
ציון ממוצע חודשי
הקישו על הגרף להחלפת הנתונים
פצוע
אין נתונים זמינים
הגבוה ביותר: 3.5M € (15 בדצמ׳ 2024)
עודכן:
Ryan Manning משחק בקבוצת Southampton. עמדה: מגן, לאום: אירלנד, גיל: 30, גובה: 172 ס״מ, שווי שוק: 2.8M €. Ryan Manning בעונת 2026-2027: 14 הופעות, שער אחד ו-2 בישולים בכל המפעלים.
המשחק האחרון ברשומות הזמינות שבו שיחק Ryan Manning הוא Southampton נגד Portsmouth, עם 90 דקות על המגרש. תאריך המשחק: 11 באוקטובר 2026.
Southampton: הופעות 9, שערים 1, בישולים 1
לפי הרשומות הזמינות של Southampton לעונת 2026/27, Ryan Manning שיחק 730 דקות ופתח בהרכב ב־8 משחקים.
Southampton: הופעות 129, שערים 9, בישולים 12
Southampton U21: הופעות 1, שערים 0, בישולים 0
Swansea City: הופעות 109, שערים 7, בישולים 18
Queens Park Rangers: הופעות 93, שערים 7, בישולים 7
Rotherham United: הופעות 18, שערים 3, בישולים 1
דפים קשורים: Southampton, תוצאות כדורגל לייב
Ryan Manning – גיל: 30 שנים. תאריך לידה: 14 ביוני 1996.
| תאריך | קבוצה | גיל | שווי |
|---|---|---|---|
| Southampton | גיל 29 | 2.8M € | |
| Southampton | גיל 29 | 2.8M € | |
| Southampton | גיל 28 | 3M € | |
| Southampton | גיל 28 | 3.5M € | |
| Southampton | גיל 27 | 3M € | |
| Southampton | גיל 27 | 3M € | |
| Southampton | גיל 27 | 2.5M € | |
| Swansea City | גיל 26 | 2.5M € | |
| Swansea City | גיל 26 | 2.5M € | |
| Swansea City | גיל 25 | 2.2M € | |
| Swansea City | גיל 25 | 1.8M € | |
| Swansea City | גיל 25 | 1.2M € | |
| Swansea City | גיל 24 | 1.4M € | |
| Swansea City | גיל 24 | 2M € | |
| Queens Park Rangers | גיל 24 | 2.4M € | |
| Queens Park Rangers | גיל 23 | 2.4M € | |
| Queens Park Rangers | גיל 23 | 3M € | |
| Queens Park Rangers | גיל 23 | 1.5M € | |
| Queens Park Rangers | גיל 23 | 350K € | |
| Rotherham United | גיל 22 | 250K € | |
| Queens Park Rangers | גיל 21 | 250K € | |
| Queens Park Rangers | גיל 20 | 100K € |
עמדה: מגן.
Ryan Manning – מועדון: Southampton.
Ryan Manning – גובה: 172 ס״מ.
רגל חזקה: שמאל.
אזרחות: אירלנד.
שווי שוק: 2.8M €.
Ryan Manning בעונת 2026-2027: 14 הופעות, שער אחד ו-2 בישולים בכל המפעלים.
Ryan Manning בעונת 2026-2027: 14 הופעות, שער אחד ו-2 בישולים בכל המפעלים. דקות משחק: 1,086.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | צ'מפיונשיפ | Southampton | 9 | 730 | 1 | 1 | 6.8 |
| English Football League Cup | Southampton | 1 | 90 | 0 | 1 | 9.0 | |
| ליגת האומות של אופ"א | אירלנדנבחרת לאומית | 4 | 266 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2026 | מוקדמות אליפות העולם (אופ"א) | אירלנדנבחרת לאומית | 5 | 383 | 0 | 1 | 6.7 |
| 2025-2026 | צ'מפיונשיפ | Southampton | 45 | 3,429 | 8 | 6 | 7.0 |
| FA Cup | Southampton | 3 | 307 | 0 | 0 | 6.4 | |
| English Football League Cup |
| Southampton |
| 3 |
| 243 |
| 0 |
| 1 |
| 6.8 |
| מוקדמות אליפות העולם (אופ"א) | אירלנדנבחרת לאומית | 1 | 81 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2024-2025 | פרמייר ליג | Southampton | 24 | 1,468 | 0 | 1 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Southampton | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.8 | |
| English Football League Cup | Southampton | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.5 | |
| English U21 Premier League | Southampton U21 | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.7 | |
| ליגת האומות של אופ"א | אירלנדנבחרת לאומית | 4 | 131 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2024 | אליפות אירופה של אופ"א | אירלנדנבחרת לאומית | 4 | 251 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2023-2024 | צ'מפיונשיפ | Southampton | 40 | 2,841 | 0 | 2 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Southampton | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.9 | |
| משחקי ידידות בינלאומיים | אירלנדנבחרת לאומית | 1 | 23 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2022-2023 | צ'מפיונשיפ | Swansea City | 43 | 3,702 | 5 | 10 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Swansea City | 2 | 137 | 0 | 0 | 6.6 | |
| English Football League Cup | Swansea City | 1 | 61 | 0 | 0 | 7.7 |
| 2021-2022 | צ'מפיונשיפ | Swansea City | 38 | 2,993 | 2 | 4 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Swansea City | 3 | 115 | 0 | 0 | 6.4 | |
| FA Cup | Swansea City | 1 | 120 | 0 | 0 | 7.1 | |
| משחקי ידידות בינלאומיים | אירלנדנבחרת לאומית | 2 | 100 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2020-2021 | צ'מפיונשיפ | Swansea City | 18 | 1,091 | 0 | 2 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Swansea City | 3 | 270 | 0 | 2 | 6.7 | |
| English Football League Cup | Queens Park Rangers | 1 | 90 | 1 | 0 | 8.2 | |
| משחקי ידידות בינלאומיים | אירלנדנבחרת לאומית | 3 | 15 | 0 | 0 | 6.5 | |
| ליגת האומות של אופ"א | אירלנדנבחרת לאומית | 1 | 86 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2019-2020 | צ'מפיונשיפ | Queens Park Rangers | 41 | 3,743 | 2 | 5 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Queens Park Rangers | 2 | 180 | 1 | 0 | 7.6 | |
| FA Cup | Queens Park Rangers | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | צ'מפיונשיפ | Queens Park Rangers | 9 | 632 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Queens Park Rangers | 2 | 98 | 0 | 0 | 6.5 | |
| צ'מפיונשיפ | Rotherham United | 18 | 995 | 3 | 1 | 6.6 |
| 2017-2018 | צ'מפיונשיפ | Queens Park Rangers | 19 | 919 | 2 | 1 | 6.2 |
|---|
| 2016-2017 | צ'מפיונשיפ | Queens Park Rangers | 18 | 1,302 | 1 | 1 | 6.5 |
|---|