ציון ממוצע חודשי
הקישו על הגרף להחלפת הנתונים
אין נתונים זמינים
הגבוה ביותר: 5M € (14 במרץ 2022)
עודכן:
Silvan Hefti משחק בקבוצת DC United. עמדה: מגן, לאום: שווייץ, גיל: 28, גובה: 182 ס״מ, שווי שוק: 800K €. Silvan Hefti בעונת 2026: 23 הופעות, 2 שערים ו-3 בישולים בכל המפעלים.
המשחק האחרון ברשומות הזמינות שבו שיחק Silvan Hefti הוא DC United נגד New York Red Bulls, עם 90 דקות על המגרש. תאריך המשחק: 15 באוקטובר 2026.
DC United: הופעות 25, שערים 2, בישולים 2
לפי הרשומות הזמינות של DC United לעונת 2026, Silvan Hefti שיחק 2087 דקות ופתח בהרכב ב־24 משחקים.
DC United: הופעות 26, שערים 2, בישולים 3
Hamburger: הופעות 21, שערים 1, בישולים 1
Montpellier Hérault: הופעות 14, שערים 0, בישולים 1
Genoa: הופעות 53, שערים 1, בישולים 1
Young Boys: הופעות 71, שערים 2, בישולים 5
St. Gallen 1879: הופעות 108, שערים 5, בישולים 5
דפים קשורים: DC United, תוצאות כדורגל לייב
| תאריך | קבוצה | גיל | שווי |
|---|---|---|---|
| DC United | גיל 28 | 800K € | |
| Hamburger | גיל 28 | 700K € | |
| Hamburger | גיל 27 | 1M € | |
| Hamburger | גיל 27 | 1.5M € | |
| Hamburger | גיל 26 | 2M € | |
| Montpellier | גיל 26 | 2.5M € | |
| Genoa | גיל 26 | 2.5M € | |
| Genoa | גיל 25 | 3.4M € | |
| Genoa | גיל 25 | 4.2M € | |
| Genoa | גיל 24 | 5M € | |
| Genoa | גיל 24 | 5M € | |
| Genoa | גיל 24 | 3.5M € | |
| Young Boys | גיל 23 | 3.5M € | |
| Young Boys | גיל 23 | 3.5M € | |
| St. Gallen | גיל 22 | 3.5M € | |
| St. Gallen | גיל 22 | 2.8M € | |
| St. Gallen | גיל 22 | 3.5M € | |
| St. Gallen | גיל 21 | 2.5M € | |
| St. Gallen | גיל 21 | 2.5M € | |
| St. Gallen | גיל 21 | 2.5M € | |
| St. Gallen | גיל 20 | 1.8M € | |
| St. Gallen | גיל 20 | 2.3M € | |
| St. Gallen | גיל 20 | 1.8M € | |
| St. Gallen | גיל 19 | 1.5M € | |
| St. Gallen | גיל 19 | 1.5M € | |
| St. Gallen | גיל 19 | 1M € | |
| St. Gallen | גיל 18 | 1M € | |
| St. Gallen | גיל 18 | 750K € | |
| St. Gallen | גיל 18 | 100K € | |
| St. Gallen | גיל 17 | 100K € |
Silvan Hefti – גיל: 28 שנים. תאריך לידה: 25 באוקטובר 1997.
עמדה: מגן.
Silvan Hefti – מועדון: DC United.
Silvan Hefti – גובה: 182 ס״מ.
רגל חזקה: ימין.
אזרחות: שווייץ.
שווי שוק: 800K €.
Silvan Hefti בעונת 2026: 23 הופעות, 2 שערים ו-3 בישולים בכל המפעלים.
Silvan Hefti בעונת 2026: 23 הופעות, 2 שערים ו-3 בישולים בכל המפעלים. דקות משחק: 1,855. דירוג ממוצע: 6.4.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | מייג'ור ליג סוקר | DC United | 22 | 1,817 | 2 | 2 | 6.4 |
| האו פן קאפ האמריקאי | DC United | 1 | 38 | 0 | 1 | 6.3 | |
| 2025-2026 | מייג'ור ליג סוקר | DC United | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2024-2025 | בונדסליגה 2 | Hamburger | 20 | 1,000 | 1 | 1 | 6.6 |
| הגביע הגרמני | Hamburger | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.4 | |
| 2023-2024 | ליג 1 | Montpellier Hérault | 11 | 712 | 0 | 1 | 6.3 |
| הגביע הצרפתי |
| 3 |
| 270 |
| 0 |
| 0 |
| 6.7 |
| סריה A | Genoa | 6 | 111 | 0 | 0 | 6.4 |
| קופה איטליה | Genoa | 2 | 180 | 0 | 1 | 6.5 |
| 2022-2023 | סריה B | Genoa | 26 | 1,632 | 1 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| קופה איטליה | Genoa | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2021-2022 | סריה A | Genoa | 16 | 1,290 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| קופה איטליה | Genoa | 1 | 120 | 0 | 0 | 6.4 | |
| סופר ליג השווייצרית | Young Boys | 17 | 1,110 | 1 | 2 | 7.0 | |
| ליגת האלופות | Young Boys | 9 | 584 | 1 | 2 | 6.5 |
| 2020-2021 | סופר ליג השווייצרית | Young Boys | 30 | 2,107 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הליגה האירופית | Young Boys | 11 | 963 | 0 | 1 | 6.5 | |
| ליגת האלופות | Young Boys | 3 | 260 | 0 | 0 | 6.6 | |
| הגביע השווייצרי | Young Boys | 1 | 76 | 0 | 0 | – | |
| סופר ליג השווייצרית | St. Gallen 1879 | 1 | 84 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2019-2020 | סופר ליג השווייצרית | St. Gallen 1879 | 33 | 2,915 | 3 | 4 | 6.6 |
|---|
| 2018-2019 | סופר ליג השווייצרית | St. Gallen 1879 | 29 | 2,508 | 1 | 1 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הליגה האירופית | St. Gallen 1879 | 2 | 180 | 1 | 0 | 6.7 |
| 2017-2018 | סופר ליג השווייצרית | St. Gallen 1879 | 27 | 2,346 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2016-2017 | סופר ליג השווייצרית | St. Gallen 1879 | 9 | 762 | 0 | 0 | 6.0 |
|---|
| 2015-2016 | סופר ליג השווייצרית | St. Gallen 1879 | 7 | 394 | 0 | 0 | – |
|---|