Priemerná známka za mesiac
Klepnutím na graf prepnete hodnoty
Nie sú dostupné údaje
Najvyššia: 1,5 mil. € (12. 6. 2024)
Posledná aktualizácia:
Birk Risa – súčasný klub: Molde. Pozícia: Obranca, Národnosť: Nórsko, Vek: 28, Výška: 188 cm, Trhová hodnota: 1,5 mil. €. Birk Risa v sezóne 2026: 18 zápasov, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach.
Najnovší zápas v dostupných záznamoch, v ktorom nastúpil Birk Risa, bol Lillestrom - Molde; na ihrisku strávil 10 minút. Dátum zápasu: 11. októbra 2026.
Molde: zápasy: 20, góly: 0, asistencie: 0
Podľa dostupných záznamov tímu Molde za sezónu 2026, Birk Risa odohral 1465 minút a nastúpil v základnej zostave v 17 zápasoch.
Molde: zápasy: 118, góly: 3, asistencie: 5
New York City: zápasy: 62, góly: 0, asistencie: 1
Odd Grenland: zápasy: 77, góly: 4, asistencie: 5
Sarpsborg 08: zápasy: 1, góly: 0, asistencie: 0
Köln: zápasy: 2, góly: 0, asistencie: 0
Súvisiace stránky: Molde, Live výsledky
Birk Risa – vek: 28 rokov. Dátum narodenia: 13. februára 1998.
| Dátum | Tím | Vek | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Molde | 28 rokov | 1,5 mil. € | |
| Molde | 27 rokov | 1,5 mil. € | |
| New York City | 27 rokov | 1,5 mil. € | |
| New York City | 26 rokov | 1,5 mil. € | |
| New York City | 26 rokov | 1,5 mil. € | |
| New York City | 25 rokov | 1 mil. € | |
| New York City | 25 rokov | 1 mil. € | |
| Molde | 25 rokov | 1,3 mil. € | |
| Molde | 24 rokov | 1,4 mil. € | |
| Molde | 23 rokov | 800 tis. € | |
| Molde | 22 rokov | 700 tis. € | |
| Odds | 22 rokov | 600 tis. € | |
| Odds | 22 rokov | 525 tis. € | |
| Odds | 21 rokov | 600 tis. € | |
| Odds | 21 rokov | 500 tis. € | |
| Odds | 20 rokov | 300 tis. € | |
| Odds | 20 rokov | 200 tis. € | |
| Koln Am | 19 rokov | 150 tis. € | |
| Koln Am | 19 rokov | 75 tis. € |
Post: Obranca.
Birk Risa hrá za klub Molde.
Birk Risa meria 188 cm.
Preferovaná noha: Ľavá.
Národnosť: Nórsko.
Trhová hodnota: 1,5 mil. €.
Birk Risa v sezóne 2026: 18 zápasov, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach.
Birk Risa v sezóne 2026: 18 zápasov, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach. Odohrané minúty: 1 347. Priemerné hodnotenie: 6,8.
| Sezóna | Súťaž | Tím | Zápasy | Odohrané min. | Góly | Asistencie | Hodnotenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Eliteserien | Molde | 18 | 1 347 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2025-2026 | Eliteserien | Molde | 12 | 904 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2025 | Eliteserien | Molde | 4 | 345 | 0 | 0 | 6,8 |
| Major League Soccer | New York City | 16 | 999 | 0 | 0 | 6,6 | |
| United States Open Cup | New York City | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,1 | |
| 2024-2025 | Eliteserien | Molde | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| Major League Soccer |
| New York City |
| 1 |
| 61 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| Leagues Cup | New York City | 1 | 81 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2024 | Major League Soccer | New York City | 26 | 1 927 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | New York City | 2 | 105 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | Major League Soccer | New York City | 4 | 315 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | New York City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023 | Major League Soccer | New York City | 10 | 862 | 0 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eliteserien | Molde | 12 | 777 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2022-2023 | Konferenčná liga UEFA | Molde | 10 | 900 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eliteserien | Molde | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Norwegian Cup | Molde | 1 | 60 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Eliteserien | Molde | 26 | 2 211 | 0 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2021-2022 | Konferenčná liga UEFA | Molde | 3 | 232 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2021 | Eliteserien | Molde | 16 | 979 | 3 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2020-2021 | Európska liga UEFA | Molde | 5 | 429 | 0 | 2 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eliteserien | Molde | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Konferenčná liga UEFA | Molde | 1 | 47 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020 | Eliteserien | Molde | 5 | 386 | 0 | 1 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eliteserien | Odd Grenland | 17 | 1 527 | 1 | 1 | 6,6 | |
| Eliteserien | Sarpsborg 08 | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Eliteserien | Odd Grenland | 5 | 419 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European U21 Championship qualification | Odd Grenland | 2 | 153 | 0 | 0 | – | |
| European U21 Championship qualification | NórskoReprezentácia | 2 | 176 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2019 | Eliteserien | Odd Grenland | 24 | 2 154 | 1 | 3 | 6,6 |
|---|
| 2018-2019 | Eliteserien | Odd Grenland | 6 | 360 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2018 | Eliteserien | Odd Grenland | 22 | 1 834 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2017-2018 | Eliteserien | Odd Grenland | 1 | 37 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | Köln | 2 | 81 | 0 | 0 | 6,4 |