Priemerná známka za mesiac
Klepnutím na graf prepnete hodnoty
Zranený
Najvyššia: 1,5 mil. € (3. 6. 2024)
Posledná aktualizácia:
Andre Luis – súčasný klub: Mirassol. Pozícia: Útočník, Národnosť: Brazília, Vek: 32, Výška: 184 cm, Trhová hodnota: 1 mil. €. Andre Luis v sezóne 2026: 19 zápasov, 2 góly a 0 asistencií vo všetkých súťažiach.
Najnovší zápas v dostupných záznamoch, v ktorom nastúpil Andre Luis, bol Bahia - BA - Mirassol - SP; na ihrisku strávil 23 minút. Dátum zápasu: 12. októbra 2026.
Mirassol - SP: zápasy: 18, góly: 2, asistencie: 0
Podľa dostupných záznamov tímu Mirassol - SP za sezónu 2026, Andre Luis odohral 650 minút a nastúpil v základnej zostave v 6 zápasoch.
Mirassol - SP: zápasy: 27, góly: 3, asistencie: 0
Shanghai Shenhua: zápasy: 68, góly: 33, asistencie: 12
Moreirense: zápasy: 99, góly: 33, asistencie: 5
Chaves: zápasy: 30, góly: 4, asistencie: 2
Figueirense: zápasy: 16, góly: 1, asistencie: 0
Súvisiace stránky: Mirassol, Live výsledky
| Dátum | Tím | Vek | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Mirassol | 32 rokov | 1 mil. € | |
| Shanghai Shenhua | 31 rokov | 1,2 mil. € | |
| Shanghai Shenhua | 31 rokov | 1,2 mil. € | |
| Shanghai Shenhua | 30 rokov | 1,5 mil. € | |
| Shanghai Shenhua | 30 rokov | 1,5 mil. € | |
| Moreirense | 29 rokov | 900 tis. € | |
| Moreirense | 29 rokov | 650 tis. € | |
| Moreirense | 28 rokov | 425 tis. € | |
| Moreirense | 28 rokov | 500 tis. € | |
| Moreirense | 27 rokov | 500 tis. € | |
| Moreirense | 27 rokov | 300 tis. € | |
| Moreirense | 26 rokov | 350 tis. € | |
| Moreirense | 26 rokov | 350 tis. € | |
| Aves | 26 rokov | 350 tis. € | |
| Aves | 25 rokov | 450 tis. € | |
| Aves | 25 rokov | 200 tis. € | |
| Aves | 24 rokov | 200 tis. € | |
| Aves | 24 rokov | 100 tis. € | |
| Figueirense | 23 rokov | 100 tis. € |
Andre Luis meria 184 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnosť: Brazília.
Trhová hodnota: 1 mil. €.
Andre Luis v sezóne 2026: 19 zápasov, 2 góly a 0 asistencií vo všetkých súťažiach.
Post: Útočník.
Andre Luis hrá za klub Mirassol.
Andre Luis v sezóne 2026: 19 zápasov, 2 góly a 0 asistencií vo všetkých súťažiach. Odohrané minúty: 836. Priemerné hodnotenie: 6,6.
| Sezóna | Súťaž | Tím | Zápasy | Odohrané min. | Góly | Asistencie | Hodnotenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Brazílska Serie A | Mirassol - SP | 11 | 352 | 1 | 0 | 6,6 |
| Pohár oslobodzovateľov CONMEBOL | Mirassol - SP | 5 | 297 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Mirassol - SP | 2 | 160 | 1 | 0 | 7,2 | |
| Brazilian Cup | Mirassol - SP | 1 | 27 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2025-2026 | Brazílska Serie A | Mirassol - SP | 7 | 298 | 1 | 0 | 6,5 |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Mirassol - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Liga majstrov AFC Elite |
| Shanghai Shenhua |
| 4 |
| 315 |
| 1 |
| 0 |
| 6,5 |
| Čínska Super League | Shanghai Shenhua | 2 | 180 | 2 | 0 | 7,8 |
| 2025 | Čínska Super League | Shanghai Shenhua | 16 | 1 248 | 6 | 1 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese FA Cup | Shanghai Shenhua | 1 | 94 | 0 | 1 | 6,9 | |
| Chinese Super Cup | Shanghai Shenhua | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,2 |
| 2024-2025 | Čínska Super League | Shanghai Shenhua | 10 | 868 | 6 | 2 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga majstrov AFC Elite | Shanghai Shenhua | 8 | 686 | 4 | 0 | 7,1 | |
| Chinese FA Cup | Shanghai Shenhua | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,7 |
| 2024 | Čínska Super League | Shanghai Shenhua | 15 | 1 203 | 12 | 4 | 7,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese FA Cup | Shanghai Shenhua | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Chinese Super Cup | Shanghai Shenhua | 1 | 95 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2023-2024 | Čínska Super League | Shanghai Shenhua | 8 | 718 | 1 | 3 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primeira Liga | Moreirense | 15 | 1 339 | 6 | 2 | 7,1 | |
| Portuguese League Cup | Moreirense | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,8 |
| 2022-2023 | Liga Portugal 2 | Moreirense | 27 | 2 047 | 14 | 2 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portuguese League Cup | Moreirense | 4 | 231 | 3 | 0 | 7,1 | |
| Portuguese Cup | Moreirense | 1 | 30 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Primeira Liga | Moreirense | 32 | 1 351 | 6 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portuguese Cup | Moreirense | 2 | 84 | 1 | 0 | – |
| 2020-2021 | Primeira Liga | Moreirense | 14 | 604 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portuguese Cup | Moreirense | 2 | 130 | 1 | 0 | – | |
| Portuguese League Cup | Moreirense | 1 | 4 | 0 | 0 | – | |
| Liga Portugal 2 | Chaves | 2 | 57 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Liga Portugal 2 | Chaves | 10 | 412 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portuguese Cup | Chaves | 2 | 109 | 1 | 0 | – |
| 2018-2019 | Primeira Liga | Chaves | 16 | 807 | 3 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazílska Serie B | Figueirense | 2 | 49 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2018 | Brazílska Serie B | Figueirense | 2 | 94 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2017-2018 | Brazílska Serie B | Figueirense | 12 | 521 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|