פרסומת
Leonardo Lukačević משחק בקבוצת Kosice. עמדה: מגן, לאום: אוסטריה, גיל: 27, גובה: 183 ס״מ, שווי שוק: 175K €. 2026-2027: הופעות 4, שערים 0, בישולים 0. ההופעה האחרונה ברשומות: Trencin נגד Kosice (31 באוקטובר 2026).
עודכן:
ציון ממוצע חודשי
הקישו על הגרף להחלפת הנתונים
הגבוה ביותר: 450K € (21 ביולי 2020)
Kosice: הופעות 4, שערים 0, בישולים 0
לפי הרשומות הזמינות של Kosice לעונת 2026/27, Leonardo Lukačević שיחק 45 דקות ופתח בהרכב ב־0 משחקים.
Kosice: הופעות 16, שערים 0, בישולים 1
Rheindorf Altach: הופעות 53, שערים 0, בישולים 4
Admira Wacker: הופעות 77, שערים 2, בישולים 8
דפים קשורים: Kosice, תוצאות כדורגל לייב
Leonardo Lukačević – גיל: 27 שנים. תאריך לידה: 21 בינואר 1999.
עמדה: מגן.
Leonardo Lukačević – מועדון: Kosice.
Leonardo Lukačević – גובה: 183 ס״מ.
רגל חזקה: שמאל.
אזרחות: אוסטריה.
שווי שוק: 175K €.
| תאריך | קבוצה | גיל | שווי |
|---|---|---|---|
| Kosice | גיל 27 | 175K € | |
| Kosice | גיל 27 | 225K € | |
| Rheindorf Altach | גיל 26 | 250K € | |
| Rheindorf Altach | גיל 26 | 300K € | |
| Rheindorf Altach | גיל 26 | 400K € | |
| Rheindorf Altach | גיל 25 | 300K € | |
| Rheindorf Altach | גיל 25 | 300K € | |
| Rheindorf Altach | גיל 24 | 350K € | |
| Admira Wacker | גיל 24 | 250K € | |
| Admira Wacker | גיל 23 | 300K € | |
| Admira Wacker | גיל 23 | 400K € | |
| Admira Wacker | גיל 22 | 400K € | |
| Admira Wacker | גיל 22 | 350K € | |
| Admira Wacker | גיל 21 | 250K € | |
| Admira Wacker | גיל 21 | 450K € | |
| Admira Wacker | גיל 21 | 350K € | |
| Admira Wacker | גיל 20 | 400K € | |
| Admira Wacker | גיל 20 | 200K € |
Leonardo Lukačević בעונת 2026-2027: 4 הופעות, 0 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים.
Leonardo Lukačević בעונת 2026-2027: 4 הופעות, 0 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים. דקות משחק: 45. דירוג ממוצע: 6.5.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ליגת העל הסלובקית | Kosice | 4 | 45 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2025-2026 | ליגת העל הסלובקית | Kosice | 12 | 554 | 0 | 1 | 6.4 |
| בונדסליגה האוסטרית | Rheindorf Altach | 6 | 192 | 0 | 1 | 6.2 | |
| הגביע האוסטרי | Rheindorf Altach | 2 | 128 | 0 | 0 | – | |
| 2024-2025 | בונדסליגה האוסטרית | Rheindorf Altach | 21 | 1,462 | 0 | 2 | 6.5 |
| הגביע האוסטרי | Rheindorf Altach | 1 | 45 | 0 | 0 | – | |
| 2023-2024 | בונדסליגה האוסטרית |
| Rheindorf Altach |
| 21 |
| 1,666 |
| 0 |
| 1 |
| 6.2 |
| הגביע האוסטרי | Rheindorf Altach | 2 | 170 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | הליגה השנייה האוסטרית | Admira Wacker | 19 | 1,568 | 0 | 2 | 6.4 |
|---|
| 2021-2022 | בונדסליגה האוסטרית | Admira Wacker | 27 | 2,142 | 2 | 4 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הגביע האוסטרי | Admira Wacker | 1 | 120 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | בונדסליגה האוסטרית | Admira Wacker | 9 | 671 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| מוקדמות אליפות אירופה עד גיל 21 | Admira Wacker | 1 | 4 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | בונדסליגה האוסטרית | Admira Wacker | 19 | 1,583 | 0 | 2 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| מוקדמות אליפות אירופה עד גיל 21 | Admira Wacker | 1 | 11 | 0 | 0 | – |