Reklama
Bode Shane Davis – súčasný klub: Montreal Impact. Pozícia: Obranca, Národnosť: Spojené štáty, Vek: 24, Výška: 180 cm, Trhová hodnota: 1,5 mil. €. 2026: zápasy: 1, góly: 0, asistencie: 0. Posledný zaznamenaný nástup: Orlando City - Montreal Impact (15. marca 2026).
Posledná aktualizácia:
Priemerná známka za mesiac
Klepnutím na graf prepnete hodnoty
Zranený
Najvyššia: 1,5 mil. € (11. 12. 2024)
Montreal Impact: zápasy: 4, góly: 0, asistencie: 0
Podľa dostupných záznamov tímu Montreal Impact za sezónu 2026, Bode Shane Davis odohral 254 minút a nastúpil v základnej zostave v 2 zápasoch.
Montreal Impact: zápasy: 10, góly: 0, asistencie: 0
Real Salt Lake: zápasy: 89, góly: 1, asistencie: 3
Real Monarchs: zápasy: 48, góly: 0, asistencie: 3
Súvisiace stránky: Montreal Impact, Live výsledky
Bode Shane Davis – vek: 24 rokov. Dátum narodenia: 22. februára 2002.
Post: Obranca.
Bode Shane Davis hrá za klub Montreal Impact.
Bode Shane Davis meria 180 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnosť: Spojené štáty.
| Dátum | Tím | Vek | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Montreal Impact | 24 rokov | 1,5 mil. € | |
| Montreal Impact | 23 rokov | 1,5 mil. € | |
| Real Salt Lake | 23 rokov | 1,5 mil. € | |
| Real Salt Lake | 22 rokov | 1,5 mil. € | |
| Real Salt Lake | 22 rokov | 1,2 mil. € | |
| Real Salt Lake | 21 rokov | 800 tis. € | |
| Real Salt Lake | 21 rokov | 650 tis. € | |
| Real Salt Lake | 20 rokov | 400 tis. € | |
| Real Salt Lake | 20 rokov | 150 tis. € | |
| Real Salt Lake | 19 rokov | 150 tis. € | |
| Real Salt Lake | 19 rokov | 100 tis. € | |
| Real Salt Lake | 19 rokov | 100 tis. € |
Bode Shane Davis v sezóne 2026: 1 zápas, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach.
Bode Shane Davis v sezóne 2026: 1 zápas, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach. Odohrané minúty: 45. Priemerné hodnotenie: 6,5.
| Sezóna | Súťaž | Tím | Zápasy | Odohrané min. | Góly | Asistencie | Hodnotenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Major League Soccer | Montreal Impact | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2025-2026 | Major League Soccer | Montreal Impact | 3 | 209 | 0 | 0 | 6,0 |
| Leagues Cup | Real Salt Lake | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2025 | Major League Soccer | Montreal Impact | 6 | 349 | 0 | 0 | 6,4 |
| Major League Soccer | Real Salt Lake | 1 | 96 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Pohár majstrov CONCACAF | Real Salt Lake | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2024-2025 |
| Major League Soccer |
| Real Salt Lake |
| 21 |
| 885 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| Leagues Cup | Real Salt Lake | 3 | 213 | 0 | 0 | 6,1 |
| Pohár majstrov CONCACAF | Real Salt Lake | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 |
| MLS Next Pro | Real Monarchs | 2 | 178 | 0 | 0 | – |
| 2024 | Major League Soccer | Real Salt Lake | 3 | 199 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2023-2024 | Major League Soccer | Real Salt Lake | 21 | 1 217 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U.S. Open Cup | Real Salt Lake | 1 | 81 | 0 | 0 | 6,0 | |
| MLS Next Pro | Real Monarchs | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2023 | Major League Soccer | Real Salt Lake | 10 | 546 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Real Salt Lake | 3 | 120 | 0 | 0 | 6,4 | |
| U.S. Open Cup | Real Salt Lake | 1 | 7 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022-2023 | Major League Soccer | Real Salt Lake | 12 | 562 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U.S. Open Cup | Real Salt Lake | 2 | 151 | 0 | 1 | 6,3 | |
| MLS Next Pro | Real Monarchs | 3 | 270 | 0 | 1 | 6,7 |
| 2022 | Major League Soccer | Real Salt Lake | 3 | 85 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2021-2022 | Major League Soccer | Real Salt Lake | 3 | 43 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U.S. Open Cup | Real Salt Lake | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| USL Championship | Real Monarchs | 11 | 923 | 0 | 0 | – | |
| MLS Next Pro | Real Monarchs | 7 | 630 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2020-2021 | USL Championship | Real Monarchs | 22 | 1 385 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | USL Championship | Real Monarchs | 2 | 152 | 0 | 0 | – |
|---|