Reklama
Darwin Quintero – súčasný klub: Millonarios. Pozícia: Stredopoliar, Národnosť: Kolumbia, Vek: 39, Výška: 166 cm, Trhová hodnota: 50 tis. €. 2026: zápasy: 20, góly: 1, asistencie: 4. Posledný zaznamenaný nástup: Dep.Independiente Medellin - Millonarios (30. septembra 2026).
Posledná aktualizácia:
Priemerná známka za mesiac
Klepnutím na graf prepnete hodnoty
Nie sú dostupné údaje
Najvyššia: 4 mil. € (13. 12. 2010)
Millonarios: zápasy: 21, góly: 1, asistencie: 4
Podľa dostupných záznamov tímu Millonarios za sezónu 2026, Darwin Quintero odohral 689 minút a nastúpil v základnej zostave v 7 zápasoch.
Millonarios: zápasy: 23, góly: 2, asistencie: 4
Deportivo Pereira: zápasy: 67, góly: 20, asistencie: 12
América de Cali: zápasy: 43, góly: 5, asistencie: 13
Houston Dynamo: zápasy: 74, góly: 18, asistencie: 13
Minnesota United: zápasy: 63, góly: 25, asistencie: 19
Club America: zápasy: 78, góly: 10, asistencie: 15
Súvisiace stránky: Millonarios, Live výsledky
Darwin Quintero – vek: 39 rokov. Dátum narodenia: 19. septembra 1987.
Post: Stredopoliar.
Darwin Quintero hrá za klub Millonarios.
| Dátum | Tím | Vek | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Millonarios | 38 rokov | 50 tis. € | |
| Deportivo Pereira | 38 rokov | 50 tis. € | |
| Deportivo Pereira | 37 rokov | 50 tis. € | |
| Deportivo Pereira | 37 rokov | 100 tis. € | |
| Deportivo Pereira | 37 rokov | 100 tis. € | |
| Deportivo Pereira | 37 rokov | 200 tis. € | |
| Deportivo Pereira | 36 rokov | 300 tis. € | |
| America de Cali | 36 rokov | 300 tis. € | |
| America de Cali | 35 rokov | 300 tis. € | |
| Houston Dynamo | 35 rokov | 300 tis. € | |
| Houston Dynamo | 34 rokov | 400 tis. € | |
| Houston Dynamo | 34 rokov | 500 tis. € | |
| Houston Dynamo | 33 rokov | 1 mil. € | |
| Houston Dynamo | 33 rokov | 1,6 mil. € | |
| Houston Dynamo | 32 rokov | 1,6 mil. € | |
| Houston Dynamo | 32 rokov | 1,6 mil. € | |
| Houston Dynamo | 32 rokov | 2 mil. € | |
| Minnesota United | 31 rokov | 2,5 mil. € | |
| Minnesota United | 31 rokov | 2,5 mil. € | |
| Minnesota United | 30 rokov | 2,5 mil. € | |
| Minnesota United | 30 rokov | 2 mil. € | |
| Club America | 29 rokov | 2,5 mil. € | |
| Club America | 29 rokov | 3 mil. € | |
| Club America | 28 rokov | 3 mil. € | |
| Club America | 28 rokov | 2,8 mil. € | |
| Santos Laguna | 26 rokov | 3 mil. € | |
| Santos Laguna | 26 rokov | 2,8 mil. € | |
| Santos Laguna | 25 rokov | 3 mil. € | |
| Santos Laguna | 25 rokov | 3 mil. € | |
| Santos Laguna | 24 rokov | 2,8 mil. € | |
| Santos Laguna | 24 rokov | 2,8 mil. € | |
| Santos Laguna | 23 rokov | 4 mil. € | |
| Santos Laguna | 23 rokov | 4 mil. € | |
| Santos Laguna | 22 rokov | 2,5 mil. € | |
| Santos Laguna | 22 rokov | 2,3 mil. € | |
| Santos Laguna | 21 rokov | 1,8 mil. € | |
| Krylya Sovetov | 19 rokov | 750 tis. € |
Preferovaná noha: Pravá.
Národnosť: Kolumbia.
Trhová hodnota: 50 tis. €.
Darwin Quintero v sezóne 2026: 20 zápasov, 1 gól a 4 asistencie vo všetkých súťažiach.
Darwin Quintero v sezóne 2026: 20 zápasov, 1 gól a 4 asistencie vo všetkých súťažiach. Odohrané minúty: 652. Priemerné hodnotenie: 6,6.
| Sezóna | Súťaž | Tím | Zápasy | Odohrané min. | Góly | Asistencie | Hodnotenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Categoría Primera A | Millonarios | 19 | 628 | 1 | 4 | 6,5 |
| Copa Sudamericana CONMEBOL | Millonarios | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2025-2026 | Categoría Primera A | Millonarios | 2 | 61 | 0 | 0 | 6,4 |
| Copa Sudamericana CONMEBOL | Millonarios | 1 | 25 | 1 | 0 | 8,2 | |
| Categoría Primera A | Deportivo Pereira | 5 | 377 | 1 | 0 | 6,6 | |
| 2025 | Categoría Primera A | Deportivo Pereira | 25 | 1 839 | 5 | 7 | 6,8 |
| 2024-2025 |
| Categoría Primera A |
| Deportivo Pereira |
| 5 |
| 344 |
| 1 |
| 0 |
| 6,7 |
| 2024 | Categoría Primera A | Deportivo Pereira | 26 | 2 101 | 9 | 4 | 7,0 |
|---|
| 2023-2024 | Categoría Primera A | Deportivo Pereira | 6 | 524 | 4 | 1 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Categoría Primera A | América de Cali | 5 | 184 | 1 | 1 | 7,0 | |
| Copa Colombia | América de Cali | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Categoría Primera A | América de Cali | 30 | 2 021 | 3 | 9 | 6,8 |
|---|
| 2022-2023 | Categoría Primera A | América de Cali | 7 | 509 | 1 | 3 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Houston Dynamo | 2 | 87 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 20 | 1 111 | 7 | 2 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U.S. Open Cup | Houston Dynamo | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2021-2022 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 14 | 975 | 2 | 2 | 6,8 |
|---|
| 2021 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 11 | 530 | 2 | 1 | 6,8 |
|---|
| 2020-2021 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 13 | 744 | 5 | 4 | 7,0 |
|---|
| 2020 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 9 | 760 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2019-2020 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 4 | 268 | 1 | 2 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Minnesota United | 9 | 599 | 3 | 1 | 7,0 | |
| U.S. Open Cup | Minnesota United | 1 | 72 | 1 | 0 | 6,7 |
| 2019 | Major League Soccer | Minnesota United | 9 | 697 | 2 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U.S. Open Cup | Minnesota United | 2 | 105 | 2 | 1 | 7,9 |
| 2018-2019 | Major League Soccer | Minnesota United | 22 | 1 750 | 7 | 11 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U.S. Open Cup | Minnesota United | 1 | 73 | 1 | 0 | 7,8 | |
| Medzinárodné prípravné zápasy klubov | Minnesota United | 1 | 28 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2018 | Major League Soccer | Minnesota United | 12 | 1 076 | 7 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2017-2018 | Major League Soccer | Minnesota United | 6 | 511 | 2 | 5 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga MX | Club America | 21 | 1 485 | 2 | 4 | 6,9 | |
| Liga MX | Club León | 1 | 84 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2016-2017 | Liga MX | Club America | 21 | 1 112 | 2 | 7 | 6,8 |
|---|
| 2016 | Liga MX | Club America | 5 | 186 | 1 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2015-2016 | Liga MX | Club León | 2 | 136 | 0 | 1 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga MX | Club America | 26 | 1 148 | 5 | 3 | 7,1 |
| 2014-2015 | Liga MX | Club America | 5 | 373 | 0 | 0 | – |
|---|