Reklama
Bradley Lyons – súčasný klub: Aberdeen. Pozícia: Obranca, Národnosť: Severné Írsko, Vek: 29, Výška: 176 cm, Trhová hodnota: 350 tis. €. 2026-2027: zápasy: 10, góly: 2, asistencie: 1. Posledný zaznamenaný nástup: Rangers - Aberdeen (31. októbra 2026).
Posledná aktualizácia:
Priemerná známka za mesiac
Klepnutím na graf prepnete hodnoty
Zranený
Nie sú dostupné údaje
Najvyššia: 350 tis. € (29. 5. 2024)
Aberdeen: zápasy: 5, góly: 1, asistencie: 0
Podľa dostupných záznamov tímu Aberdeen za sezónu 2026/27, Bradley Lyons odohral 405 minút a nastúpil v základnej zostave v 5 zápasoch.
Aberdeen: zápasy: 10, góly: 2, asistencie: 1
Kilmarnock: zápasy: 159, góly: 7, asistencie: 2
Kilmarnock U21: zápasy: 2, góly: 0, asistencie: 0
Morecambe: zápasy: 18, góly: 1, asistencie: 0
Blackburn Rovers U23: zápasy: 6, góly: 6, asistencie: 0
Súvisiace stránky: Aberdeen, Live výsledky
Bradley Lyons – vek: 29 rokov. Dátum narodenia: 26. mája 1997.
Post: Obranca.
Bradley Lyons hrá za klub Aberdeen.
Bradley Lyons meria 176 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
| Dátum | Tím | Vek | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Kilmarnock | 28 rokov | 350 tis. € | |
| Kilmarnock | 28 rokov | 350 tis. € | |
| Kilmarnock | 28 rokov | 350 tis. € | |
| Kilmarnock | 27 rokov | 350 tis. € | |
| Kilmarnock | 27 rokov | 350 tis. € | |
| Kilmarnock | 26 rokov | 250 tis. € | |
| Kilmarnock | 26 rokov | 200 tis. € | |
| Kilmarnock | 25 rokov | 200 tis. € | |
| Kilmarnock | 25 rokov | 200 tis. € | |
| Kilmarnock | 24 rokov | 150 tis. € | |
| Blackburn Rovers | 24 rokov | 150 tis. € | |
| Blackburn Rovers | 22 rokov | 250 tis. € |
Národnosť: Severné Írsko.
Trhová hodnota: 350 tis. €.
Bradley Lyons v sezóne 2026-2027: 10 zápasov, 2 góly a 1 asistencia vo všetkých súťažiach.
Bradley Lyons v sezóne 2026-2027: 10 zápasov, 2 góly a 1 asistencia vo všetkých súťažiach. Odohrané minúty: 839. Priemerné hodnotenie: 6,7.
| Sezóna | Súťaž | Tím | Zápasy | Odohrané min. | Góly | Asistencie | Hodnotenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Škótsky ligový pohár | Aberdeen | 5 | 434 | 1 | 1 | 6,7 |
| Škótska Premiership | Aberdeen | 5 | 405 | 1 | 0 | 6,7 | |
| 2026 | Kvalifikácia na MS (Európa) | Severné ÍrskoReprezentácia | 2 | 142 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2025-2026 | Škótska Premiership | Kilmarnock | 31 | 2 038 | 1 | 1 | 6,3 |
| Škótsky ligový pohár | Kilmarnock | 4 | 268 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Medzištátne prípravné zápasy | Kilmarnock | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Kilmarnock |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,1 |
| 2024-2025 | Škótska Premiership | Kilmarnock | 32 | 2 620 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konferenčná liga | Kilmarnock | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Európska liga | Kilmarnock | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Škótsky pohár | Kilmarnock | 1 | 40 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Škótsky ligový pohár | Kilmarnock | 1 | 62 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Liga národov | Severné ÍrskoReprezentácia | 2 | 6 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023-2024 | Škótska Premiership | Kilmarnock | 23 | 1 695 | 2 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Škótsky ligový pohár | Kilmarnock | 5 | 428 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Majstrovstvá Európy | Kilmarnock | 1 | 86 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2022-2023 | Škótska Premiership | Kilmarnock | 19 | 610 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Škótsky ligový pohár | Kilmarnock | 5 | 116 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Škótsky pohár | Kilmarnock | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Škótsky Challenge Cup | Kilmarnock U21 | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | Scottish Championship | Kilmarnock | 19 | 723 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Škótsky ligový pohár | Kilmarnock | 5 | 194 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Škótsky Challenge Cup | Kilmarnock | 3 | 191 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Škótsky pohár | Kilmarnock | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2020-2021 | League Two | Morecambe | 17 | 474 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Morecambe | 1 | 16 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Premier League 2 | Blackburn Rovers U23 | 6 | 520 | 6 | 0 | 8,1 |