אין נתונים זמינים
הגבוה ביותר: 1.4M € (29 בדצמ׳ 2016)
עודכן:
עמדה: מגן, לאום: אקוודור, גיל: 33, גובה: 170 ס״מ. Mario Pineida בעונת 2025: 12 הופעות, 0 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים.
המשחק האחרון ברשומות הזמינות שבו שיחק Mario Pineida הוא Barcelona SC(ECU) נגד Libertad Loja, עם 54 דקות על המגרש. תאריך המשחק: 26 באוקטובר 2025.
Barcelona SC(ECU): הופעות 114, שערים 2, בישולים 2
El Nacional: הופעות 6, שערים 0, בישולים 0
Fluminense - RJ: הופעות 23, שערים 0, בישולים 1
דפים קשורים: תוצאות כדורגל לייב
עמדה: מגן.
Mario Pineida – גובה: 170 ס״מ.
רגל חזקה: ימין.
אזרחות: אקוודור.
Mario Pineida בעונת 2025: 12 הופעות, 0 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים.
| תאריך | קבוצה | גיל | שווי |
|---|---|---|---|
| Barcelona | גיל 32 | 300K € | |
| El Nacional | גיל 32 | 300K € | |
| Barcelona | גיל 31 | 300K € | |
| Barcelona | גיל 31 | 300K € | |
| Barcelona | גיל 31 | 500K € | |
| Barcelona | גיל 31 | 500K € | |
| Fluminense | גיל 30 | 700K € | |
| Fluminense | גיל 30 | 800K € | |
| Fluminense | גיל 29 | 800K € | |
| Barcelona | גיל 29 | 800K € | |
| Barcelona | גיל 28 | 800K € | |
| Barcelona | גיל 28 | 800K € | |
| Barcelona | גיל 28 | 800K € | |
| Barcelona | גיל 27 | 650K € | |
| Barcelona | גיל 27 | 800K € | |
| Barcelona | גיל 26 | 800K € | |
| Barcelona | גיל 26 | 800K € | |
| Barcelona | גיל 26 | 1M € | |
| Barcelona | גיל 25 | 1M € | |
| Barcelona | גיל 25 | 1.4M € | |
| Barcelona | גיל 24 | 1.4M € | |
| Barcelona | גיל 24 | 1.2M € | |
| Independiente del Valle | גיל 23 | 1.2M € | |
| Independiente del Valle | גיל 22 | 1.2M € | |
| Independiente del Valle | גיל 22 | 1M € | |
| Independiente del Valle | גיל 22 | 900K € | |
| Independiente del Valle | גיל 21 | 850K € | |
| Independiente del Valle | גיל 21 | 750K € |
Mario Pineida בעונת 2025: 12 הופעות, 0 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים. דקות משחק: 864. דירוג ממוצע: 6.3.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | ליגהפרו סריה A (אקוודור) | Barcelona SC(ECU) | 10 | 764 | 0 | 0 | 6.4 |
| קופה ליברטדורס | Barcelona SC(ECU) | 2 | 100 | 0 | 0 | 6.0 | |
| 2024-2025 | ליגהפרו סריה A (אקוודור) | Barcelona SC(ECU) | 2 | 122 | 0 | 0 | 5.9 |
| ליגהפרו סריה A (אקוודור) | El Nacional | 1 | 16 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2024 | ליגהפרו סריה A (אקוודור) | El Nacional | 5 | 291 | 0 | 0 | 6.2 |
| ליגהפרו סריה A (אקוודור) | Barcelona SC(ECU) | 4 | 211 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2023-2024 |
| ליגהפרו סריה A (אקוודור) |
| Barcelona SC(ECU) |
| 4 |
| 300 |
| 0 |
| 0 |
| 6.9 |
| 2023 | ליגהפרו סריה A (אקוודור) | Barcelona SC(ECU) | 17 | 1,303 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| קופה ליברטדורס | Barcelona SC(ECU) | 3 | 202 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2022-2023 | קופה ליברטדורס | Barcelona SC(ECU) | 1 | 74 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|
| 2022 | סריה A הברזילאית | Fluminense - RJ | 7 | 332 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| קמפיונאטו קריוקה A (ברזיל) | Fluminense - RJ | 6 | 398 | 0 | 0 | – | |
| קופה ליברטדורס | Fluminense - RJ | 4 | 46 | 0 | 0 | 6.4 | |
| קופה סודאמריקנה | Fluminense - RJ | 2 | 125 | 0 | 0 | 6.1 | |
| Brazilian Cup | Fluminense - RJ | 2 | 161 | 0 | 1 | – |
| 2021-2022 | Brazilian Cup | Fluminense - RJ | 1 | 1 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| קמפיונאטו קריוקה A (ברזיל) | Fluminense - RJ | 1 | 45 | 0 | 0 | – | |
| ליגהפרו סריה A (אקוודור) | Barcelona SC(ECU) | 2 | 137 | 0 | 0 | – |
| 2021 | ליגהפרו סריה A (אקוודור) | Barcelona SC(ECU) | 18 | 1,305 | 0 | 1 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| קופה ליברטדורס | Barcelona SC(ECU) | 11 | 990 | 1 | 1 | 6.8 |
| 2020-2021 | ליגהפרו סריה A (אקוודור) | Barcelona SC(ECU) | 10 | 872 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| קופה אמריקה | Barcelona SC(ECU) | 1 | 6 | 0 | 0 | 6.0 |
| 2020 | ליגהפרו סריה A (אקוודור) | Barcelona SC(ECU) | 10 | 736 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| קופה ליברטדורס | Barcelona SC(ECU) | 4 | 360 | 0 | 0 | 7.2 |
| 2019-2020 | קופה ליברטדורס | Barcelona SC(ECU) | 4 | 351 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ליגהפרו סריה A (אקוודור) | Barcelona SC(ECU) | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| משחקי ידידות בינלאומיים | Barcelona SC(ECU) | 1 | 14 | 0 | 0 | – |
| 2019 | ליגהפרו סריה A (אקוודור) | Barcelona SC(ECU) | 4 | 302 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2018-2019 | ליגהפרו סריה A (אקוודור) | Barcelona SC(ECU) | 3 | 270 | 1 | 0 | 7.0 |
|---|
| 2017-2018 | קופה סודאמריקנה | Barcelona SC(ECU) | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.0 |
|---|