez הוא Ratchaburi נגד Cong An Ho Chi Minh City, עם 70 דקות על המגרש. תאריך המשחק: 7 באוקטובר 2026.
Cong An Ho Chi Minh City: הופעות 1, שערים 0, בישולים 0
לפי הרשומות הזמינות של Cong An Ho Chi Minh City לעונת 2026/27, Juanjo Narváez שיחק 14 דקות ופתח בהרכב ב־0 משחקים.
Cong An Ho Chi Minh City: הופעות 1, שערים 0, בישולים 0
Al-Raed SFC: הופעות 32, שערים 1, בישולים 1
Cartagena: הופעות 34, שערים 3, בישולים 0
Leganes: הופעות 12, שערים 0, בישולים 0
Real Valladolid: הופעות 7, שערים 0, בישולים 0
Real Zaragoza: הופעות 81, שערים 11, בישולים 4
דפים קשורים: Cong An HCMC, תוצאות כדורגל לייב
| תאריך | קבוצה | גיל | שווי |
|---|---|---|---|
| Al Raed | גיל 31 | 325K € | |
| Al Raed | גיל 30 | 350K € | |
| Al Jabalain | גיל 30 | 375K € | |
| Al Jabalain | גיל 29 | 450K € | |
| Cartagena | גיל 29 | 600K € | |
| Cartagena | גיל 29 | 700K € | |
| Cartagena | גיל 28 | 800K € | |
| Leganes | גיל 28 | 800K € | |
| Real Valladolid | גיל 27 | 1.2M € | |
| Real Zaragoza | גיל 27 | 1.5M € | |
| Real Zaragoza | גיל 26 | 1.5M € | |
| Real Zaragoza | גיל 26 | 1.5M € | |
| Real Zaragoza | גיל 25 | 800K € | |
| Real Zaragoza | גיל 25 | 700K € | |
| Real Zaragoza | גיל 25 | 600K € | |
| Las Palmas | גיל 25 | 550K € | |
| Las Palmas | גיל 24 | 700K € | |
| Almeria | גיל 24 | 700K € | |
| Almeria | גיל 24 | 500K € | |
| Cordoba | גיל 23 | 500K € | |
| Real Betis | גיל 22 | 200K € | |
| Real Betis B | גיל 22 | 200K € |
Juanjo Narváez – גיל: 31 שנים. תאריך לידה: 12 בפברואר 1995.
עמדה: קשר.
Juanjo Narváez – מועדון: Cong An HCMC.
Juanjo Narváez – גובה: 181 ס״מ.
רגל חזקה: ימין.
אזרחות: קולומביה.
שווי שוק: 325K €.
Juanjo Narváez בעונת 2026-2027: הופעה אחת, 0 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים.
Juanjo Narváez בעונת 2026-2027: הופעה אחת, 0 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים. דקות משחק: 70. דירוג ממוצע: 6.9.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Asean Club Championship Shopee Cup | Cong An Ho Chi Minh City | 1 | 70 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2025-2026 | הדיוויזיון הראשון הסעודי | Al-Raed SFC | 30 | 2,533 | 1 | 0 | 6.7 |
| Saudi Arabia Kings Cup | Al-Raed SFC | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2024-2025 | Saudi Arabia Kings Cup | Al-Raed SFC | 1 | 48 | 0 | 1 | 6.8 |
| Saudi Arabia Kings Cup | Cartagena | 1 | 79 | 1 | 0 | 7.7 | |
| 2023-2024 | סגונדה דיוויזיון | Cartagena | 32 | 1,256 | 2 | 0 |
| 6.5 |
| Copa del Rey | Cartagena | 1 | 62 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2022-2023 | סגונדה דיוויזיון | Leganes | 12 | 539 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| לה ליגה | Real Valladolid | 5 | 146 | 0 | 0 | 6.3 | |
| Copa del Rey | Real Valladolid | 2 | 100 | 0 | 0 | 6.2 | |
| סגונדה דיוויזיון | Real Zaragoza | 3 | 158 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2021-2022 | סגונדה דיוויזיון | Real Zaragoza | 34 | 2,161 | 2 | 1 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Real Zaragoza | 2 | 97 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2020-2021 | סגונדה דיוויזיון | Real Zaragoza | 42 | 3,434 | 9 | 3 | 6.7 |
|---|
| 2019-2020 | סגונדה דיוויזיון | Las Palmas | 29 | 2,029 | 7 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2018-2019 | סגונדה דיוויזיון | Almeria | 30 | 1,192 | 2 | 2 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Almeria | 3 | 214 | 0 | 1 | 6.5 |
| 2017-2018 | סגונדה דיוויזיון | Cordoba | 16 | 977 | 5 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| לה ליגה | Real Betis | 7 | 304 | 0 | 0 | 6.3 | |
| Copa del Rey | Real Betis | 1 | 77 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2013-2014 | סגונדה דיוויזיון | Eibar | 2 | 97 | 0 | 0 | – |
|---|