פרסומת
Peter Etebo משחק בקבוצת Gençlerbirliği. עמדה: קשר, לאום: ניגריה, גיל: 30, גובה: 176 ס״מ, שווי שוק: 100K €. 2026-2027: הופעות 2, שערים 0, בישולים 0. ההופעה האחרונה ברשומות: Gençlerbirliği נגד Karaköprü Belediyespor (29 באוקטובר 2026).
עודכן:

ציון ממוצע חודשי
הקישו על הגרף להחלפת הנתונים
פצוע
אין נתונים זמינים
הגבוה ביותר: 7M € (23 בספט׳ 2018)
Gençlerbirliği: הופעות 1, שערים 0, בישולים 0
לפי הרשומות הזמינות של Gençlerbirliği לעונת 2026/27, Peter Etebo שיחק 15 דקות ופתח בהרכב ב־0 משחקים.
Gençlerbirliği: הופעות 31, שערים 0, בישולים 0
Aris Thessaloniki: הופעות 26, שערים 0, בישולים 0
Watford: הופעות 10, שערים 0, בישולים 0
Galatasaray: הופעות 29, שערים 0, בישולים 0
Getafe: הופעות 11, שערים 1, בישולים 0
Stoke City: הופעות 50, שערים 1, בישולים 1
דפים קשורים: Gençlerbirliği, תוצאות כדורגל לייב
Peter Etebo – גיל: 30 שנים. תאריך לידה: 9 בנובמבר 1995.
עמדה: קשר.
Peter Etebo – מועדון: Gençlerbirliği.
Peter Etebo – גובה: 176 ס״מ.
| תאריך | קבוצה | גיל | שווי |
|---|---|---|---|
| Gençlerbirliği | גיל 30 | 100K € | |
| Gençlerbirliği | גיל 30 | 200K € | |
| Gençlerbirliği | גיל 30 | 300K € | |
| Gençlerbirliği | גיל 29 | 400K € | |
| Gençlerbirliği | גיל 29 | 400K € | |
| Gençlerbirliği | גיל 29 | 500K € | |
| Gençlerbirliği | גיל 28 | 600K € | |
| Free Player | גיל 28 | 700K € | |
| Free Player | גיל 27 | 1.2M € | |
| Aris Thessaloniki | גיל 27 | 1.5M € | |
| Aris Thessaloniki | גיל 26 | 1.5M € | |
| Stoke City | גיל 26 | 1.5M € | |
| Stoke City | גיל 26 | 2M € | |
| Watford | גיל 26 | 3M € | |
| Galatasaray | גיל 25 | 3.2M € | |
| Galatasaray | גיל 25 | 3M € | |
| Galatasaray | גיל 25 | 3M € | |
| Getafe | גיל 24 | 4M € | |
| Getafe | גיל 24 | 5M € | |
| Stoke City | גיל 23 | 5M € | |
| Stoke City | גיל 22 | 7M € | |
| Las Palmas | גיל 22 | 1.5M € | |
| Las Palmas | גיל 22 | 2M € | |
| Feirense | גיל 21 | 1.5M € | |
| Feirense | גיל 21 | 1M € | |
| Feirense | גיל 21 | 250K € | |
| Feirense | גיל 20 | 150K € |
רגל חזקה: ימין.
אזרחות: ניגריה.
שווי שוק: 100K €.
Peter Etebo בעונת 2026-2027: 2 הופעות, 0 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים.
Peter Etebo בעונת 2026-2027: 2 הופעות, 0 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים. דקות משחק: 105. דירוג ממוצע: 6.3.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | הגביע הטורקי | Gençlerbirliği | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| סופר ליג הטורקית | Gençlerbirliği | 1 | 15 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2025-2026 | סופר ליג הטורקית | Gençlerbirliği | 1 | 42 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2024-2025 | הליגה הראשונה הטורקית | Gençlerbirliği | 27 | 2,109 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2023-2024 | משחקי ידידות בינלאומיים של מועדונים | Gençlerbirliği | 1 | 33 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2023 | גביע אפריקה לאומות | ניגריהנבחרת לאומית | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2022-2023 | סופר ליג היוונית | Aris Thessaloniki | 25 | 2,017 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הגביע היווני | Aris Thessaloniki | 1 | 86 | 0 | 0 | – |
| 2022 | מוקדמות אליפות העולם (אפריקה) | ניגריהנבחרת לאומית | 2 | 106 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| משחקי ידידות בינלאומיים | ניגריהנבחרת לאומית | 1 | 21 | 0 | 0 | 6.0 |
| 2021-2022 | פרמייר ליג | Watford | 9 | 397 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| גביע הליגה האנגלי | Watford | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.7 | |
| גביע אפריקה לאומות | ניגריהנבחרת לאומית | 1 | 90 | 1 | 0 | 8.2 |
| 2020-2021 | סופר ליג הטורקית | Galatasaray | 24 | 1,231 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הגביע הטורקי | Galatasaray | 3 | 156 | 0 | 0 | – | |
| הליגה האירופית | Galatasaray | 2 | 114 | 0 | 0 | – | |
| משחקי ידידות בינלאומיים | ניגריהנבחרת לאומית | 1 | 81 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2019-2020 | לה ליגה | Getafe | 10 | 574 | 1 | 0 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| גביע המלך הספרדי | Getafe | 1 | 21 | 0 | 0 | 6.8 | |
| צ'מפיונשיפ | Stoke City | 11 | 713 | 0 | 0 | 7.6 | |
| גביע הליגה האנגלי | Stoke City | 3 | 85 | 0 | 0 | 6.8 | |
| ליגת העל הארמנית | Las Palmas | 1 | 48 | 0 | 0 | 7.3 | |
| משחקי ידידות בינלאומיים | ניגריהנבחרת לאומית | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019 | גביע אפריקה לאומות | ניגריהנבחרת לאומית | 7 | 630 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2018-2019 | צ'מפיונשיפ | Stoke City | 34 | 2,191 | 1 | 1 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| גביע ה-FA | Stoke City | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.1 | |
| משחקי ידידות בינלאומיים | ניגריהנבחרת לאומית | 2 | 136 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | לה ליגה | Las Palmas | 14 | 1,215 | 0 | 1 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| פרימיירה ליגה | Feirense | 18 | 1,622 | 4 | 1 | 6.6 | |
| אליפות העולם בכדורגל | ניגריהנבחרת לאומית | 3 | 269 | 0 | 0 | 7.1 |
| 2016-2017 | פרימיירה ליגה | Feirense | 23 | 1,904 | 2 | 0 | 6.3 |
|---|