ציון ממוצע חודשי
הקישו על הגרף להחלפת הנתונים
הגבוה ביותר: 3M € (31 ביולי 2016)
עודכן:
עמדה: חלוץ, לאום: גמביה, גיל: 34, גובה: 176 ס״מ. Modou Barrow בעונת 2025-2026: 10 הופעות, שער אחד ו-0 בישולים בכל המפעלים.
המשחק האחרון ברשומות הזמינות שבו שיחק Modou Barrow הוא Incheon United Club נגד Busan I Park, עם 29 דקות על המגרש. תאריך המשחק: 2 בנובמבר 2025.
Incheon United Club: הופעות 35, שערים 3, בישולים 4
Jeonbuk Hyundai Motors: הופעות 89, שערים 25, בישולים 16
Sivasspor: הופעות 18, שערים 1, בישולים 0
Denizlispor: הופעות 24, שערים 3, בישולים 2
Reading: הופעות 77, שערים 6, בישולים 3
Leeds United: הופעות 5, שערים 0, בישולים 0
דפים קשורים: תוצאות כדורגל לייב
Modou Barrow – גיל: 34 שנים. תאריך לידה: 13 באוקטובר 1992.
עמדה: חלוץ.
Modou Barrow – גובה: 176 ס״מ.
רגל חזקה: שמאל.
| תאריך | קבוצה | גיל | שווי |
|---|---|---|---|
| Free Player | גיל 33 | 300K € | |
| Incheon United | גיל 33 | 500K € | |
| Incheon United | גיל 32 | 600K € | |
| Abha | גיל 32 | 700K € | |
| Al Ahli | גיל 31 | 800K € | |
| Sivasspor | גיל 31 | 850K € | |
| Sivasspor | גיל 30 | 1M € | |
| Al Ahli | גיל 30 | 1.2M € | |
| Jeonbuk Hyundai Motors | גיל 30 | 1.4M € | |
| Jeonbuk Hyundai Motors | גיל 29 | 1.2M € | |
| Jeonbuk Hyundai Motors | גיל 29 | 1.5M € | |
| Jeonbuk Hyundai Motors | גיל 28 | 1.7M € | |
| Jeonbuk Hyundai Motors | גיל 28 | 1.6M € | |
| Jeonbuk Hyundai Motors | גיל 27 | 1.6M € | |
| Denizlispor | גיל 27 | 1.6M € | |
| Denizlispor | גיל 27 | 2M € | |
| Denizlispor | גיל 26 | 1.7M € | |
| Reading | גיל 26 | 2M € | |
| Reading | גיל 25 | 2.5M € | |
| Swansea City | גיל 24 | 3M € | |
| Leeds United | גיל 24 | 3M € | |
| Swansea City | גיל 23 | 3M € | |
| Swansea City | גיל 23 | 2.5M € | |
| Swansea City | גיל 22 | 1.5M € | |
| Swansea City | גיל 22 | 1M € | |
| Ostersunds | גיל 21 | 250K € | |
| Ostersunds | גיל 21 | 100K € | |
| Varbergs BoIS | גיל 20 | 75K € | |
| Norrkoping | גיל 19 | 50K € |
אזרחות: גמביה.
Modou Barrow בעונת 2025-2026: 10 הופעות, שער אחד ו-0 בישולים בכל המפעלים.
Modou Barrow בעונת 2025-2026: 10 הופעות, שער אחד ו-0 בישולים בכל המפעלים. דקות משחק: 530. דירוג ממוצע: 6.6.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | K ליג 2 | Incheon United Club | 10 | 530 | 1 | 0 | 6.6 |
| 2025 | K ליג 2 | Incheon United Club | 10 | 578 | 0 | 2 | 6.8 |
| 2024-2025 | K ליג 2 | Incheon United Club | 15 | 932 | 2 | 2 | 6.9 |
| גביע המלך הסעודי | Jeonbuk Hyundai Motors | 1 | 73 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2023-2024 | סופר ליג הטורקית | Sivasspor | 16 | 979 | 1 | 0 | 6.5 |
| הגביע הטורקי | Sivasspor | 2 | 40 | 0 | 0 | – | |
| 2022-2023 |
| הגביע הקוריאני |
| Jeonbuk Hyundai Motors |
| 3 |
| 224 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| K ליג 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | 3 | 254 | 3 | 1 | 7.7 |
| 2022 | K ליג 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | 25 | 1,764 | 10 | 7 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ליגת האלופות האסייתית | Jeonbuk Hyundai Motors | 6 | 431 | 1 | 1 | 6.8 |
| 2021-2022 | ליגת האלופות האסייתית | Jeonbuk Hyundai Motors | 3 | 186 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הגביע הקוריאני | Jeonbuk Hyundai Motors | 1 | 60 | 0 | 0 | – | |
| גביע אפריקה לאומות | Jeonbuk Hyundai Motors | 1 | 72 | 0 | 0 | 6.7 | |
| K ליג 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | 1 | 35 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2021 | K ליג 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | 15 | 859 | 3 | 1 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ליגת האלופות האסייתית | Jeonbuk Hyundai Motors | 6 | 334 | 6 | 1 | 7.7 | |
| גביע אפריקה לאומות | גמביהנבחרת לאומית | 3 | 126 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2020-2021 | K ליג 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | 6 | 380 | 0 | 1 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ליגת האלופות האסייתית | Jeonbuk Hyundai Motors | 1 | 89 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2020 | K ליג 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | 13 | 776 | 2 | 4 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ליגת האלופות האסייתית | Jeonbuk Hyundai Motors | 3 | 179 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2019-2020 | הגביע הקוריאני | Jeonbuk Hyundai Motors | 1 | 22 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| סופר ליג הטורקית | Denizlispor | 24 | 1,879 | 3 | 2 | 6.0 | |
| צ'מפיונשיפ | Reading | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | צ'מפיונשיפ | Reading | 35 | 1,611 | 3 | 3 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| גביע ה-FA | Reading | 1 | 29 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2017-2018 | צ'מפיונשיפ | Reading | 40 | 1,833 | 3 | 0 | 6.9 |
|---|
| 2016-2017 | צ'מפיונשיפ | Leeds United | 5 | 151 | 0 | 0 | 6.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| פרמייר ליג | Swansea City | 17 | 1,064 | 0 | 2 | 6.3 |
| 2015-2016 | פרמייר ליג | Swansea City | 22 | 781 | 1 | 2 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| צ'מפיונשיפ | Blackburn Rovers | 4 | 137 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2014-2015 | פרמייר ליג | Swansea City | 11 | 282 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| צ'מפיונשיפ | Nottingham Forest | 4 | 143 | 0 | 1 | 5.8 |
| 2012-2013 | אלסבנסקן | Norrkoping | 4 | 62 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | אלסבנסקן | Norrkoping | 3 | 47 | 0 | 0 | – |
|---|