ציון ממוצע חודשי
הקישו על הגרף להחלפת הנתונים
הגבוה ביותר: 2M € (29 בנוב׳ 2019)
עודכן:
Tomás Martínez משחק בקבוצת Barcelona. עמדה: קשר, לאום: ארגנטינה, גיל: 31, גובה: 173 ס״מ, שווי שוק: 500K €. Tomás Martínez בעונת 2026: 28 הופעות, 0 שערים ו-5 בישולים בכל המפעלים.
המשחק האחרון ברשומות הזמינות שבו שיחק Tomás Martínez הוא Liga Dep Universitaria Quito נגד Barcelona SC(ECU), עם 12 דקות על המגרש. תאריך המשחק: 12 באוקטובר 2026.
Barcelona SC(ECU): הופעות 21, שערים 0, בישולים 3
לפי הרשומות הזמינות של Barcelona SC(ECU) לעונת 2026, Tomás Martínez שיחק 906 דקות ופתח בהרכב ב־9 משחקים.
Barcelona SC(ECU): הופעות 28, שערים 0, בישולים 5
FBC Melgar: הופעות 116, שערים 20, בישולים 18
Aldosivi Mar del Plata: הופעות 35, שערים 1, בישולים 1
Defensa y Justicia: הופעות 24, שערים 3, בישולים 1
Houston Dynamo: הופעות 94, שערים 13, בישולים 10
Sporting Braga: הופעות 3, שערים 0, בישולים 0
דפים קשורים: Barcelona, תוצאות כדורגל לייב
| תאריך | קבוצה | גיל | שווי |
|---|---|---|---|
| Barcelona | גיל 31 | 500K € | |
| FBC Melgar | גיל 30 | 600K € | |
| FBC Melgar | גיל 30 | 600K € | |
| FBC Melgar | גיל 29 | 650K € | |
| FBC Melgar | גיל 29 | 600K € | |
| FBC Melgar | גיל 29 | 500K € | |
| FBC Melgar | גיל 28 | 500K € | |
| FBC Melgar | גיל 28 | 450K € | |
| Aldosivi Mar del Plata | גיל 27 | 400K € | |
| Aldosivi Mar del Plata | גיל 27 | 500K € | |
| Aldosivi Mar del Plata | גיל 27 | 600K € | |
| Aldosivi Mar del Plata | גיל 26 | 650K € | |
| Defensa Y Justicia | גיל 26 | 1M € | |
| Houston Dynamo | גיל 25 | 2M € | |
| Houston Dynamo | גיל 25 | 2M € | |
| Houston Dynamo | גיל 25 | 1.6M € | |
| Houston Dynamo | גיל 24 | 2M € | |
| Houston Dynamo | גיל 24 | 1.5M € | |
| Houston Dynamo | גיל 23 | 1.5M € | |
| Houston Dynamo | גיל 23 | 950K € | |
| Houston Dynamo | גיל 22 | 950K € | |
| Sporting Braga | גיל 22 | 1M € | |
| Sporting Braga | גיל 21 | 1M € | |
| Sporting Braga | גיל 21 | 1M € | |
| Tenerife | גיל 20 | 400K € | |
| River Plate | גיל 20 | 500K € | |
| River Plate | גיל 19 | 500K € |
Tomás Martínez – גיל: 31 שנים. תאריך לידה: 7 במרץ 1995.
עמדה: קשר.
Tomás Martínez – מועדון: Barcelona.
Tomás Martínez – גובה: 173 ס״מ.
רגל חזקה: שמאל.
אזרחות: ארגנטינה.
שווי שוק: 500K €.
Tomás Martínez בעונת 2026: 28 הופעות, 0 שערים ו-5 בישולים בכל המפעלים.
Tomás Martínez בעונת 2026: 28 הופעות, 0 שערים ו-5 בישולים בכל המפעלים. דקות משחק: 1,189. דירוג ממוצע: 6.6.
| עונה | תחרות | קבוצה | משחקים | דקות משחק | גולים | בישולים | ציון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | ליגהפרו סריה A (אקוודור) | Barcelona SC(ECU) | 21 | 906 | 0 | 3 | 6.7 |
| קופה ליברטדורס | Barcelona SC(ECU) | 7 | 283 | 0 | 2 | 6.3 | |
| 2025-2026 | ליגה 1 הפרואנית | FBC Melgar | 6 | 298 | 1 | 0 | 6.8 |
| 2025 | ליגה 1 הפרואנית | FBC Melgar | 22 | 1,121 | 1 | 1 | 6.7 |
| קופה סודאמריקנה | FBC Melgar | 2 | 96 | 0 | 0 | 6.5 | |
| קופה ליברטדורס | FBC Melgar | 1 | 78 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2024-2025 | ליגה 1 הפרואנית |
| FBC Melgar |
| 19 |
| 1,385 |
| 3 |
| 4 |
| 7.1 |
| קופה סודאמריקנה | FBC Melgar | 3 | 229 | 0 | 0 | 6.5 |
| קופה ליברטדורס | FBC Melgar | 3 | 250 | 1 | 0 | 6.9 |
| 2024 | ליגה 1 הפרואנית | FBC Melgar | 13 | 1,003 | 3 | 2 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| קופה ליברטדורס | FBC Melgar | 1 | 73 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2023-2024 | ליגה 1 הפרואנית | FBC Melgar | 10 | 629 | 2 | 4 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| קופה ליברטדורס | FBC Melgar | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.2 |
| 2023 | ליגה 1 הפרואנית | FBC Melgar | 24 | 1,563 | 4 | 6 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| קופה ליברטדורס | FBC Melgar | 4 | 284 | 3 | 0 | 7.3 |
| 2022-2023 | ליגה 1 הפרואנית | FBC Melgar | 5 | 406 | 2 | 1 | 7.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| קופה ליברטדורס | FBC Melgar | 2 | 156 | 0 | 0 | 6.3 | |
| ליגת העל הארגנטינאית | Aldosivi Mar del Plata | 6 | 240 | 1 | 0 | 6.1 |
| 2022 | ליגת העל הארגנטינאית | Aldosivi Mar del Plata | 13 | 666 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| גביע הליגה המקצוענית של ארגנטינה | Aldosivi Mar del Plata | 9 | 283 | 0 | 1 | 6.4 |
| 2021-2022 | ליגת העל הארגנטינאית | Aldosivi Mar del Plata | 4 | 240 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| גביע הליגה המקצוענית של ארגנטינה | Aldosivi Mar del Plata | 3 | 174 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2021 | גביע הליגה המקצוענית של ארגנטינה | Defensa y Justicia | 4 | 148 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| קופה ליברטדורס | Defensa y Justicia | 2 | 77 | 0 | 0 | 6.1 | |
| רקופה סודאמריקנה | Defensa y Justicia | 1 | 22 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | גביע הליגה המקצוענית של ארגנטינה | Defensa y Justicia | 4 | 93 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| מייג'ור ליג סוקר | Houston Dynamo | 4 | 134 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2020 | מייג'ור ליג סוקר | Houston Dynamo | 3 | 47 | 0 | 0 | 5.9 |
|---|
| 2019-2020 | מייג'ור ליג סוקר | Houston Dynamo | 10 | 543 | 1 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2019 | מייג'ור ליג סוקר | Houston Dynamo | 16 | 1,188 | 2 | 1 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| האו פן קאפ האמריקאי | Houston Dynamo | 1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 |
| 2018-2019 | מייג'ור ליג סוקר | Houston Dynamo | 16 | 1,197 | 3 | 4 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| גביע האלופות של קונקקאף | Houston Dynamo | 2 | 82 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2018 | מייג'ור ליג סוקר | Houston Dynamo | 17 | 1,342 | 2 | 3 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| האו פן קאפ האמריקאי | Houston Dynamo | 2 | 210 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2017-2018 | מייג'ור ליג סוקר | Houston Dynamo | 16 | 1,051 | 3 | 1 | 6.7 |
|---|
| 2017 | מייג'ור ליג סוקר | Houston Dynamo | 7 | 485 | 1 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2016-2017 | פרימיירה ליגה | Sporting Braga | 3 | 69 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|
| 2016 | ליגת העל הארגנטינאית | Defensa y Justicia | 3 | 235 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2015-2016 | ליגת העל הארגנטינאית | Defensa y Justicia | 9 | 622 | 3 | 1 | 7.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| סגונדה דיוויזיון | Tenerife | 13 | 288 | 0 | 1 | 6.4 |
| 2014-2015 | ליגת העל הארגנטינאית | River Plate | 2 | 98 | 0 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ליגת העל הארגנטינאית | Defensa y Justicia | 1 | 28 | 0 | 0 | – |
| 2012-2013 | ליגת העל הארגנטינאית | River Plate | 1 | 53 | 0 | 0 | – |
|---|