ציון ממוצע חודשי
הקישו על הגרף להחלפת הנתונים
אין נתונים זמינים
הגבוה ביותר: 800K € (11 במאי 2026)
עודכן:
Sam Nombe משחק בקבוצת Milton Keynes Dons. עמדה: חלוץ, לאום: אנגליה, גיל: 27, גובה: 180 ס״מ, שווי שוק: 800K €. Sam Nombe בעונת 2026-2027: 10 הופעות, שער אחד ו-0 בישולים בכל המפעלים.
המשחק האחרון ברשומות הזמינות שבו שיחק Sam Nombe הוא Milton Keynes Dons נגד Reading, עם 90 דקות על המגרש. תאריך המשחק: 10 באוקטובר 2026.
Milton Keynes Dons: הופעות 8, שערים 0, בישולים 0
לפי הרשומות הזמינות של Milton Keynes Dons לעונת 2026/27, Sam Nombe שיחק 657 דקות ופתח בהרכב ב־8 משחקים.
Milton Keynes Dons: הופעות 42, שערים 7, בישולים 2
Rotherham United: הופעות 124, שערים 31, בישולים 9
Exeter City: הופעות 85, שערים 27, בישולים 11
Luton Town: הופעות 12, שערים 0, בישולים 0
Oxford City: הופעות 1, שערים 0, בישולים 0
דפים קשורים: Milton Keynes Dons, תוצאות כדורגל לייב
Sam Nombe – גיל: 27 שנים. תאריך לידה: 22 באוקטובר 1998.
| תאריך | קבוצה | גיל | שווי |
|---|
| Rotherham United | גיל 27 | 800K € | |
| Rotherham United | גיל 27 | 750K € | |
| Rotherham United | גיל 26 | 700K € | |
| Rotherham United | גיל 26 | 600K € | |
| Rotherham United | גיל 25 | 600K € | |
| Rotherham United | גיל 25 | 500K € | |
| Exeter City | גיל 24 | 500K € | |
| Exeter City | גיל 24 | 500K € | |
| Exeter City | גיל 23 | 250K € | |
| Luton Town | גיל 22 | 150K € | |
| Luton Town | גיל 22 | 100K € |
עמדה: חלוץ.
Sam Nombe – מועדון: Milton Keynes Dons.
Sam Nombe – גובה: 180 ס״מ.
רגל חזקה: ימין.
אזרחות: אנגליה.
שווי שוק: 800K €.
Sam Nombe בעונת 2026-2027: 10 הופעות, שער אחד ו-0 בישולים בכל המפעלים.
Sam Nombe בעונת 2026-2027: 10 הופעות, שער אחד ו-0 בישולים בכל המפעלים. דקות משחק: 792. דירוג ממוצע: 6.3.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ליג 1 האנגלית | Milton Keynes Dons | 8 | 657 | 0 | 0 | 6.2 |
| English Football League Trophy | Milton Keynes Dons | 1 | 45 | 1 | 0 | 7.4 | |
| English Football League Cup | Milton Keynes Dons | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2025-2026 | ליג 1 האנגלית | Rotherham United | 31 | 2,420 | 12 | 1 | 6.8 |
| FA Cup | Rotherham United | 1 | 58 | 1 | 0 | 7.5 | |
| 2024-2025 | ליג 1 האנגלית | Rotherham United | 43 | 3,447 | 14 | 5 | 6.9 |
| English Football League Trophy |
| Rotherham United |
| 4 |
| 89 |
| 0 |
| 0 |
| 6.4 |
| English Football League Cup | Rotherham United | 2 | 135 | 1 | 0 | 7.4 |
| FA Cup | Rotherham United | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2023-2024 | צ'מפיונשיפ | Rotherham United | 41 | 2,268 | 3 | 3 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Rotherham United | 1 | 26 | 0 | 0 | 6.2 | |
| ליג 1 האנגלית | Exeter City | 5 | 319 | 0 | 1 | 6.4 | |
| English Football League Cup | Exeter City | 1 | 64 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2022-2023 | ליג 1 האנגלית | Exeter City | 42 | 3,086 | 14 | 7 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Exeter City | 2 | 157 | 0 | 0 | 6.4 | |
| English Football League Cup | Exeter City | 1 | 45 | 2 | 1 | 9.5 |
| 2021-2022 | ליג 2 האנגלית | Exeter City | 28 | 1,837 | 8 | 2 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Exeter City | 4 | 256 | 2 | 0 | 6.9 | |
| ליג 1 האנגלית | Exeter City | 1 | 74 | 1 | 0 | 7.5 | |
| English Football League Trophy | Exeter City | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | צ'מפיונשיפ | Luton Town | 11 | 172 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Luton Town | 1 | 81 | 0 | 0 | 6.7 | |
| ליג 1 האנגלית | Milton Keynes Dons | 4 | 164 | 0 | 0 | – | |
| English Football League Trophy | Milton Keynes Dons | 2 | 120 | 1 | 0 | – | |
| English Football League Cup | Milton Keynes Dons | 1 | 73 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2019-2020 | ליג 1 האנגלית | Milton Keynes Dons | 19 | 1,131 | 2 | 2 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Milton Keynes Dons | 2 | 180 | 2 | 0 | 7.6 | |
| English Football League Cup | Milton Keynes Dons | 2 | 114 | 1 | 0 | 6.9 |
| 2018-2019 | FA Cup | Oxford City | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.5 |
|---|
| 2017-2018 | ליג 1 האנגלית | Milton Keynes Dons | 2 | 31 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|