Reklama
Conor Masterson – súčasný klub: Reading. Pozícia: Obranca, Národnosť: Írsko, Vek: 28, Výška: 185 cm, Trhová hodnota: 175 tis. €. 2026-2027: zápasy: 5, góly: 0, asistencie: 0. Posledný zaznamenaný nástup: Peterborough United - Reading (7. novembra 2026).
Posledná aktualizácia:

Priemerná známka za mesiac
Klepnutím na graf prepnete hodnoty
Nie sú dostupné údaje
Najvyššia: 300 tis. € (14. 10. 2020)
Reading: zápasy: 1, góly: 0, asistencie: 0
Podľa dostupných záznamov tímu Reading za sezónu 2026/27, Conor Masterson odohral 8 minút a nastúpil v základnej zostave v 0 zápasoch.
Reading: zápasy: 5, góly: 0, asistencie: 0
Gillingham: zápasy: 124, góly: 11, asistencie: 3
Queens Park Rangers: zápasy: 21, góly: 0, asistencie: 0
Cambridge United: zápasy: 21, góly: 1, asistencie: 0
Swindon Town: zápasy: 5, góly: 0, asistencie: 0
Súvisiace stránky: Reading, Live výsledky
Conor Masterson – vek: 28 rokov. Dátum narodenia: 8. septembra 1998.
Post: Obranca.
Conor Masterson hrá za klub Reading.
Conor Masterson meria 185 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
| Dátum | Tím | Vek | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Gillingham | 27 rokov | 175 tis. € | |
| Gillingham | 27 rokov | 150 tis. € | |
| Gillingham | 26 rokov | 175 tis. € | |
| Gillingham | 26 rokov | 200 tis. € | |
| Gillingham | 25 rokov | 250 tis. € | |
| Gillingham | 25 rokov | 250 tis. € | |
| Queens Park Rangers | 24 rokov | 250 tis. € | |
| Gillingham | 24 rokov | 250 tis. € | |
| Queens Park Rangers | 24 rokov | 300 tis. € | |
| Queens Park Rangers | 23 rokov | 300 tis. € | |
| Queens Park Rangers | 22 rokov | 300 tis. € | |
| Queens Park Rangers | 22 rokov | 300 tis. € | |
| Queens Park Rangers | 21 rokov | 250 tis. € | |
| Queens Park Rangers | 21 rokov | 100 tis. € |
Národnosť: Írsko.
Trhová hodnota: 175 tis. €.
Conor Masterson v sezóne 2026-2027: 5 zápasov, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach.
Conor Masterson v sezóne 2026-2027: 5 zápasov, 0 gólov a 0 asistencií vo všetkých súťažiach. Odohrané minúty: 290. Priemerné hodnotenie: 6,6.
| Sezóna | Súťaž | Tím | Zápasy | Odohrané min. | Góly | Asistencie | Hodnotenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Anglický ligový pohár | Reading | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 |
| FA Cup | Reading | 1 | 12 | 0 | 0 | 6,9 | |
| EFL Trophy | Reading | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| League One | Reading | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2025-2026 | League Two | Gillingham | 12 | 753 | 2 | 0 | 6,8 |
| 2024-2025 | League Two | Gillingham | 24 | 2 073 | 1 | 2 | 6,7 |
| EFL Trophy | Gillingham |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 7,0 |
| FA Cup | Gillingham | 1 | 79 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023-2024 | League Two | Gillingham | 41 | 3 388 | 6 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Gillingham | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 | |
| EFL Trophy | Gillingham | 3 | 180 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Anglický ligový pohár | Gillingham | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,2 |
| 2022-2023 | League Two | Gillingham | 20 | 1 693 | 2 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Queens Park Rangers | 1 | 2 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2021-2022 | League One | Gillingham | 18 | 1 558 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League One | Cambridge United | 16 | 1 283 | 0 | 0 | 6,5 | |
| FA Cup | Cambridge United | 2 | 100 | 1 | 0 | 6,6 | |
| EFL Trophy | Cambridge United | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Anglický ligový pohár | Cambridge United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020-2021 | Championship | Queens Park Rangers | 4 | 329 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Medzinárodné prípravné zápasy klubov | Queens Park Rangers | 1 | 29 | 0 | 0 | 5,9 | |
| FA Cup | Queens Park Rangers | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Anglický ligový pohár | Queens Park Rangers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| League One | Swindon Town | 5 | 401 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2019-2020 | Championship | Queens Park Rangers | 11 | 877 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Queens Park Rangers | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Kvalifikácia na Majstrovstvá Európy U21 | ÍrskoReprezentácia | 2 | 46 | 0 | 0 | 6,9 |