פרסומת
Stéphane Lambèse משחק בקבוצת Chateauroux. עמדה: מגן, לאום: האיטי, גיל: 30, גובה: 171 ס״מ, שווי שוק: 150K €. 2025-2026: הופעות 22, שערים 0, בישולים 0. ההופעה האחרונה ברשומות: Orléans נגד Fleury Merogis (9 במאי 2026).
עודכן:
ציון ממוצע חודשי
הקישו על הגרף להחלפת הנתונים
הגבוה ביותר: 500K € (1 ביוני 2022)
Chateauroux: הופעות 3, שערים 1, בישולים 0
לפי הרשומות הזמינות של Chateauroux לעונת 2026/27, Stéphane Lambèse שיחק 206 דקות ופתח בהרכב ב־2 משחקים.
Fleury Merogis: הופעות 22, שערים 0, בישולים 0
Arda: הופעות 6, שערים 0, בישולים 0
Quevilly Rouen Métropole: הופעות 27, שערים 1, בישולים 0
Orléans: הופעות 27, שערים 0, בישולים 1
דפים קשורים: Chateauroux, תוצאות כדורגל לייב
Stéphane Lambèse – גיל: 30 שנים. תאריך לידה: 10 בנובמבר 1995.
עמדה: מגן.
Stéphane Lambèse – מועדון: Chateauroux.
Stéphane Lambèse – גובה: 171 ס״מ.
רגל חזקה: ימין.
אזרחות: האיטי.
| תאריך | קבוצה | גיל | שווי |
|---|---|---|---|
| Fleury Merogis | גיל 30 | 150K € | |
| Fleury Merogis | גיל 30 | 150K € | |
| Fleury Merogis | גיל 29 | 200K € | |
| Free Player | גיל 29 | 250K € | |
| Lokomotiv Sofia | גיל 29 | 300K € | |
| Lokomotiv Sofia | גיל 28 | 300K € | |
| Lokomotiv Sofia | גיל 28 | 250K € | |
| Lokomotiv Sofia | גיל 28 | 250K € | |
| Free Player | גיל 27 | 250K € | |
| Free Player | גיל 26 | 400K € | |
| Quevilly Rouen | גיל 26 | 500K € | |
| Quevilly Rouen | גיל 26 | 450K € | |
| Orléans | גיל 25 | 450K € | |
| Orléans | גיל 25 | 400K € | |
| Orléans | גיל 24 | 400K € | |
| Orléans | גיל 24 | 325K € | |
| Orléans | גיל 24 | 400K € | |
| Stade Lavallois MFC | גיל 23 | 350K € | |
| Paris Saint Germain II | גיל 20 | 175K € |
שווי שוק: 150K €.
Stéphane Lambèse בעונת 2025-2026: 22 הופעות, 0 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים.
Stéphane Lambèse בעונת 2025-2026: 22 הופעות, 0 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים. דקות משחק: 1,132. דירוג ממוצע: 6.6.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | מוקדמות אליפות העולם (קונקקאף) | האיטינבחרת לאומית | 2 | 13 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2025-2026 | ליג 3 הצרפתית | Fleury Merogis | 22 | 1,132 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2024-2025 | ליגת האומות של קונקקאף | האיטינבחרת לאומית | 4 | 172 | 0 | 1 | 6.6 |
| 2023-2024 | הליגה הראשונה הבולגרית | Arda | 6 | 240 | 0 | 0 | – |
| ליגת האומות של קונקקאף | האיטינבחרת לאומית | 2 | 26 | 0 | 0 | 6.1 | |
| 2021-2022 | ליג 2 | Quevilly Rouen Métropole |
| 25 |
| 1,548 |
| 1 |
| 0 |
| 6.4 |
| הגביע הצרפתי | Quevilly Rouen Métropole | 2 | 106 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | ליג 3 הצרפתית | Orléans | 5 | 239 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הגביע הצרפתי | Orléans | 1 | 93 | 0 | 0 | – | |
| גביע הזהב של קונקקאף | האיטינבחרת לאומית | 4 | 285 | 0 | 0 | – | |
| מוקדמות אליפות העולם (קונקקאף) | האיטינבחרת לאומית | 3 | 151 | 0 | 0 | 6.0 |
| 2019-2020 | ליג 2 | Orléans | 20 | 1,490 | 0 | 1 | 6.6 |
|---|
| 2018-2019 | ליג 2 | Orléans | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|