ציון ממוצע חודשי
הקישו על הגרף להחלפת הנתונים
אין נתונים זמינים
הגבוה ביותר: 600K € (17 בדצמ׳ 2016)
עודכן:
Petter Strand משחק בקבוצת Valerenga. עמדה: קשר, לאום: נורווגיה, גיל: 32, גובה: 175 ס״מ, שווי שוק: 350K €. Petter Strand בעונת 2026: 21 הופעות, 2 שערים ו-בישול אחד בכל המפעלים.
המשחק האחרון ברשומות הזמינות שבו שיחק Petter Strand הוא KFUM Oslo נגד Vålerenga Fotball Elite, עם 90 דקות על המגרש. תאריך המשחק: 12 באוקטובר 2026.
Vålerenga Fotball Elite: הופעות 22, שערים 2, בישולים 1
לפי הרשומות הזמינות של Vålerenga Fotball Elite לעונת 2026, Petter Strand שיחק 805 דקות ופתח בהרכב ב־4 משחקים.
Vålerenga Fotball Elite: הופעות 112, שערים 9, בישולים 6
Brann: הופעות 81, שערים 7, בישולים 11
Molde: הופעות 82, שערים 9, בישולים 6
Sogndal: הופעות 5, שערים 0, בישולים 0
דפים קשורים: Valerenga, תוצאות כדורגל לייב
Petter Strand – גיל: 32 שנים. תאריך לידה: 24 באוגוסט 1994.
עמדה: קשר.
| תאריך | קבוצה | גיל | שווי |
|---|---|---|---|
| Valerenga | גיל 32 | 350K € | |
| Valerenga | גיל 31 | 400K € | |
| Valerenga | גיל 31 | 400K € | |
| Valerenga | גיל 30 | 400K € | |
| Valerenga | גיל 30 | 400K € | |
| Valerenga | גיל 29 | 400K € | |
| Valerenga | גיל 29 | 400K € | |
| Valerenga | גיל 28 | 400K € | |
| Valerenga | גיל 28 | 400K € | |
| Brann | גיל 27 | 400K € | |
| Brann | גיל 26 | 500K € | |
| Brann | גיל 26 | 600K € | |
| Brann | גיל 25 | 500K € | |
| Brann | גיל 25 | 475K € | |
| Brann | גיל 25 | 600K € | |
| Molde | גיל 24 | 500K € | |
| Molde | גיל 23 | 600K € | |
| Molde | גיל 22 | 600K € | |
| Sogndal | גיל 21 | 500K € | |
| Sogndal | גיל 20 | 400K € |
Petter Strand – מועדון: Valerenga.
Petter Strand – גובה: 175 ס״מ.
רגל חזקה: ימין.
אזרחות: נורווגיה.
שווי שוק: 350K €.
Petter Strand בעונת 2026: 21 הופעות, 2 שערים ו-בישול אחד בכל המפעלים.
Petter Strand בעונת 2026: 21 הופעות, 2 שערים ו-בישול אחד בכל המפעלים. דקות משחק: 804. דירוג ממוצע: 6.4.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | אליטסריאן | Vålerenga Fotball Elite | 21 | 804 | 2 | 1 | 6.4 |
| 2025-2026 | אליטסריאן | Vålerenga Fotball Elite | 4 | 157 | 2 | 0 | 6.9 |
| 2025 | אליטסריאן | Vålerenga Fotball Elite | 24 | 1,299 | 3 | 1 | 6.6 |
| 2024-2025 | אליטסריאן | Vålerenga Fotball Elite | 1 | 28 | 0 | 0 | 5.6 |
| 2023 | אליטסריאן | Vålerenga Fotball Elite | 27 | 2,309 | 2 | 0 | 6.5 |
| הדיוויזיון הראשון (נורווגיה) | Vålerenga Fotball Elite |
| 2 |
| 203 |
| 0 |
| 0 |
| 6.6 |
| 2022-2023 | אליטסריאן | Vålerenga Fotball Elite | 9 | 810 | 0 | 1 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Norwegian Cup | Vålerenga Fotball Elite | 1 | 77 | 0 | 0 | – |
| 2022 | אליטסריאן | Vålerenga Fotball Elite | 17 | 1,348 | 0 | 2 | 6.5 |
|---|
| 2021-2022 | אליטסריאן | Vålerenga Fotball Elite | 6 | 495 | 0 | 1 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אליטסריאן | Brann | 2 | 195 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2021 | אליטסריאן | Brann | 26 | 2,218 | 1 | 3 | 6.4 |
|---|
| 2020-2021 | אליטסריאן | Brann | 5 | 450 | 1 | 0 | 6.9 |
|---|
| 2020 | אליטסריאן | Brann | 22 | 1,866 | 2 | 3 | 6.4 |
|---|
| 2019-2020 | אליטסריאן | Brann | 5 | 299 | 0 | 1 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הליגה האירופית של אופ"א | Brann | 2 | 106 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2019 | אליטסריאן | Brann | 16 | 1,308 | 3 | 4 | 6.9 |
|---|
| 2018-2019 | אליטסריאן | Brann | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אליטסריאן | Molde | 6 | 269 | 0 | 0 | 6.6 | |
| הליגה האירופית של אופ"א | Molde | 6 | 350 | 1 | 0 | – |
| 2018 | אליטסריאן | Molde | 10 | 474 | 0 | 1 | 6.5 |
|---|
| 2017-2018 | אליטסריאן | Molde | 18 | 1,231 | 2 | 2 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הליגה האירופית של אופ"א | Molde | 1 | 70 | 0 | 0 | – |
| 2017 | אליטסריאן | Molde | 6 | 513 | 2 | 0 | 6.8 |
|---|
| 2016-2017 | אליטסריאן | Molde | 16 | 1,316 | 1 | 2 | 6.6 |
|---|
| 2016 | אליטסריאן | Molde | 10 | 848 | 1 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2015-2016 | אליטסריאן | Molde | 9 | 670 | 2 | 1 | 7.1 |
|---|
| 2014-2015 | אליטסריאן | Sogndal | 3 | 112 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | אליטסריאן | Sogndal | 2 | 151 | 0 | 0 | 6.0 |
|---|