פרסומת
Marco Sangalli משחק בקבוצת Real Zaragoza. עמדה: קשר, לאום: ספרד, גיל: 34, גובה: 179 ס״מ, שווי שוק: 150K €. 2026-2027: הופעות 9, שערים 0, בישולים 0. ההופעה האחרונה ברשומות: Real Zaragoza נגד Villarreal B (31 באוקטובר 2026).
עודכן:
ציון ממוצע חודשי
הקישו על הגרף להחלפת הנתונים
הגבוה ביותר: 700K € (18 בפבר׳ 2019)
Real Zaragoza: הופעות 9, שערים 0, בישולים 0
לפי הרשומות הזמינות של Real Zaragoza לעונת 2026/27, Marco Sangalli שיחק 709 דקות ופתח בהרכב ב־7 משחקים.
Real Zaragoza: הופעות 9, שערים 0, בישולים 0
Racing Santander: הופעות 131, שערים 10, בישולים 9
Real Oviedo: הופעות 123, שערים 11, בישולים 10
Alcorcon: הופעות 65, שערים 3, בישולים 9
Mirandes: הופעות 75, שערים 8, בישולים 5
Deportivo Alavés: הופעות 8, שערים 0, בישולים 0
דפים קשורים: Real Zaragoza, תוצאות כדורגל לייב
Marco Sangalli – גיל: 34 שנים. תאריך לידה: 7 בפברואר 1992.
עמדה: קשר.
Marco Sangalli – מועדון: Real Zaragoza.
Marco Sangalli – גובה: 179 ס״מ.
| תאריך | קבוצה | גיל | שווי |
|---|---|---|---|
| Racing Santander | גיל 34 | 150K € | |
| Racing Santander | גיל 33 | 200K € | |
| Racing Santander | גיל 33 | 300K € | |
| Racing Santander | גיל 33 | 300K € | |
| Racing Santander | גיל 32 | 350K € | |
| Racing Santander | גיל 32 | 400K € | |
| Racing Santander | גיל 31 | 500K € | |
| Racing Santander | גיל 31 | 500K € | |
| Racing Santander | גיל 31 | 600K € | |
| Real Oviedo | גיל 30 | 600K € | |
| Real Oviedo | גיל 30 | 700K € | |
| Real Oviedo | גיל 29 | 700K € | |
| Real Oviedo | גיל 29 | 700K € | |
| Real Oviedo | גיל 28 | 500K € | |
| Real Oviedo | גיל 28 | 500K € | |
| Real Oviedo | גיל 28 | 550K € | |
| Real Oviedo | גיל 27 | 700K € | |
| Alcorcon | גיל 27 | 700K € | |
| Alcorcon | גיל 27 | 700K € | |
| Alcorcon | גיל 26 | 500K € | |
| Alcorcon | גיל 25 | 500K € | |
| Mirandes | גיל 25 | 400K € | |
| Mirandes | גיל 24 | 500K € | |
| Mirandes | גיל 24 | 500K € | |
| Mirandes | גיל 24 | 400K € | |
| Mirandes | גיל 23 | 300K € | |
| Alavés | גיל 22 | 300K € | |
| Alavés | גיל 22 | 200K € |
רגל חזקה: ימין.
אזרחות: ספרד.
שווי שוק: 150K €.
Marco Sangalli בעונת 2026-2027: 9 הופעות, 0 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים.
Marco Sangalli בעונת 2026-2027: 9 הופעות, 0 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים. דקות משחק: 709. דירוג ממוצע: 7.0.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | פרימרה דיוויזיון RFEF | Real Zaragoza | 9 | 709 | 0 | 0 | 7.0 |
| 2025-2026 | סגונדה דיוויזיון | Racing Santander | 37 | 1,669 | 4 | 4 | 6.6 |
| גביע המלך הספרדי | Racing Santander | 4 | 214 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2024-2025 | סגונדה דיוויזיון | Racing Santander | 35 | 1,665 | 4 | 2 | 6.8 |
| גביע המלך הספרדי | Racing Santander | 3 | 111 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2023-2024 | סגונדה דיוויזיון | Racing Santander | 36 | 1,341 | 2 | 2 | 6.6 |
| Racing Santander |
| 1 |
| 120 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2022-2023 | סגונדה דיוויזיון | Racing Santander | 15 | 608 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| סגונדה דיוויזיון | Real Oviedo | 10 | 506 | 0 | 1 | 6.4 | |
| גביע המלך הספרדי | Real Oviedo | 2 | 71 | 1 | 0 | 7.4 |
| 2021-2022 | סגונדה דיוויזיון | Real Oviedo | 29 | 1,214 | 0 | 2 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| גביע המלך הספרדי | Real Oviedo | 1 | 59 | 0 | 0 | 5.8 |
| 2020-2021 | סגונדה דיוויזיון | Real Oviedo | 40 | 3,157 | 5 | 1 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| גביע המלך הספרדי | Real Oviedo | 2 | 71 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2019-2020 | סגונדה דיוויזיון | Real Oviedo | 39 | 2,996 | 5 | 6 | 6.3 |
|---|
| 2018-2019 | סגונדה דיוויזיון | Alcorcon | 36 | 3,104 | 2 | 6 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| גביע המלך הספרדי | Alcorcon | 1 | 25 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2017-2018 | סגונדה דיוויזיון | Alcorcon | 28 | 1,407 | 1 | 3 | 6.6 |
|---|
| 2016-2017 | סגונדה דיוויזיון | Mirandes | 39 | 2,761 | 2 | 2 | 6.6 |
|---|
| 2015-2016 | סגונדה דיוויזיון | Mirandes | 36 | 2,658 | 6 | 3 | 6.9 |
|---|
| 2014-2015 | סגונדה דיוויזיון | Deportivo Alavés | 8 | 298 | 0 | 0 | 5.9 |
|---|
| 2013-2014 | לה ליגה | Elche | 1 | 13 | 0 | 0 | – |
|---|