פרסומת
עמדה: מגן, לאום: סלובקיה, גיל: 41, גובה: 184 ס״מ. 2024-2025: הופעות 28, שערים 0, בישולים 0. ההופעה האחרונה ברשומות: MSK Zilina נגד Spartak Trnava (27 באפריל 2025).
עודכן:
אין נתונים זמינים
הגבוה ביותר: 10M € (18 ביוני 2013)
| תאריך | קבוצה | גיל | שווי |
|---|---|---|---|
| MSK Zilina | גיל 39 | 50K € | |
| MSK Zilina | גיל 39 | 50K € | |
| MSK Zilina | גיל 38 | 50K € | |
| MSK Zilina | גיל 38 | 125K € | |
| Karmiotissa Polemidion | גיל 37 | 150K € | |
| Karmiotissa Polemidion | גיל 37 | 200K € | |
| Omonia Nicosia | גיל 36 | 200K € | |
| Omonia Nicosia |
MSK Zilina: הופעות 39, שערים 0, בישולים 0
Saturn Ramenskoe: הופעות 9, שערים 0, בישולים 0
Omonia Nicosia: הופעות 25, שערים 0, בישולים 0
Olympique de Marseille: הופעות 17, שערים 0, בישולים 0
Trabzonspor: הופעות 20, שערים 0, בישולים 0
Dynamo Moscow: הופעות 30, שערים 1, בישולים 1
דפים קשורים: תוצאות כדורגל לייב
Tomás Hubocan – גיל: 41 שנים. תאריך לידה: 17 בספטמבר 1985.
עמדה: מגן.
Tomás Hubocan – גובה: 184 ס״מ.
רגל חזקה: שתיהן.
אזרחות: סלובקיה.
Tomás Hubocan בעונת 2024-2025: 28 הופעות, 0 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים.
| גיל 36 |
| 250K € |
| Omonia Nicosia | גיל 35 | 300K € |
| Omonia Nicosia | גיל 35 | 300K € |
| Omonia Nicosia | גיל 34 | 300K € |
| Marseille | גיל 33 | 500K € |
| Marseille | גיל 33 | 500K € |
| Marseille | גיל 33 | 500K € |
| Trabzonspor | גיל 32 | 1M € |
| Trabzonspor | גיל 32 | 1.2M € |
| Marseille | גיל 31 | 1.5M € |
| Marseille | גיל 31 | 2M € |
| Marseille | גיל 31 | 3M € |
| Marseille | גיל 30 | 4.5M € |
| Dynamo Moscow | גיל 30 | 4.5M € |
| Dynamo Moscow | גיל 30 | 6.5M € |
| Dynamo Moscow | גיל 29 | 6.5M € |
| Dynamo Moscow | גיל 29 | 7.5M € |
| Zenit StPetersburg | גיל 28 | 7.5M € |
| Zenit StPetersburg | גיל 28 | 8.5M € |
| Zenit StPetersburg | גיל 27 | 10M € |
| Zenit StPetersburg | גיל 27 | 9.5M € |
| Zenit StPetersburg | גיל 26 | 7.5M € |
| Zenit StPetersburg | גיל 26 | 5.8M € |
| Zenit StPetersburg | גיל 25 | 4M € |
| Zenit StPetersburg | גיל 25 | 4M € |
| Zenit StPetersburg | גיל 24 | 3M € |
| Zenit StPetersburg | גיל 24 | 2.5M € |
| Zenit StPetersburg | גיל 24 | 2.2M € |
| Zenit StPetersburg | גיל 23 | 1.8M € |
| Zenit StPetersburg | גיל 23 | 2.3M € |
| Zenit StPetersburg | גיל 22 | 1.9M € |
| Zenit StPetersburg | גיל 22 | 2.5M € |
| Zenit StPetersburg | גיל 22 | 1.5M € |
Tomás Hubocan בעונת 2024-2025: 28 הופעות, 0 שערים ו-0 בישולים בכל המפעלים. דקות משחק: 2,484. דירוג ממוצע: 6.9.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | ליגת העל הסלובקית | MSK Zilina | 28 | 2,484 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2023-2024 | ליגת העל הסלובקית | MSK Zilina | 11 | 905 | 0 | 0 | 6.9 |
| הליגה השנייה (סלובקיה) | Saturn Ramenskoe | 1 | 69 | 0 | 0 | – | |
| 2022-2023 | הליגה הראשונה של קפריסין | Saturn Ramenskoe | 3 | 101 | 0 | 0 | – |
| 2022 | מוקדמות אליפות העולם (אירופה) | סלובקיהנבחרת לאומית | 2 | 180 | 0 | 1 | 6.7 |
| 2021-2022 | ליגת הקונפרנס | Omonia Nicosia | 4 | 223 | 0 |
| 0 |
| 6.4 |
| הליגה הראשונה של קפריסין | Omonia Nicosia | 3 | 177 | 0 | 0 | – |
| גביע קפריסין | Omonia Nicosia | 2 | 154 | 0 | 0 | – |
| ליגת האלופות | Omonia Nicosia | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| הליגה האירופית | Omonia Nicosia | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | הליגה האירופית | Omonia Nicosia | 5 | 450 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ליגת האלופות | Omonia Nicosia | 4 | 390 | 0 | 0 | 6.7 | |
| הליגה הראשונה של קפריסין | Omonia Nicosia | 1 | 6 | 0 | 0 | – | |
| אליפות אירופה | סלובקיהנבחרת לאומית | 1 | 84 | 0 | 0 | 6.8 | |
| משחקי ידידות בינלאומיים | סלובקיהנבחרת לאומית | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.0 | |
| ליגת האומות | סלובקיהנבחרת לאומית | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2020 | אליפות אירופה | סלובקיהנבחרת לאומית | 3 | 300 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|
| 2019-2020 | הליגה הראשונה של קפריסין | Omonia Nicosia | 2 | 80 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| גביע קפריסין | Omonia Nicosia | 1 | 34 | 0 | 0 | – |
| 2019 | משחקי ידידות בינלאומיים | סלובקיהנבחרת לאומית | 1 | 3 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|
| 2018-2019 | ליג 1 | Olympique de Marseille | 2 | 67 | 0 | 0 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הליגה האירופית | Olympique de Marseille | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.5 | |
| ליגת האומות | סלובקיהנבחרת לאומית | 2 | 170 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2017-2018 | סופר ליג הטורקית | Trabzonspor | 20 | 1,604 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ליג 1 | Olympique de Marseille | 1 | 90 | 0 | 0 | 4.9 |
| 2016-2017 | ליג 1 | Olympique de Marseille | 13 | 996 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2015-2016 | ליגת העל הרוסית | Dynamo Moscow | 21 | 1,742 | 1 | 1 | 7.1 |
|---|
| 2014-2015 | ליגת העל הרוסית | Dynamo Moscow | 9 | 681 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2011-2012 | ליגת העל הרוסית | Saturn Ramenskoe | 2 | 169 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | ליגת העל הרוסית | Saturn Ramenskoe | 2 | 48 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2009-2010 | ליגת העל הרוסית | Saturn Ramenskoe | 1 | 83 | 0 | 0 | – |
|---|